Karta atleta

Export do excelu
  • Petra Sičaková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Hubáček Ivan
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2019: EYOF-oštěp/7.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 1 - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.85 Stříbro 27.05.2017
60 m 08.61 h Praha - Stromovka 20.01.2019
150 m 22.73 h Praha - Strahov 21.01.2017
150 m 22.27 Plzeň 03.05.2017
800 m 3:20.60 Plzeň 02.07.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 12.50 h Praha-Strahov 23.01.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.80 Plzeň 23.09.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 10.57 h Praha-Stromovka 31.01.2018
skok vysoký 1.21 h Praha-Strahov 23.01.2016
skok vysoký 1.36 Kladno 06.06.2017
skok o tyči 2.00 h Praha - Strahov 11.02.2017
skok o tyči 2.10 Domažlice 16.06.2017
skok daleký 4.33 h Praha - Stromovka 24.02.2018
skok daleký 4.33 Plzeň - Skvrňany 22.05.2018
vrh koulí 2kg 09.93 Nýřany 25.05.2016
vrh koulí 2kg 10.03 h Praha-Stromovka 10.12.2016
vrh koulí 3kg 11.79 Nýřany 12.10.2019
vrh koulí 3kg 12.64 h Praha - Stromovka 19.01.2020
hod diskem 0,75kg 30.35 Plzeň 06.09.2018
hod diskem 1kg 29.17 Nýřany 12.10.2019
hod kladivem 3kg 26.58 Nýřany 12.10.2019
hod oštěpem 500g 52.13 Olomouc 29.06.2019
hod oštěpem 600g 46.35 Praha - Juliska 04.07.2020
hod kriketovým míčkem 53.90 Nýřany 25.05.2016
pohár rozhlasu 1052 Kladno 06.06.2017
pětiboj 1724 Plzeň 02.07.2016
vrhačský trojboj 1735 Nýřany 13.10.2018
vrhačský čtyřboj 2168 Nýřany 12.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.88 h Praha - Strahov 20.01.2018
60 m 09.09 Nýřany 29.08.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 10.57 h Praha-Stromovka 31.01.2018
skok vysoký 1.30 Chodov 05.05.2018
skok daleký 4.33 h Praha - Stromovka 24.02.2018
skok daleký 4.33 Plzeň - Skvrňany 22.05.2018
vrh koulí 3kg 09.63 h Praha - Stromovka 24.02.2018
vrh koulí 3kg 11.18 Nýřany 30.06.2018
hod diskem 0,75kg 30.35 Plzeň 06.09.2018
hod oštěpem 500g 46.40 Györ 29.09.2018
hod oštěpem 600g 35.05 Nýřany 30.06.2018
pohár rozhlasu 0907 Plzeň - Skvrňany 22.05.2018
vrhačský trojboj 1735 Nýřany 13.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2018 Vrhačský čtyřboj (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Nýřany 10.79
13.10.2018 Vrhačský čtyřboj (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky Nýřany 29.81
13.10.2018 Vrhačský čtyřboj (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Nýřany 41.44
13.10.2018 Vrhačský čtyřboj (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) vrhačský trojboj/Žky Nýřany 1735
29.09.2018 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň hod oštěpem 500g/Žky Györ 46.40
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky 18 Jablonec nad Nisou 27.67
23.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Jablonec nad Nisou 43.48
12.09.2018 13. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky Praha - Eden DNS
12.09.2018 13. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B04 Praha - Eden DNS
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 3kg/Žky Plzeň 10.96
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) hod oštěpem 500g/Žky Plzeň 41.86
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 0,75kg/Žky Plzeň 30.35
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 60 m/Ž/B06 1 Nýřany 09.09
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) vrh koulí 3kg/Dky/F Nýřany 10.85
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž/F MS Nýřany 35.05
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F MS Nýřany 11.18
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky/F 13 Jihlava 28.34
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) hod oštěpem 500g/Žky/F Jihlava 39.18
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) hod diskem 0,75kg/Žky Klatovy 27.99
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) hod oštěpem 500g/Žky Klatovy 33.82
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) vrh koulí 3kg/Žky 4 Klatovy 09.81
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) hod oštěpem 500g/Dky/F Domažlice 36.95
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) skok daleký/Žky 4 Plzeň - Skvrňany 4.33
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) vrh koulí 3kg/Žky 4 Plzeň - Skvrňany 09.87
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) pohár rozhlasu/Žky 19 Plzeň - Skvrňany 0907
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) hod oštěpem 500g/Žky MS Nýřany 37.00
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) hod diskem 0,75kg/Žky/F Domažlice 29.96
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) hod oštěpem 500g/Žky/F Domažlice NM
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) vrh koulí 3kg/Žky/F Domažlice 09.72
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 60 m/Žky/R05 3 Chodov 08.84
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) hod diskem 0,75kg/Žky/F Chodov 27.18
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) skok vysoký/Žky/F 4 Chodov 1.30
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň vrh koulí 3kg/Žky/F 4 Praha - Stromovka 09.63
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň skok daleký/Žky/F 9 Praha - Stromovka 4.33
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 1 Praha - Stromovka 10.61
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B3 7 Praha-Stromovka 08.96
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Praha-Stromovka 09.57
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 4 Praha-Stromovka 10.57
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B4 6 Praha-Stromovka 08.88
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/Dky/R07 3 Praha - Stromovka 09.00
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žky/R4 5 Praha - Strahov 08.88
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 4 Praha - Strahov 10.84
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B2 8 Praha - Stromovka 08.92
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 23 Praha - Stromovka 4.19
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Stromovka 09.56