Karta atleta

Export do excelu
  • Jarošová Janka
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.49 Praha - Eden 07.05.2019
60 m 09.19 h Praha - Stromovka 02.12.2017
100 m 13.62 Praha - Stromovka 12.06.2019
150 m 21.33 Praha - Eden 12.09.2018
150 m 22.57 h Praha-Strahov 22.02.2018
200 m 28.25 Praha - Eden 25.05.2019
skok daleký 4.67 Praha - Eden 07.05.2019
skok vysoký 1.20 Praha-Vinohrady 18.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.49 Praha - Eden 07.05.2019
100 m 13.62 Praha - Stromovka 12.06.2019
150 m 21.37 Praha - Eden 03.05.2019
200 m 28.25 Praha - Eden 25.05.2019
skok daleký 4.67 Praha - Eden 07.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) 60 m/Žky/R02 5 Praha - Eden 08.71
12.09.2018 13. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) dálka/Žky 15 Praha - Eden 4.41
12.09.2018 13. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B04 1 Praha - Eden 21.33
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B03 3 Praha - Eden 08.87
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) dálka/Žky 21 Praha - Eden 4.22
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žky/F 20 Praha - Přátelství 4.20
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žky/B04 2 Praha - Přátelství 08.86
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) dálka/Žky 12 Praha - Podvinný mlýn 4.31
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/B02 3 Praha - Podvinný mlýn 08.75
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žky/K 27 Praha - Děkanka 4.29
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R05 3 Praha - Děkanka 08.56
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m/Žky/B03 2 Praha - Vokovice 08.73
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) dálka/Žky 4 Praha - Vokovice 4.49
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B5 2 Praha-Stromovka 08.92
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 13 Praha-Stromovka 4.36
26.04.2018 3. veřejné závody PAS žactva (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m/Žky/B02 1 Praha - Stodůlky 09.13
26.04.2018 3. veřejné závody PAS žactva (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 150 m/Žky/B04 1 Praha - Stodůlky 22.96
18.04.2018 Veřejné závody žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) výška/Žky 7 Praha-Vinohrady 1.20
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B30 4 Praha-Strahov 22.57
18.01.2018 2. veřejné halové závody na Julisce (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/R15 1 Praha-Juliska 09.34