Karta atleta

Export do excelu
  • Hliňáková Lucie
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.66 Praha - Kotlářka 21.6.2017
60 m 08.59 h Praha - Stromovka 22.1.2019
150 m 21.21 Praha - Přátelství 29.9.2018
150 m 20.69 h Praha-Strahov 18.1.2019
600 m 2:01.45 Praha-Jeseniova 12.5.2016
800 m 2:53.37 Praha - Přátelství 29.9.2018
60 m překážek 11.75 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
60 m překážek 09.62 h Praha - Strahov 15.12.2018
100 m překážek 16.68 Hranice 6.10.2018
200 m překážek 33.08 Praha - Eden 15.9.2018
pohár rozhlasu 0004 Praha - Jeseniova 3.5.2018
pětiboj 1853 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
sedmiboj 3157 Praha - Přátelství 29.9.2018
hod oštěpem 500g 24.44 Praha - Eden 30.9.2017
hod kriketovým míčkem 35.93 Praha-Jeseniova 12.5.2016
vrh koulí 2kg 07.23 Praha 17.9.2015
vrh koulí 3kg 08.00 Praha - Eden 30.9.2017
skok daleký 4.40 Praha - Přátelství 29.9.2018
skok daleký 4.09 h Praha - Strahov 27.1.2017
skok vysoký 1.29 Praha - Přátelství 29.9.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.59 h Praha - Stromovka 22.1.2019
150 m 20.69 h Praha-Strahov 18.1.2019
60 m překážek 10.14 h Praha - Stromovka 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Žky/R3 2 Praha - Strahov 09.62
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B4 4 Praha-Stromovka 20.80
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m př./Žky/B04 2 Hranice 16.68
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m př./Žky/B04 3 Hranice 33.62
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) sedmiboj/Žky 14 Praha - Přátelství 3157
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žky/B02 14 Praha - Přátelství 2:53.37
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m př./Žky/B04 3 Praha - Přátelství 17.34
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B06 4 Praha - Přátelství 21.21
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 3kg/Žky 15 Praha - Přátelství 07.80
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žky 14 Praha - Přátelství 4.40
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) oštěp 500g/Žky 8 Praha - Přátelství 22.81
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Žky 18= Praha - Přátelství 1.29
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) 100 m př./Žky/B02 3 Praha - Eden 17.22
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) 200 m př./Žky/B02 3 Praha - Eden 33.08
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 100 m př./Žky/B02 3 Praha - Podvinný mlýn 18.25
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 200 m př./Žky/B02 3 Praha - Podvinný mlýn 34.78
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/R03 Praha - Děkanka DNS
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R06 Praha - Děkanka DNS
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m př./Žky/B06 3 Praha - Děkanka 33.22
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m př./Žky/B4 1 Praha-Stromovka 16.7
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 9 Praha-Stromovka 4.57
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) poharR/Žky 4= Praha - Jeseniova 0004
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) dálka/Žky 4 Praha - Jeseniova 4.46
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B02 1 Praha - Jeseniova 08.76
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B11 3 Praha - Jeseniova 08.79
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B4 5 Praha - Stromovka 08.72