Karta atleta

Export do excelu
  • Kočárková Milada
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.59 Praha - Eden 27.6.2018
60 m 08.74 h Praha-Juliska 18.1.2018
150 m 20.56 Praha - Přátelství 29.9.2018
150 m 20.33 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 27.84 Praha - Děkanka 15.5.2019
300 m 46.44 Praha - Juliska 11.5.2017
300 m 43.55 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 63.06 Kolín 22.6.2019
400 m 60.38 h Praha - Stromovka 2.2.2019
500 m 1:19.74 h Bratislava 26.1.2019
600 m 2:03.53 Praha 14.5.2015
600 m 2:03.59 h Praha-Stromovka 17.2.2016
800 m 2:29.47 Praha - Přátelství 29.5.2018
800 m 2:31.29 h Praha - Strahov 15.12.2018
1500 m 5:12.40 Praha - Děkanka 10.6.2018
1500 m 5:14.49 h Praha - Strahov 27.1.2018
60 m překážek 12.21 Praha - Eden 31.5.2016
100 m překážek 17.11 Praha - Stadion mládeže 19.6.2018
200 m překážek 33.23 Praha - Přátelství 29.5.2018
pětiboj 1420 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
sedmiboj 3217 Praha - Přátelství 29.9.2018
hod oštěpem 500g 13.94 Praha - Přátelství 29.9.2018
hod kriketovým míčkem 22.32 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
vrh koulí 3kg 05.65 Praha - Přátelství 29.9.2018
skok daleký 4.35 Praha - Přátelství 29.9.2018
skok daleký 3.42 h Praha-Juliska 21.1.2016
skok vysoký 1.38 Praha - Přátelství 29.9.2018
Přespolní běh 12:55 Dolní Dobrouč 24.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 20.33 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 27.84 Praha - Děkanka 15.5.2019
300 m 43.55 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 63.06 Kolín 22.6.2019
400 m 60.38 h Praha - Stromovka 2.2.2019
500 m 1:19.74 h Bratislava 26.1.2019
800 m 2:39.02 Praha - Juliska 29.8.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 800 m/Žky/B1 4 Praha - Strahov 2:31.29
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) sedmiboj/Žky 12 Praha - Přátelství 3217
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žky/B02 3 Praha - Přátelství 2:34.58
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m př./Žky/B04 2 Praha - Přátelství 17.33
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B01 2 Praha - Přátelství 20.56
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 3kg/Žky 33 Praha - Přátelství 05.65
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žky 16 Praha - Přátelství 4.35
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) oštěp 500g/Žky 26 Praha - Přátelství 13.94
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Žky 6= Praha - Přátelství 1.38
12.09.2018 13. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky Praha - Eden 2:29.72
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žky/B02 8 Praha - Eden 18.00
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 1500 m/Žky 4 Praha - Eden 5:13.83
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m př./Žky/B03 3 Praha - Přátelství 17.85
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žky/B02 3 Praha - Přátelství 2:30.17
27.06.2018 11. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky Praha - Eden 2:30.22
27.06.2018 11. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B02 4= Praha - Eden 08.59
19.06.2018 III. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) 1500 m/Žky/F Praha - Stadion mládeže 5:12.69
19.06.2018 III. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m př./Žky/B01 4 Praha - Stadion mládeže 17.11
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 1500 m/Žky 4 Praha - Děkanka 5:12.40
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m př./Žky/B03 2 Praha - Děkanka 33.40
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žky/F 4 Praha - Přátelství 2:29.47
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m př./Žky/B01 4 Praha - Přátelství 33.23
16.05.2018 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva - skupina A (Spartak Praha 4) 1500 m/Žky Praha - Děkanka 5:19.02
16.05.2018 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva - skupina A (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/B03 1 Praha - Děkanka 17.52
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žky 25 Dolní Dobrouč 12:55
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žky/B1 4 Praha-Strahov 2:38.14
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Žky/B1 3 Praha-Stromovka 5:18.53
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B3 3 Praha-Stromovka 45.10
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 1500 m/Žky/F Praha - Strahov 5:14.49
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 800 m/Žky/B1 6 Praha - Strahov 2:33.62
18.01.2018 2. veřejné halové závody na Julisce (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/R11 1 Praha-Juliska 08.74
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B1 4 Praha - Stromovka 2:35.41