Karta atleta

Export do excelu
  • Vébrová Eliška
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.13 h Sokolov 18.01.2017
60 m 07.99 Stříbro 03.06.2018
60 m 08.14 h Praha - Stromovka 24.02.2018
100 m 12.89 Plzeň 10.06.2018
150 m 19.37 Stříbro 03.06.2018
150 m 19.61 h Ostrava 03.03.2018
200 m 26.44 Olomouc 28.06.2019
300 m 43.30 Břeclav 23.09.2017
600 m 2:21.18 h Praha-Strahov 15.02.2014
800 m 2:49.58 Mariánské Lázně 11.05.2016
50 m překážek 09.03 h Sokolov 14.12.2016
60 m překážek 10.50 Plzeň 23.09.2016
60 m překážek 09.25 h Praha - Stromovka 24.02.2018
100 m překážek 15.36 Stříbro 10.06.2017
200 m překážek 39.59 Chodov 14.09.2017
pohár rozhlasu 1102 Ostrov 16.05.2018
pětiboj 2326 Mariánské Lázně 11.05.2016
hod kriketovým míčkem 36.31 Mariánské Lázně 11.05.2016
vrh koulí 2kg 10.82 Karlovy Vary 08.06.2016
vrh koulí 2kg 10.17 h Praha-Stromovka 23.01.2016
vrh koulí 3kg 08.45 Chodov 29.04.2017
vrh koulí 3kg 08.48 h Praha - Stromovka 22.01.2017
skok daleký 4.50 Karlovy Vary 01.05.2017
skok daleký 4.67 h Sokolov 18.01.2017
Přespolní běh 0:02:16 Chodov 12.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.33 h Praha - Stromovka 26.01.2019
100 m 12.90 Stará Boleslav 23.06.2019
200 m 26.44 Olomouc 28.06.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/Ž/FA Stříbro 13.19
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/Ž/B01 2= Stříbro 27.70
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/Ž/R03 1 Stříbro 13.38
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žky/R3 5 Jablonec nad Nisou 19.91
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) 100 m př./Žky/B01 4 Praha - Eden 15.66
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) 150 m/Žky/B01 4 Praha - Eden 19.90
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Jky/B02 3 Písek 27.55
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Jky/R03 2 Písek 13.27
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Jky/FA 4 Písek 13.26
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 100 m/Ž/FA Nýřany 13.02
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 200 m/Ž/B01 3 Nýřany 27.60
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 100 m/Ž/R02 1 Nýřany 13.08
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žky/B2 5 Jihlava 08.13
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 300 m/Žky/B5 2 Jihlava 44.02
14.06.2018 OMD - 1. kolo staršího a 2. kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Žky/B01 1 Karlovy Vary 08.29
14.06.2018 OMD - 1. kolo staršího a 2. kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary) 100 m př./Žky/B01 2 Karlovy Vary 15.56
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/R01 1 Plzeň 12.96
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Ž/B01 3 Plzeň 27.20
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/FA Plzeň 12.89
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žky/R4 1 Stříbro 08.18
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žky/F Stříbro 07.99
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žky/B1 2 Stříbro 19.37
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 100 m/Ž/R02 1 Nýřany 13.04
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 100 m/Ž/FA Nýřany 13.05
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 200 m/Ž/B01 4 Nýřany 27.03
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovy Vary, Kategorie IV (Ing. Karel Daníček, karel.danicek@1zsostrov.cz, 777612848) dálka/Žky Ostrov 4.38
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovy Vary, Kategorie IV (Ing. Karel Daníček, karel.danicek@1zsostrov.cz, 777612848) poharR/Žky Ostrov 1102
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovy Vary, Kategorie IV (Ing. Karel Daníček, karel.danicek@1zsostrov.cz, 777612848) 60 m/Žky/B05 1 Ostrov 08.49
08.05.2018 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Ž/B01 5 Ostrov 08.21
08.05.2018 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 100 m/Ž/B03 1 Ostrov 13.00
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 60 m/Žky/R03 1 Chodov 08.27
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 60 m/Žky/F Chodov 08.19
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 300 m/Žky/B01 6 Chodov 46.50
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Ž/B06 1 Karlovy Vary 08.31
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Ž/B01 2 Karlovy Vary 27.46
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/Žky/B01 1 Cheb 19.91
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/B03 1 Cheb 08.40
25.04.2018 Oddílové přebory Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m/Ž Karlovy Vary 08.32
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R2 5 Ostrava 08.16
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/R2 3 Ostrava 19.61
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žky/B01 MS Praha - Stromovka 19.86
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m př./Žky/B01 MS Praha - Stromovka 09.25
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žky/R05 MS Praha - Stromovka 08.14
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 150 m/Žky/B1 1 Praha - Stromovka 19.73
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m/Žky/B1 1 Praha - Stromovka 08.16
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m př./Žky/F Praha - Stromovka 09.33
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 150 m/Žky/B2 MS Praha-Strahov 20.42
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 60 m/Žky/R3 MS Praha-Strahov 08.33
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 60 m př./Žky/B2 MS Praha-Strahov 09.69