Karta atleta

Export do excelu
  • Niebauerová Radka
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.09 Olomouc 31.5.2017
60 m 08.25 h Olomouc 24.2.2017
100 m 13.34 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
150 m 19.41 Šumperk 17.5.2017
150 m 19.79 h Praha - Stromovka 4.3.2017
200 m 28.00 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
300 m 42.88 Jablonec nad Nisou 7.10.2017
300 m 43.53 h Praha - Stromovka 9.12.2017
600 m 2:19.55 Olomouc 24.9.2015
800 m 3:02.0 Olomouc 25.5.2016
60 m překážek 11.99 Olomouc 25.5.2016
pětiboj 1704 Olomouc 25.5.2016
čtyřboj 1076 Olomouc 24.9.2015
hod kriketovým míčkem 30.60 Olomouc 4.5.2016
skok daleký 3.70 Hranice 9.6.2015
skok daleký 4.61 h Olomouc 19.1.2019
skok vysoký 1.24 Olomouc 10.5.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.50 h Olomouc 19.1.2019
100 m 13.34 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
200 m 28.00 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
skok daleký 4.61 h Olomouc 19.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/R04 2 Hranice 08.33
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žky/B02 5 Hranice 20.60
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/FB 5 Hranice 08.56
12.09.2018 KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk) 60 m/Žky/B1 1 Šumperk 08.35
12.09.2018 KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk) 150 m/Žky/B1 1 Šumperk 20.29
19.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 150 m/Žky/B01 2 Přerov 20.11
19.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žky/B01 2 Přerov 08.28
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Žky/B02 4 Brno-Pod Palackého vrchem 19.57
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žky/R02 3= Brno-Pod Palackého vrchem 08.19
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žky/B01 3 Šumperk 08.32
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žky/B01 2 Šumperk 19.73
16.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/B01 3 Olomouc 08.36
16.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žky/B01 2 Olomouc 19.72
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 60 m/Žky/B01 4 Olomouc 08.21