Karta atleta

Export do excelu
  • Smetanová Julie
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.39 Třinec 03.10.2017
150 m 23.14 h Ostrava 17.01.2016
800 m 3:11.02 Třinec 03.10.2017
60 m překážek 14.33 Ostrava-Poruba 10.10.2015
pohár rozhlasu 0554 Opava 29.05.2018
pětiboj 1000 Ostrava-Poruba 10.10.2015
hod diskem 0,75kg 24.20 Opava 04.05.2017
hod kladivem 3kg 23.79 Hranice 16.09.2018
hod oštěpem 500g 38.89 Brno 11.09.2017
hod oštěpem 600g 27.71 Hranice 09.06.2018
hod kriketovým míčkem 56.96 Ostrava 18.05.2016
vrh koulí 2kg 09.94 Ostrava 15.09.2016
vrh koulí 2kg 10.42 h Ostrava 16.12.2016
vrh koulí 3kg 10.38 Opava 29.05.2018
vrh koulí 3kg 09.86 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
skok daleký 3.76 Třinec 03.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 500g/Žky 13 Hranice 28.24
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 3kg/Žky 13 Hranice 09.65
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) oštěp 500g/Žky 10 Jablonec nad Nisou 33.43
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) kladivo 3kg/Žky 10 Hranice 23.79
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 3kg/Žky 5 Hranice 10.08
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 500g/Žky Hranice 30.75
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) oštěp 500g/Žky/FA 9 Brno 28.90
08.09.2018 6. závod Krajský vrhačský pohár (TJ Start Havířov) oštěp 500g/Žky Havířov 30.28
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) kladivo 3kg/Žky/F Třinec DNS
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žky/F 5 Třinec 09.66
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žky/F 4 Třinec 31.64
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 500g/Žky Ostrava - Vítkovice 32.87
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) oštěp 500g/Žky/F 12 Jihlava 30.97
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou koule 3kg/Žky 7 Olomouc 09.86
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou poharR/Žky 44 Olomouc 0520
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) oštěp 600g/Ž/F 9 Hranice 27.71
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) oštěp 500g/Žky/F Brno-Pod Palackého vrchem 34.81
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 3kg/Žky/F 8 Brno-Pod Palackého vrchem 10.00
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) koule 3kg/Žky Opava 10.38
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) poharR/Žky 35 Opava 0554
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žky/F Třinec NM
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) kladivo 3kg/Žky/F 6 Třinec 22.41
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) disk 0,75kg/Žky/F 11 Třinec 17.39
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) oštěp 500g/Žky Ostrava-Martinov 33.72
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) oštěp 500g/Žky Frýdek-Místek 31.53
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) koule 3kg/Žky 4 Ostrava - Porubská 09.77
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) poharR/Žky Ostrava - Porubská 0514
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) disk 0,75kg/Žky 7 Opava 19.02
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) kladivo 3kg/Žky 6 Opava 18.88
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Žky Opava 33.96
28.04.2018 Krajský vrhačský pohár mládeže (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Žky Opava 35.30
07.04.2018 Velikonoční házení Ostrava (Atletika Poruba z.s.) oštěp 500g/Žky Ostrava-Martinov 37.68
10.03.2018 1.Porubské házení 2018 (Atletika Poruba z.s.) oštěp 500g/Žky/F Ostrava - Martinov 35.09
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) koule 3kg/Žky/F Ostrava - Vítkovice 09.86
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 6 Ostrava - Vítkovice 09.81