Karta atleta

Export do excelu
  • Hrušková Denisa
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér Roman Mužík
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.92 Plzeň - Skvrňany 22.5.2018
60 m 08.85 h Praha - Stromovka 24.2.2018
150 m 24.43 Nýřany 8.9.2016
pohár rozhlasu 1827 Plzeň - Skvrňany 22.5.2018
středoškolský pohár 1274 Domažlice 1.10.2019
hod diskem 0,75kg 35.34 Jihlava 17.6.2018
hod diskem 1kg 37.62 Olomouc 28.6.2019
hod kladivem 3kg 41.96 Plzeň 6.9.2018
hod kladivem 4kg 35.97 Vlašim 22.6.2019
hod oštěpem 500g 28.39 Klatovy 14.6.2018
hod kriketovým míčkem 21.12 Stříbro 26.5.2013
vrh koulí 2kg 09.60 Plzeň 23.9.2016
vrh koulí 3kg 13.34 Stříbro 16.9.2019
vrh koulí 3kg 12.69 h Praha - Stromovka 20.1.2019
vrh koulí 4kg 10.77 Tábor 9.6.2019
skok daleký 4.15 Stříbro 9.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.02 Domažlice 1.10.2019
60 m 08.87 h Praha - Stromovka 20.1.2019
středoškolský pohár 1274 Domažlice 1.10.2019
hod diskem 1kg 37.62 Olomouc 28.6.2019
hod kladivem 3kg 41.89 Písek 25.5.2019
hod kladivem 4kg 35.97 Vlašim 22.6.2019
hod oštěpem 500g 21.29 Karlovy Vary 8.5.2019
vrh koulí 3kg 13.34 Stříbro 16.9.2019
vrh koulí 3kg 12.69 h Praha - Stromovka 20.1.2019
vrh koulí 4kg 10.77 Tábor 9.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2018 Krajské finále SAP - Plzeňský kraj (Jan Andrle, AnderleJan@seznam.cz, 776 588 686) strPohar/Dky 12 Domažlice 1218
27.09.2018 Krajské finále SAP - Plzeňský kraj (Jan Andrle, AnderleJan@seznam.cz, 776 588 686) koule 3kg/Dky/F Domažlice 11.62
27.09.2018 Krajské finále SAP - Plzeňský kraj (Jan Andrle, AnderleJan@seznam.cz, 776 588 686) 60 m/Dky/B02 4 Domažlice 08.94
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 3kg/Žky 7 Jablonec nad Nisou 11.33
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) kladivo 3kg/Žky Jablonec nad Nisou NM
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) kladivo 3kg/Žky/F Praha - Eden 40.56
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) koule 3kg/Žky/F Praha - Eden 12.34
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) disk 0,75kg/Žky/F Praha - Eden 34.56
12.09.2018 Okresní kolo Středoškolského atletického poháru (Roman Mužík, muzik@ddm-stribro.cz, 602 101 561) strPohar/Dky 8 Stříbro 0684
12.09.2018 Okresní kolo Středoškolského atletického poháru (Roman Mužík, muzik@ddm-stribro.cz, 602 101 561) koule 3kg/Dky Stříbro 12.34
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) koule 3kg/Žky Plzeň 12.57
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) disk 0,75kg/Žky Plzeň 35.11
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) kladivo 3kg/Žky Plzeň 41.96
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) koule 3kg/Žky MS Stříbro 10.26
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) kladivo 3kg/Žky MS Stříbro 41.20
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) disk 1kg/Ž 10 Sušice 22.89
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) disk 0,75kg/Žky/F Jihlava 35.34
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) disk 0,75kg/Žky Klatovy 35.21
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) oštěp 500g/Žky 5 Klatovy 28.39
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) koule 3kg/Žky Klatovy 10.16
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) kladivo 3kg/Žky Stříbro 35.66
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) koule 3kg/Žky Stříbro 10.21
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) disk 0,75kg/Žky Stříbro 32.36
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) 60 m/Žky/B01 8 Plzeň - Skvrňany 08.92
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) koule 3kg/Žky Plzeň - Skvrňany 10.35
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) poharR/Žky Plzeň - Skvrňany 1827
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) disk 0,75kg/Žky/F Domažlice 29.46
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) kladivo 3kg/Žky/F Domažlice 31.92
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) koule 3kg/Žky/F 4 Domažlice 09.67
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Tachov, Kategorie IV (Václav Dedek, dedek@zs-manesova.cz, 720195625) dálka/Žky 8 Stříbro 4.15
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Tachov, Kategorie IV (Václav Dedek, dedek@zs-manesova.cz, 720195625) koule 3kg/Žky Stříbro 09.78
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Tachov, Kategorie IV (Václav Dedek, dedek@zs-manesova.cz, 720195625) poharR/Žky Stříbro 1560
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky/F 18 Ostrava 09.10
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň koule 3kg/Žky/F Praha - Stromovka 10.78
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žky/R05 1 Praha - Stromovka 08.85