Karta atleta

Export do excelu
  • Blanka Havlátová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér: Hodboď Miroslav
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.27 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020
60 m 08.47 Nymburk 04.10.2020
100 m 13.18 Pardubice 20.06.2020
150 m 21.26 h Praha-Strahov 14.01.2018
150 m 21.09 Nymburk 07.10.2018
200 m 28.33 h Praha - Strahov 11.01.2020
200 m 27.89 Kladno 13.06.2020
300 m 49.72 Brno 12.09.2018
800 m 3:08.62 Nymburk 29.09.2019
skok daleký 4.14 Kolín 08.05.2018
skok daleký 4.29 h Praha - Strahov 07.12.2019
vrh koulí 3kg 08.02 Nymburk 29.09.2019
hod diskem 0,75kg 22.37 Kolín 31.08.2018
hod diskem 1kg 19.28 Kolín 25.05.2019
hod kladivem 3kg 19.58 Kolín 25.05.2019
hod oštěpem 500g 18.27 Nymburk 07.10.2018
pohár rozhlasu 1159 Nymburk 26.04.2018
středoškolský pohár 2427 Nymburk 23.09.2019
čtyřboj 1449 Nymburk 07.10.2018
sprintérský trojboj 2106 Nymburk 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.54 Kolín 31.08.2018
60 m 08.70 h Nymburk 09.12.2018
100 m 14.41 Nymburk 25.06.2018
150 m 21.26 h Praha-Strahov 14.01.2018
150 m 21.09 Nymburk 07.10.2018
200 m 30.10 Nymburk 25.06.2018
300 m 49.72 Brno 12.09.2018
800 m 3:19.39 Nymburk 07.10.2018
skok daleký 4.07 h Praha-Strahov 14.01.2018
skok daleký 4.14 Kolín 08.05.2018
vrh koulí 3kg 08.00 Nymburk 22.04.2018
hod diskem 0,75kg 22.37 Kolín 31.08.2018
hod oštěpem 500g 18.27 Nymburk 07.10.2018
pohár rozhlasu 1159 Nymburk 26.04.2018
středoškolský pohár 0362 Sportovní centrum Nymburk 19.09.2018
čtyřboj 1449 Nymburk 07.10.2018
sprintérský trojboj 1653 Nymburk 25.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2018 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s. ) 60 m/Žky 4 Nymburk 08.70
09.12.2018 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s. ) skok daleký/Žky 12 Nymburk 3.98
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) čtyřboj/Žky 6 Nymburk 1449
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) skok daleký/Žky 8 Nymburk 4.11
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) hod oštěpem 500g/Žky 6 Nymburk 18.27
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) 800 m/Žky 7 Nymburk 3:19.39
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) 150 m/Žky/B01 4 Nymburk 21.09
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) středoškolský pohár/Dky 95= Kolín 0000
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok daleký/Dky 8 Kolín 4.24
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Dky/B02 3 Kolín 08.64
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Nymburk (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, ) středoškolský pohár/Dky 22 Sportovní centrum Nymburk 0362
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Nymburk (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, ) skok daleký/Dky/F 6 Sportovní centrum Nymburk 4.23
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Nymburk (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, ) 60 m/Dky/B02 2 Sportovní centrum Nymburk 08.60
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok daleký/Žky/KC 13 Brno 4.23
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žky/R8 1 Brno 08.59
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žky/B8 5 Brno 49.72
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/FB Kolín 08.54
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 0,75kg/Žky 8 Kolín 22.37
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R01 6 Kolín 08.58
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) sprintérský trojboj/Žky/F Nymburk 1653
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) 200 m/Žky/B01 2 Nymburk 30.10
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) 100 m/Žky/B01 1 Nymburk 14.41
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) 60 m/Žky/B01 1 Nymburk 08.73
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B03 3 Kolín 21.14
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R04 8 Kolín 08.62
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 60 m/Žky/R05 2 Kolín 08.61
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) skok daleký/Žky 16 Kolín 4.14
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B09 2 Kladno 21.15
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R01 4 Kladno 08.70
26.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 60 m/Žky 4 Nymburk 08.1
26.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) skok daleký/Žky Nymburk 4.55
26.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) pohár rozhlasu/Žky Nymburk 1159
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 150 m/Žky/B02 2 Nymburk 21.34
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žky 14 Nymburk 3.96
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žky/B01 2 Nymburk 08.80
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 5= Nymburk 08.00
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 150 m/Žky/B13 1 Praha-Strahov 21.26
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 60 m/Žky/R16 2 Praha-Strahov 08.73
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) skok daleký/Žky/F 30 Praha-Strahov 4.07