Karta atleta

Export do excelu
  • Malinková Beata
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.92 Ostrava 11.06.2015
60 m 10.52 h Ostrava 16.12.2016
150 m 26.29 Opava 26.05.2016
150 m 26.52 h Ostrava 08.01.2017
300 m 67.6 Havířov 16.04.2015
60 m překážek 13.78 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
pohár rozhlasu 0379 Karviná 10.05.2017
vrhačský trojboj 0709 Přerov 01.05.2017
hod diskem 0,75kg 22.77 Ostrava-Martinov 20.05.2018
hod diskem 1kg 22.12 Břeclav 14.09.2019
hod kladivem 3kg 30.31 Ostrava-Martinov 17.03.2019
hod kladivem 4kg 24.45 Olomouc 08.06.2019
hod oštěpem 500g 14.46 Přerov 01.05.2017
hod kriketovým míčkem 23.04 Opava 28.05.2015
vrh koulí 2kg 09.37 Ostrava 15.09.2016
vrh koulí 2kg 09.16 h Ostrava 16.12.2016
vrh koulí 3kg 09.35 Třinec 01.06.2019
vrh koulí 3kg 09.35 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
vrh koulí 4kg 08.28 Olomouc 08.06.2019
skok daleký 3.23 Havířov 16.04.2015
skok daleký 3.22 h Ostrava 17.01.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 09.00 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) kladivo 3kg/Žky/F 5 Třinec 27.07
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) disk 0,75kg/Žky/F 14 Třinec 15.35
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žky/F 13 Třinec 07.32
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) disk 1kg/Ž/F 9 Šumperk 16.82
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) disk 1kg/Ž/F 12 Hranice 18.37
28.06.2018 Krajský pohár ve vrzích (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žky/F Třinec DNS
28.06.2018 Krajský pohár ve vrzích (TJ TŽ Třinec) kladivo 3kg/Žky/F Třinec 24.44
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 3kg/Žky 14 Frýdek-Místek 07.56
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) disk 0,75kg/Žky Frýdek-Místek DNS
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kladivo 3kg/Žky Frýdek-Místek 25.50
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) disk 1kg/Ž/F 14 Hranice 19.21
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) disk 0,75kg/Žky/F 15 Brno-Pod Palackého vrchem 16.22
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) kladivo 3kg/Žky/F 11 Brno-Pod Palackého vrchem 22.42
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 3kg/Žky/F 19 Brno-Pod Palackého vrchem 08.14
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) kladivo 3kg/Žky/F 12 Třinec 20.06
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) disk 0,75kg/Žky/F 10 Třinec 17.42
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žky/F 10 Třinec 08.29
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) koule 3kg/Žky 5 Ostrava-Martinov 08.77
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) kladivo 3kg/Žky 4 Ostrava-Martinov 21.34
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) disk 0,75kg/Žky 4 Ostrava-Martinov 22.77
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) disk 1kg/Ž 15 Olomouc 15.13
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) koule 3kg/Žky 9 Frýdek-Místek 08.02
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) disk 0,75kg/Žky 5 Frýdek-Místek 14.82
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) kladivo 3kg/Žky 6 Frýdek-Místek 20.43
01.05.2018 Vložené závody ve vrzích a vrhačském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh. tr./Žky Přerov 0618
01.05.2018 Vložené závody ve vrzích a vrhačském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) disk 0,75kg/Žky T Přerov 12.22
01.05.2018 Vložené závody ve vrzích a vrhačském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 3kg/Žky T Přerov 07.53
01.05.2018 Vložené závody ve vrzích a vrhačském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) oštěp 500g/Žky T Přerov 10.13
07.04.2018 Velikonoční házení Ostrava (Atletika Poruba z.s.) kladivo 3kg/Žky 5 Ostrava-Martinov 22.32
07.04.2018 Velikonoční házení Ostrava (Atletika Poruba z.s.) disk 0,75kg/Žky 7 Ostrava-Martinov 13.19
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 9 Ostrava - Vítkovice 09.08