Karta atleta

Export do excelu
  • Iveta Trojancová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Orel Vyškov
  • Trenér:
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.84 Brno 06.08.2018
60 m 08.67 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
100 m 13.73 Znojmo 28.06.2020
150 m 21.55 h Ostrava 21.01.2018
150 m 20.65 Vyškov 08.06.2020
200 m 28.73 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
200 m 29.32 Vyškov 01.06.2020
300 m 45.61 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
300 m 48.24 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
400 m 66.81 Vyškov 26.06.2019
500 m 1:27.94 Brno 16.07.2018
600 m 1:55.00 Prostějov 04.09.2018
800 m 2:38.99 h Ostrava 21.01.2018
800 m 2:34.16 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
1000 m 3:28.99 Vyškov 27.06.2018
1500 m 5:59.24 Brno 23.07.2018
1 anglická míle 6:40.20 Vyškov 05.09.2019
3000 m 14:33.91 Hodonín 02.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.95 Vyškov 23.06.2015
60 m překážek 12.0 Vyškov 08.05.2018
300 m překážek (0.76) 53.80 Znojmo 28.06.2020
400 m překážek (0.76) 76.89 Vyškov 04.07.2020
2000 m překážek 9:12.04 Olomouc 28.06.2019
skok vysoký 1.15 Břeclav 12.07.2017
skok daleký 4.25 h Olomouc 18.01.2020
skok daleký 4.46 Vyškov 01.06.2020
vrh koulí 3kg 05.80 Vyškov 23.06.2018
vrh koulí 3kg 07.12 h Vyškov 28.01.2020
hod oštěpem 500g 18.88 Brno 13.09.2017
hod kriketovým míčkem 31.62 Brno 06.09.2016
pohár rozhlasu 1776 Vyškov 10.05.2018
chůze dráha 2000 m 14:11.95 Brno 16.07.2018
chůze dráha 3000 m 21:57.83 h Olomouc 05.02.2016
chůze dráha 3000 m 20:32.5 Vyškov 03.09.2017
chůze dráha 1000m 6:15.9 h Brno-Nový Lískovec 05.01.2018
chůze dráha 1000m 6:29.29 Břeclav 11.07.2018
3 km chůze 20:24 Olomouc 30.03.2018
Přespolní běh 0:03:32 Vyškov 26.11.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.84 Brno 06.08.2018
60 m 08.82 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
100 m 13.85 Brno 30.07.2018
150 m 21.55 h Ostrava 21.01.2018
150 m 20.97 Břeclav 10.06.2018
200 m 29.78 Brno 13.08.2018
300 m 45.61 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
300 m 48.24 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
400 m 69.14 Brno 30.07.2018
500 m 1:27.94 Brno 16.07.2018
600 m 1:55.00 Prostějov 04.09.2018
800 m 2:38.99 h Ostrava 21.01.2018
800 m 2:34.16 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
1000 m 3:28.99 Vyškov 27.06.2018
1500 m 5:59.24 Brno 23.07.2018
60 m překážek 12.0 Vyškov 08.05.2018
skok daleký 4.03 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
skok daleký 4.26 Břeclav 27.05.2018
vrh koulí 3kg 05.80 Vyškov 23.06.2018
hod oštěpem 500g 15.93 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
pohár rozhlasu 1776 Vyškov 10.05.2018
chůze dráha 2000 m 14:11.95 Brno 16.07.2018
chůze dráha 3000 m 20:40.9 Vyškov 01.05.2018
chůze dráha 1000m 6:15.9 h Brno-Nový Lískovec 05.01.2018
chůze dráha 1000m 6:29.29 Břeclav 11.07.2018
3 km chůze 20:24 Olomouc 30.03.2018
Přespolní běh 0:07:12 Vyškov 24.11.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B06 4 Ostrava - Vítkovice 48.24
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R09 5 Ostrava - Vítkovice 08.82
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B01 5 Ostrava - Vítkovice 2:43.79
24.11.2018 Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) Přespolní běh/Žky/F Vyškov 0:07:12
04.09.2018 Atletické úterý, víceboj mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) čtyřboj/Žkm Prostějov DNS
04.09.2018 Atletické úterý, víceboj mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 600 m/Žkm/B02 MS Prostějov 1:55.00
02.09.2018 Chůze ve Vyškově (Orel Vyškov - atletika) chůze dráha 3000 m/Žky/F 4 Vyškov 20:55.6
13.08.2018 V. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 600 m/Ž/B01 8 Brno 1:58.10
13.08.2018 V. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m/Ž/B06 2 Brno 29.78
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 1000 m/Ž/B01 3 Brno 3:39.52
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Ž/B01 3 Brno 08.84
30.07.2018 III. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m/Ž/B02 1 Brno 13.85
30.07.2018 III. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 400 m/Ž/B01 2 Brno 69.14
23.07.2018 II. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 1500 m/Ž/F 5 Brno 5:59.24
16.07.2018 I. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 500 m/Ž/B03 4 Brno 1:27.94
16.07.2018 I. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) chůze dráha 2000 m/Ž/F Brno 14:11.95
16.07.2018 I. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/Ž/F 10 Brno 4.09
11.07.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) chůze dráha 1000m/Žky/F 5 Břeclav 6:29.29
11.07.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Ž/B02 1 Břeclav 21.30
27.06.2018 Malečkův memoriál (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1000 m/Ž/F 4 Vyškov 3:28.99
23.06.2018 Přebory Orla (Orel Vyškov - atletika) 60 m/Žky/F Vyškov 08.98
23.06.2018 Přebory Orla (Orel Vyškov - atletika) 600 m/Žky/F Vyškov NM
23.06.2018 Přebory Orla (Orel Vyškov - atletika) skok daleký/Žky Vyškov 3.95
23.06.2018 Přebory Orla (Orel Vyškov - atletika) vrh koulí 3kg/Žky 4 Vyškov 05.80
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žky/F 7 Břeclav 2:37.23
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/B04 1 Břeclav 20.97
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žky/B04 1 Brno-Pod Palackého vrchem 45.61
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) hod oštěpem 500g/Žky/F 28 Brno-Pod Palackého vrchem 15.93
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Žky/B02 6 Brno-Pod Palackého vrchem 2:34.16
30.05.2018 Čokoládová tretra Vyškov - základní kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Žky Vyškov 2:38.73
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žky/B03 2 Břeclav 47.24
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žky/F02 7 Břeclav 4.26
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žky/F 8 Břeclav 2:37.68
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/Žky/B02 6 Vyškov 21.20
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Žky/B01 6 Vyškov 2:38.58
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie IV (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) 800 m/Žky Vyškov 2:38.89
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie IV (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) pohár rozhlasu/Žky Vyškov 1776
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie IV (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) 60 m/Žky Vyškov 08.80
08.05.2018 Atletický trojboj (Orel Vyškov - atletika) skok daleký/Žky/F Vyškov 4.41
08.05.2018 Atletický trojboj (Orel Vyškov - atletika) 60 m překážek/Žky Vyškov 12.0
08.05.2018 Atletický trojboj (Orel Vyškov - atletika) 60 m/Žky/B 2 Vyškov 08.4
01.05.2018 Rozchodíme Vyškov (Orel Vyškov) chůze dráha 3000 m/Žky/F Vyškov 20:40.9
28.04.2018 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) 150 m/Žky/B1 MS Svitavy 21.59
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Žky/B01 6 Brno 2:39.95
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žky/B03 2 Brno 08.92
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žky/B03 3 Brno 48.65
30.03.2018 52. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi (MMaS, chůze do extraligy, I. a II. ligy) (Atletický klub Olomouc z.s.) 3 km chůze/Ž 15 Olomouc 20:24
07.03.2018 Běhání se svíčkou (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Žky/F Vyškov 2:45.89
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/R2 8 Ostrava 2:41.04
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žky/R4 4 Ostrava - Vítkovice 08.99
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žky/B2 2 Ostrava - Vítkovice 2:41.32
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žky/F 22 Ostrava - Vítkovice 4.03
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B13 3 Ostrava 21.55
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B3 1 Ostrava 2:38.99
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) chůze dráha 1000m/Ž/F 10 Olomouc 7:13.91
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žky/R 15 Brno-Nový Lískovec 09.49
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Dky 8 Brno-Nový Lískovec 3:02.9
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) chůze dráha 1000m/Žky Brno-Nový Lískovec 6:15.9