Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Kalálová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 13.11.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.70 Vlašim 18.05.2016
60 m 08.50 h Praha - Strahov 27.01.2018
150 m 25.23 Stará Boleslav 12.05.2013
150 m 20.91 h Praha - Stromovka 11.01.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.95 Kladno 30.04.2015
skok vysoký 1.58 Stará Boleslav 23.04.2017
skok vysoký 1.46 h Praha - Strahov 28.01.2018
skok daleký 4.40 h Český Brod 12.12.2015
skok daleký 4.82 Praha - Eden 07.05.2019
hod oštěpem 500g 32.71 Praha - Děkanka 14.06.2017
hod oštěpem 600g 29.52 Kladno 19.05.2018
hod kriketovým míčkem 44.07 Neratovice 14.05.2017
pohár rozhlasu 1104 Kladno 06.06.2017
pětiboj 1496 Kladno 30.04.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.50 h Praha - Strahov 27.01.2018
60 m 08.24 Praha-Stromovka 16.05.2018
skok vysoký 1.46 h Nehvizdy 21.01.2018
skok vysoký 1.50 Praha - Podvinný mlýn 19.06.2018
skok daleký 4.80 Praha - Děkanka 11.06.2018
hod oštěpem 600g 29.52 Kladno 19.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) skok vysoký/Žky/F Praha - Přátelství DNS
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) hod oštěpem 500g/Žky/F Praha - Přátelství DNS
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Ž Stará Boleslav NM
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žky 5 Praha - Podvinný mlýn 4.49
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žky Praha - Podvinný mlýn 1.50
11.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky/F 6 Praha - Děkanka 4.80
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žky 4 Praha - Děkanka 1.46
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky/K 5 Praha - Děkanka 4.76
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m/Žky/B01 Praha - Vokovice DNS
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) skok vysoký/Žky Praha - Vokovice DNS
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Ž 11= Kladno 1.47
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Ž 13 Kladno 29.52
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 2 Praha-Stromovka 08.24
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky Praha-Stromovka 4.95
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žky/FB Praha - Strahov 08.50
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žky/R2 3 Praha - Strahov 08.54
28.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) skok vysoký/Žky/F 6 Praha - Strahov 1.46
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/FA Nehvizdy 08.64
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/R2 2 Nehvizdy 08.57
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žky Nehvizdy 1.46