Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Dostálová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.00 h Otrokovice 09.12.2018
60 m 08.92 Brno 12.09.2017
60 m 08.90 h Olomouc 16.02.2018
100 m 14.31 Břeclav 26.05.2018
150 m 22.13 Zlín 14.06.2017
150 m 21.30 h Ostrava 20.02.2018
200 m 30.17 Olomouc 16.09.2017
200 m 29.93 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
300 m 47.70 Brno 13.09.2017
300 m 47.26 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
400 m 68.76 Jihlava 19.05.2018
400 m 67.27 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
600 m 1:54.18 Olomouc 23.08.2017
800 m 2:36.68 Hodonín 09.09.2017
800 m 2:39.71 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
1500 m 5:52.84 Olomouc 25.05.2019
1500 m 6:08.72 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
40 yardů př. 07.84 h Otrokovice 09.12.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 11.69 h Olomouc 19.01.2019
200 m překážek (0.76) 38.84 Zlín 03.05.2017
200 m překážek (0.76) 40.30 Olomouc 23.08.2017
400 m překážek (0.76) 78.53 Vyškov 18.05.2019
skok vysoký 1.20 h Otrokovice 03.03.2016
skok daleký 4.18 h Olomouc 16.02.2018
skok daleký 3.98 Otrokovice 19.05.2020
trojskok 07.89 Otrokovice 19.05.2020
vrh koulí 3kg 06.40 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 1kg 13.41 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 500g 18.21 Otrokovice 11.05.2020
hod kriketovým míčkem 25.57 Brno 07.09.2015
pohár rozhlasu 1505 Otrokovice 04.05.2017
vrhačský trojboj 0553 Otrokovice 11.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 06.00 h Otrokovice 09.12.2018
60 m 08.90 h Olomouc 16.02.2018
60 m 09.12 Brno 11.09.2018
100 m 14.31 Břeclav 26.05.2018
150 m 21.30 h Ostrava 20.02.2018
300 m 47.26 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
300 m 47.95 Uherské Hradiště 29.05.2018
400 m 68.76 Jihlava 19.05.2018
800 m 2:39.71 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
800 m 2:43.19 Vyškov 25.08.2018
40 yardů př. 07.84 h Otrokovice 09.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 11.91 h Olomouc 16.02.2018
200 m překážek (0.76) 39.14 Uherské Hradiště 24.04.2018
skok daleký 4.18 h Olomouc 16.02.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2018 Mikulášská hala žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žky/F 5 Otrokovice 06.14
09.12.2018 Mikulášská hala žactva (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žky 5 Otrokovice 3.98
09.12.2018 Mikulášská hala žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů př./Žky/F 5 Otrokovice 07.84
09.12.2018 Mikulášská hala žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žky/R02 1 Otrokovice 06.00
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Zlín (Aleš Prudký, prudky11@seznam.cz, 605 155 155) středoškolský pohár/Dky Otrokovice 0000
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žky/R10 5 Brno 09.12
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Ž/F 8 Vyškov 2:43.19
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 800 m/Ž/B02 3 Hodonín 2:44.83
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 800 m/Ž/F 4 Znojmo 2:46.69
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žky/B04 3 Brno-Pod Palackého vrchem 47.97
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Žky/B03 6 Brno-Pod Palackého vrchem 2:44.53
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/Žky/B01 6 Uherské Hradiště 47.95
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Žky/F 4 Uherské Hradiště 2:44.57
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dky/B02 MS Břeclav 14.31
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dky/B04 MS Břeclav 69.59
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 400 m/Ž Jihlava 68.76
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/Žky/B01 4 Uherské Hradiště 48.42
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Žky 7 Uherské Hradiště 2:46.52
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/Žky/B02 3 Uherské Hradiště 49.44
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 4 Uherské Hradiště 39.14
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Jky/B7 1 Ostrava 21.30
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B2 6 Ostrava 2:42.69
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žky/FB Olomouc 4.18
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R04 2 Olomouc 11.91
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/R05 3 Olomouc 08.90
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žky/R5 2 Ostrava - Vítkovice 08.91
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žky/B1 5 Ostrava - Vítkovice 2:39.71
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B4 2 Ostrava - Vítkovice 47.26
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/R7 4 Olomouc 09.02
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R5 2 Olomouc 12.09
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky/FB 8 Olomouc 3.88
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R12 1 Ostrava 08.98
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B11 5 Ostrava 22.57
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B4 6 Ostrava 48.39
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žky/FA 19 Olomouc 3.94
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R06 4 Olomouc 09.24