Karta atleta

Export do excelu
  • Rubášová Beáta
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Přísnotice
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.86 Brno 11.9.2017
60 m 08.93 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
100 m 14.29 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
150 m 21.54 Břeclav 27.5.2018
150 m 22.21 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
200 m 29.76 Vyškov 11.5.2019
200 m 29.53 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
300 m 47.60 Brno 10.9.2018
300 m 51.42 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
400 m 71.39 Vyškov 11.5.2019
skok daleký 4.46 Břeclav 27.5.2018
skok daleký 3.80 h Brno-Nový Lískovec 5.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.93 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
100 m 14.29 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
200 m 29.76 Vyškov 11.5.2019
200 m 29.53 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
400 m 71.39 Vyškov 11.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B05 5 Ostrava - Vítkovice 51.42
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B07 2 Ostrava - Vítkovice 22.53
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žky/KD 5 Brno 4.17
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žky/R10 1 Brno 08.87
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žky/B9 5 Brno 47.60
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/R01 5 Třebíč 09.02
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 150 m/Žky/B02 MS Třebíč 21.65
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žky 17 Břeclav 4.33
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/B04 3 Břeclav 21.58
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Žky/B06 2 Brno-Pod Palackého vrchem 21.31
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žky/F 40 Brno-Pod Palackého vrchem 4.10
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/B04 4 Břeclav 21.54
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žky/F02 5 Břeclav 4.46
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 300 m/Žky/B03 2 Vyškov 48.53
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/Žky/F 18 Vyškov 4.31
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žky/F 16 Brno 4.26
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žky/B02 5 Brno 09.06
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žky/B02 4 Brno 50.55
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Ž/F3 Ostrava 22.42
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žky/R 10 Brno-Nový Lískovec 09.18
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žky 11 Brno-Nový Lískovec 3.80