Karta atleta

Export do excelu
  • Ptáčníková Adéla
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér Šroubek Vlastimil
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.61 Stříbro 03.06.2018
60 m 08.68 h Praha - Stromovka 20.01.2019
100 m 13.76 Plzeň 08.06.2019
150 m 21.06 Stříbro 03.06.2018
150 m 21.70 h Praha-Stromovka 07.02.2018
200 m 28.70 Karlovy Vary 11.05.2019
200 m 29.55 h Praha - Stromovka 20.01.2019
800 m 2:55.44 Karlovy Vary 11.05.2019
60 m překážek 10.09 h Praha-Strahov 16.12.2017
100 m překážek 16.72 Karlovy Vary 11.05.2019
200 m překážek 33.00 Klatovy 14.06.2018
středoškolský pohár 0470 Atletický stadion města Plzně 19.09.2018
sedmiboj 3640 Karlovy Vary 11.05.2019
vrhačský trojboj 0608 Sušice 29.04.2018
hod diskem 0,75kg 17.28 Plzeň 06.09.2018
hod oštěpem 500g 23.04 Karlovy Vary 11.05.2019
vrh koulí 3kg 08.81 Písek 31.08.2019
vrh koulí 3kg 08.13 h Praha-Strahov 16.12.2017
skok daleký 5.29 Písek 25.05.2019
skok daleký 5.00 h Praha - Stromovka 20.01.2019
trojskok 10.45 Tábor 09.06.2019
skok o tyči 2.20 Písek 31.08.2019
skok vysoký 1.57 Vlašim 22.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.70 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok daleký 4.63 h Praha - Stromovka 19.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Plzeň-město (Luděk Lhoták, lhotak@ssinfis.cz, 603972873) strPohar/Dky 27 Atletický stadion města Plzně 0470
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Plzeň-město (Luděk Lhoták, lhotak@ssinfis.cz, 603972873) 800 m/Dky/B02 5 Atletický stadion města Plzně 3:12.96
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Plzeň-město (Luděk Lhoták, lhotak@ssinfis.cz, 603972873) výška/Dky/F 7 Atletický stadion města Plzně 1.36
14.09.2018 Hvězdné házení na Chodsku a Memoriál Jana Mazance v běhu na 400m (Mílaři Domažlice) 200 m př./Žky Domažlice 33.58
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) disk 0,75kg/Žky MS Plzeň 17.28
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 100 m př./Žky/B02 MS Plzeň 18.12
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/Ž/FB 4 Sušice 14.49
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/Ž/R02 5 Sušice 14.48
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) výška/Ž 11 Sušice 1.39
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) výška/Ž 10 Vlašim 1.35
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Ž/R02 6 Vlašim 14.20
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) výška/Žky 5 Klatovy 1.41
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) 200 m př./Žky/B02 1 Klatovy 33.00
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/R03 MS Plzeň 13.99
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) výška/Ž MS Plzeň 1.41
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žky/R7 1 Stříbro 08.61
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m př./Žky/B1 5 Stříbro 18.44
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žky/B2 5 Stříbro 21.06
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) dálka/Ž/F 17 Praha - Děkanka 4.52
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) výška/Ž/F 10 Praha - Děkanka 1.40
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj/Žky 21 Kolín 3058
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B02 10 Kolín 3:19.32
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B02 3 Kolín 21.13
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky 12 Kolín 1.43
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 10 Kolín 4.59
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky 8 Kolín 08.52
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Žky 19 Kolín 17.47
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/B01 3 Kolín 17.59
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) sedmiboj/Žky MS Nová Včelnice 2964
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 150 m/Žky/B04 1 Nová Včelnice 21.08
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 100 m př./Žky/B05 1 Nová Včelnice 17.37
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) výška/Žky 9 Nová Včelnice 1.38
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) dálka/Žky 6 Nová Včelnice 4.51
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) koule 3kg/Žky 6 Nová Včelnice 08.47
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) oštěp 500g/Žky/F 16 Nová Včelnice 14.47
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 800 m/Žky/B02 11 Nová Včelnice 3:17.94
29.04.2018 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) koule 3kg/Žky 5 Sušice 07.65
29.04.2018 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) disk 0,75kg/Žky Sušice NM
29.04.2018 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) kladivo 3kg/Žky Sušice DNS
29.04.2018 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) oštěp 500g/Žky 5 Sušice 16.85
29.04.2018 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) vrh. tr./Žky 5 Sušice 0608
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň koule 3kg/Žky/F 8 Praha - Stromovka 07.90
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň dálka/Žky/F 11 Praha - Stromovka 4.27
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m př./Žky/B04 4 Praha - Stromovka 10.71
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žky/B04 1 Praha - Stromovka 21.85
11.02.2018 2. testovací závody - dálka (AK Škoda Plzeň) dálka/Žky 7 Plzeň 4.54
11.02.2018 2. testovací závody na 60 m (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žky/B04 2 Plzeň 09.02
11.02.2018 2. testovací závody na 60 m př. (AK Škoda Plzeň) 60 m př./Žky/B03 1 Plzeň 10.28
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B4 4 Praha-Stromovka 08.81
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B3 2 Praha-Stromovka 21.70