Karta atleta

Export do excelu
  • Podrábská Věra
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Velké Meziříčí
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.28 Pacov 12.6.2016
150 m 21.06 Pacov 27.5.2018
200 m 28.99 Jihlava 4.5.2019
300 m 45.35 Třebíč 12.5.2018
600 m 1:50.07 Třebíč 24.5.2016
800 m 2:25.10 Brno 26.6.2017
800 m 2:33.18 h Praha - Strahov 21.1.2017
1500 m 5:08.76 Brno 11.9.2017
1500 m 5:06.23 h Praha - Strahov 20.1.2018
3000 m 11:56.78 h Praha - Strahov 20.1.2019
60 m překážek 12.17 Jihlava 15.5.2016
pohár rozhlasu 0682 Třebíč 23.5.2017
pětiboj 1882 Jihlava 15.5.2016
čtyřboj 1506 Humpolec 11.9.2016
hod kriketovým míčkem 28.20 Třebíč 28.9.2014
vrh koulí 2kg 06.69 Humpolec 11.9.2016
vrh koulí 3kg 05.81 Velké Meziříčí 22.10.2018
skok daleký 3.93 Pacov 12.6.2016
skok vysoký 1.15 Humpolec 11.9.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 28.99 Jihlava 4.5.2019
800 m 2:32.31 Jihlava 4.5.2019
3000 m 11:56.78 h Praha - Strahov 20.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.10.2018 Oddílový přebor ve vrhu koulí (TJ Sokol Velké Meziříčí ) koule 3kg/Žky 7 Velké Meziříčí 05.81
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 1500 m/Ž/F Hranice 5:14.46
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) 1500 m/Žky/F 5 Třebíč 5:17.49
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 1500 m/Žky/F1 4 Brno 5:12.35
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žky/B7 3 Brno 46.20
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 300 m/Žky/B01 2 Pacov 45.59
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/Žky/F Pacov 5:25.40
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 1500 m/Ž/F Hodonín 5:22.24
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žky/B2 9 Jihlava 2:30.45
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 1500 m/Ž/F Znojmo 5:15.60
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Žky/B02 MS Brno-Pod Palackého vrchem 2:31.29
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žky/B04 1 Pacov 21.06
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žky/F Pacov 2:34.16
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Žky/F 18 Pacov 4.17
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV (Fišera Vratislav, fisera_vrati) 800 m/Žky/B1 1 Třebíč 2:38.02
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV (Fišera Vratislav, fisera_vrati) poharR/Žky 22 Třebíč 0596
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 1500 m/Ž Jihlava 5:18.80
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m/Žky/B02 1 Třebíč 45.35
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 1500 m/Žky/F Třebíč 5:34.00
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žky/F 14 Ostrava 5:16.14
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 1500 m/Dky/F Praha - Strahov 5:06.23