Karta atleta

Export do excelu
  • Furchová Natálie
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér Lukáš Klíma
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.49 Olomouc 25.9.2016
60 m 08.33 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
150 m 19.91 Břeclav 14.5.2017
150 m 19.91 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
200 m 27.09 Opava 8.6.2019
200 m 26.98 h Vídeň 26.1.2019
300 m 42.09 Brno 26.6.2017
300 m 42.71 h Ostrava 13.1.2018
400 m 60.80 Split 15.5.2019
400 m 60.66 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
600 m 1:45.29 Brno 13.8.2018
800 m 2:17.38 Brno 26.6.2017
800 m 2:17.44 h Ostrava 3.3.2018
1500 m 5:03.30 Břeclav 10.6.2018
60 m překážek 11.77 Blansko 2.6.2016
pohár rozhlasu 2088 Břeclav 23.5.2017
skok daleký 4.32 Olomouc 25.9.2016
Přespolní běh 0:02:48 Vyškov 26.11.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.33 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
200 m 27.09 Opava 8.6.2019
200 m 26.98 h Vídeň 26.1.2019
400 m 60.80 Split 15.5.2019
400 m 60.66 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
800 m 2:24.98 Hodonín 2.6.2019
800 m 2:24.11 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B02 2 Ostrava - Vítkovice 43.82
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B02 4 Ostrava - Vítkovice 20.21
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/R3 3 Jablonec nad Nisou 2:26.79
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 1500 m/Žky/F1 5 Brno 5:13.99
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žky/B2 3 Brno 43.26
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m/Žky/F MS Třebíč 44.02
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/R01 2 Třebíč 08.49
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/F 4 Třebíč 08.53
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 150 m/Žky/B01 MS Třebíč 20.55
13.08.2018 V. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 600 m/Ž/B01 3 Brno 1:45.29
13.08.2018 V. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m/Ž/B06 1 Brno 28.46
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žky/B1 5 Jihlava 2:22.60
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Žky/F Břeclav 5:03.30
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žky/B02 2 Brno-Pod Palackého vrchem 43.34
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Žky/B01 1 Brno-Pod Palackého vrchem 2:18.84
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žky/F Břeclav 2:25.38
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/Žky/B03 4 Vyškov 20.82
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m/Žky/R03 3 Vyškov 08.79
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 300 m/Žky/B01 4 Vyškov 43.82
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Žky/B01 2 Brno 2:25.93
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žky/B01 2 Brno 44.97
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/R3 1 Ostrava 2:23.03
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/F Ostrava 2:17.44
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B1 1 Ostrava 2:18.90
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žky/B1 1 Ostrava - Vítkovice 2:19.10
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Ž/B3 2 Ostrava 42.71