Karta atleta

Export do excelu
  • Seberová Agáta
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletický klub Bohumín, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.57 Opava 3.5.2018
60 m 08.54 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
100 m 13.77 Olomouc 19.5.2018
150 m 20.72 Třinec 22.5.2018
150 m 20.73 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
200 m 29.18 Šumperk 25.8.2018
300 m 45.63 Třinec 4.9.2018
300 m 45.18 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
skok daleký 3.90 Hranice 9.6.2018
skok vysoký 1.30 Frýdek-Místek 1.5.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B03 3 Ostrava - Vítkovice 46.56
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B03 Ostrava - Vítkovice DNS
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R10 3 Ostrava - Vítkovice 08.83
04.10.2018 VC Bohumína (Atletický klub Bohumín, z.s.) 60 m/Žky Bohumín 08.87
04.10.2018 VC Bohumína (Atletický klub Bohumín, z.s.) 60 m/Ž 5 Bohumín 08.87
04.10.2018 VC Bohumína (Atletický klub Bohumín, z.s.) 300 m/Ž Bohumín 47.88
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žky/B01 5 Třinec 45.63
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B02 6 Třinec 21.21
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/Ž/B03 2 Šumperk 29.18
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/Ž/B05 Hranice DNS
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žky/B02 2 Frýdek-Místek 45.96
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žky/B02 8 Frýdek-Místek 08.91
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) dálka/Ž/F 21 Hranice 3.90
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B02 7 Třinec 08.70
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B02 3 Třinec 20.72
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 100 m/Ž/B02 5 Olomouc 13.77
15.05.2018 II. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky Opava 08.60
15.05.2018 II. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/Ž/B01 3 Opava 21.28
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B02 7 Opava 08.57
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B01 8 Opava 21.09
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) 300 m/Žky/B1 3 Ostrava - Vítkovice 45.18
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R3 5 Ostrava - Vítkovice 08.54
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B3 4 Ostrava - Vítkovice 20.73
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R4 5 Ostrava 08.61
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B9 1 Ostrava 21.20
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dky/FB Olomouc DQ
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dky/R4 1 Olomouc 08.62