Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Studničková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.18 h Jablonec nad Nisou 21.02.2018
60 m 08.65 Kolín 27.05.2018
100 m 13.99 Kladno 13.06.2020
150 m 20.32 h Praha-Stromovka 07.02.2018
150 m 20.38 Kladno 27.04.2018
200 m 28.01 h Praha - Strahov 12.01.2019
skok daleký 4.80 h Praha - Strahov 11.01.2020
skok daleký 4.92 Kladno 13.06.2020
pětiboj 0000 Kladno 30.04.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.18 h Jablonec nad Nisou 21.02.2018
60 m 08.65 Kolín 27.05.2018
150 m 20.32 h Praha-Stromovka 07.02.2018
150 m 20.38 Kladno 27.04.2018
skok daleký 4.79 h Praha-Strahov 14.01.2018
skok daleký 4.85 Kladno 27.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R03 2 Kolín 08.69
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky 9 Kolín 4.62
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R03 2 Kolín 08.65
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky 32 Kolín 3.81
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B10 1 Kladno 20.38
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky Kladno 4.85
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R02 Kladno DNS
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R4 4 Ostrava 08.21
21.02.2018 7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B01 2 Jablonec nad Nisou 08.18
21.02.2018 7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Ž/B01 2 Jablonec nad Nisou 20.60
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 3 Praha-Stromovka 08.27
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 12 Praha-Stromovka 4.55
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B2 4 Praha-Stromovka 20.32
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 60 m/Žky/F 4 Praha-Strahov 08.32
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 60 m/Žky/R12 1 Praha-Strahov 08.41
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) skok daleký/Žky/F 6 Praha-Strahov 4.79