Karta atleta

Export do excelu
  • Žofie Rožánková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér: Müller Petr
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.31 h Jablonec nad Nisou 18.03.2017
60 m 08.97 Kolín 24.05.2017
100 m 14.66 Liberec 01.06.2019
150 m 23.45 h Praha - Strahov 05.02.2017
150 m 21.38 Kolín 12.05.2018
200 m 30.26 Kolín 18.06.2017
300 m 52.07 h Jablonec nad Nisou 18.03.2017
800 m 2:54.68 Kolín 12.05.2018
1000 m 3:58.4 Nymburk 18.09.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 10.41 h Nymburk 21.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 16.18 Kolín 27.05.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 17.82 Kolín 25.05.2019
200 m překážek (0.76) 34.24 Jablonec nad Nisou 22.08.2017
skok vysoký 1.64 Kolín 27.05.2018
skok vysoký 1.60 h Praha-Stromovka 01.12.2018
skok o tyči 2.00 Beroun 23.06.2017
skok daleký 4.43 Pardubice 09.06.2018
skok daleký 4.60 h Nymburk 09.12.2018
trojskok 10.01 h Praha - Strahov 11.01.2020
trojskok 10.09 Mladá Boleslav 27.06.2020
vrh koulí 2kg 08.30 Kladno 25.09.2016
vrh koulí 3kg 08.08 h Jablonec nad Nisou 18.02.2018
vrh koulí 3kg 08.58 Kolín 12.05.2018
hod oštěpem 500g 20.45 Kolín 12.05.2018
hod oštěpem 600g 19.03 Stará Boleslav 08.10.2017
pohár rozhlasu 1286 Nymburk 16.05.2017
středoškolský pohár 1085 Nymburk 23.09.2019
sedmiboj [Zky] 3437 Kolín 12.05.2018
sprintérský trojboj 1503 Nymburk 25.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.31 h Nymburk 21.01.2018
60 m 09.39 Třebíč 19.08.2018
100 m 14.52 Nymburk 25.06.2018
150 m 21.38 Kolín 12.05.2018
200 m 30.88 Nymburk 25.06.2018
800 m 2:54.68 Kolín 12.05.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 10.41 h Nymburk 21.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 16.18 Kolín 27.05.2018
200 m překážek (0.76) 34.47 Beroun 15.06.2018
skok vysoký 1.64 Kolín 27.05.2018
skok vysoký 1.60 h Praha-Stromovka 01.12.2018
skok daleký 4.43 Pardubice 09.06.2018
skok daleký 4.60 h Nymburk 09.12.2018
vrh koulí 3kg 08.08 h Jablonec nad Nisou 18.02.2018
vrh koulí 3kg 08.58 Kolín 12.05.2018
hod oštěpem 500g 20.45 Kolín 12.05.2018
pohár rozhlasu 1190 Kolín 22.05.2018
středoškolský pohár 1083 Sportovní centrum Nymburk 19.09.2018
sedmiboj [Zky] 3437 Kolín 12.05.2018
sprintérský trojboj 1503 Nymburk 25.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2018 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s. ) skok daleký/Žky 6 Nymburk 4.60
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 3 Praha-Stromovka 10.49
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky Praha-Stromovka 1.60
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) středoškolský pohár/Dky 32 Kolín 1082
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok daleký/Dky Kolín 4.45
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok vysoký/Dky 4= Kolín 1.54
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Žky 9 Jablonec nad Nisou 1.56
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Nymburk (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, ) středoškolský pohár/Dky 5 Sportovní centrum Nymburk 1083
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Nymburk (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, ) skok daleký/Dky/F 5 Sportovní centrum Nymburk 4.27
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Nymburk (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, ) skok vysoký/Dky/F Sportovní centrum Nymburk 1.58
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok daleký/Žky/KC 17 Brno 4.08
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 5 Brno 17.55
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok vysoký/Žky/FA Brno 1.58
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B05 4 Kolín 22.47
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky Kolín 1.54
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 4 Kolín 16.74
19.08.2018 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Žky/F Třebíč 1.57
19.08.2018 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B02 3 Třebíč 09.39
27.06.2018 Kontrolní vrhy (SKP Nymburk) hod oštěpem 500g/Žky 5 Nymburk 18.31
27.06.2018 Kontrolní vrhy (SKP Nymburk) vrh koulí 3kg/Žky 4 Nymburk 08.04
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) sprintérský trojboj/Žky/F 5 Nymburk 1503
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) 100 m/Žky/B02 3 Nymburk 14.52
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) 200 m/Žky/B02 3 Nymburk 30.88
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) 60 m/Žky/B02 3 Nymburk 09.04
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Žky/F 4 Jihlava 1.59
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 4 Beroun 34.47
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žky/F Beroun 1.60
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 3 Beroun 16.40
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) skok vysoký/Ž/F MS Pardubice 1.52
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/Ž/F MS Pardubice 4.43
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Kolín 16.18
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky Kolín 1.64
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 5 Kolín 16.66
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok vysoký/Žky Kolín 1.60
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok daleký/Žky 11 Kolín 4.60
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žky 10 Kolín 1190
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj [Zky]/Žky 10 Kolín 3437
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B03 8 Kolín 2:54.68
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B05 6 Kolín 21.38
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 2 Kolín 16.58
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky Kolín 1.58
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky 27 Kolín 4.00
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky 7 Kolín 08.58
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Žky 14 Kolín 20.45
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) skok daleký/Žky 10 Kolín 4.28
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) skok vysoký/Žky 4 Kolín 1.58
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 3 Kladno 34.59
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žky/F 3= Kladno 1.45
26.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) skok vysoký/Žky Nymburk 1.55
26.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) skok daleký/Žky Nymburk 4.50
26.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) pohár rozhlasu/Žky Nymburk 1106
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žky/B03 4 Nymburk 09.17
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žky 8 Nymburk 4.53
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 5= Nymburk 08.00
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 150 m/Žky/B05 2 Nymburk 21.79
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žky/F 15 Ostrava 1.52
25.02.2018 Halový přebor staršího a mladšího žactva Ústeckého kraje (ÚKAS) skok vysoký/Žky/F Jablonec nad Nisou DNS
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň skok vysoký/Žky/F MS Praha - Stromovka 1.53
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) skok vysoký/Žky 6 Praha-Strahov 1.45
18.02.2018 Jablonecký skokanský mítink (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) skok vysoký/Ž Jablonec nad Nisou 1.50
18.02.2018 Jablonecký skokanský mítink (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) vrh koulí 3kg/Dky 5 Jablonec nad Nisou 08.08
06.02.2018 Středoškolský výškařský pohár (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Jky MS Kolín 1.56
29.01.2018 Pololetní laťka ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky Kolín 1.49
21.01.2018 Oddílové přebory SKP Nymburk v hale (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žky Nymburk 09.31
21.01.2018 Oddílové přebory SKP Nymburk v hale (SKP Nymburk, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky Nymburk 10.41
21.01.2018 Oddílové přebory SKP Nymburk v hale (SKP Nymburk, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Nymburk 08.06
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) skok o tyči/Žky/F Praha-Strahov NM
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) skok vysoký/Žky/F Praha-Strahov 1.47