Karta atleta

Export do excelu
  • Jakabová Natálie
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.48 Praha - Stadion mládeže 19.6.2018
60 m 08.56 h Praha-Stromovka 7.2.2018
100 m 13.41 Kolín 8.5.2019
150 m 22.23 Praha - Eden 31.5.2016
150 m 20.19 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 28.10 Kolín 8.5.2019
200 m 27.62 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 43.94 Praha - Děkanka 10.6.2018
300 m 44.22 h Praha - Strahov 27.1.2018
600 m 1:56.97 Praha-Kotlářka 12.5.2016
600 m 1:56.95 h Praha-Strahov 6.12.2016
800 m 2:40.73 Praha - Kotlářka 15.6.2016
800 m 2:34.91 h Praha - Strahov 22.2.2017
60 m překážek 11.91 Praha-Strahov 9.6.2016
60 m překážek 10.00 h Praha-Strahov 14.1.2018
100 m překážek 18.54 Praha - Eden 30.8.2017
200 m překážek 32.61 Praha - Stadion mládeže 19.6.2018
pohár rozhlasu 0632 Praha - Kotlářka 23.5.2018
pětiboj 1605 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
hod kriketovým míčkem 29.92 Praha-Kotlářka 12.5.2016
skok daleký 4.00 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
skok o tyči 2.60 Pacov 16.9.2018
skok o tyči 2.51 h Praha - Strahov 27.1.2018
skok vysoký 1.33 Praha - Kotlářka 23.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.41 Kolín 8.5.2019
150 m 20.19 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 28.10 Kolín 8.5.2019
200 m 27.62 h Praha - Stromovka 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žky/B10 1 Praha - Strahov 20.21
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Žky/R5 Praha - Strahov DNS
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) tyč/Žky/F 9 Praha - Strahov 2.42
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) tyč/Jky Praha - Eden NM
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Žky 14 Jablonec nad Nisou 2.58
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) tyč/Ž/F 5 Pacov 2.60
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) tyč/Jky/F 9= Hradec Králové 2.40
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žky/B02 5 Praha - Eden 32.93
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) tyč/Žky Praha - Eden 2.50
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žky/B02 4 Praha - Přátelství 08.72
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B02 3 Praha - Přátelství 44.73
19.06.2018 III. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/B03 1 Praha - Stadion mládeže 08.48
19.06.2018 III. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m př./Žky/B02 2 Praha - Stadion mládeže 32.61
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) tyč/Žky Praha - Děkanka 2.58
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B02 2 Praha - Děkanka 43.94
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) tyč/Žky/F Praha - Přátelství 2.40
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m př./Žky/B01 3 Praha - Přátelství 33.06
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) výška/Žky 9= Praha - Kotlářka 1.33
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) poharR/Žky 26 Praha - Kotlářka 0632
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) 60 m/Žky/B02 3 Praha - Kotlářka 08.75
16.05.2018 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva - skupina A (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B04 3 Praha - Děkanka 45.08
16.05.2018 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva - skupina A (Spartak Praha 4) tyč/Žky Praha - Děkanka 2.30
04.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6 a 17, Kategorie IV (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) poharR/Žky Praha - Stadion mládeže 0000
04.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6 a 17, Kategorie IV (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) 60 m/Žky/B03 2 Praha - Stadion mládeže 08.75
04.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6 a 17, Kategorie IV (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) 800 m/Žky/B02 4 Praha - Stadion mládeže 2:52.17
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/R1 4 Ostrava 44.92
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Žky/F 11= Ostrava 2.50
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žky/B1 2 Praha-Strahov 20.57
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) tyč/Žky Praha-Strahov 2.50
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B3 3 Praha-Stromovka 08.56
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B5 3 Praha-Stromovka 20.28
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B3 2 Praha-Stromovka 10.21
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B5 3 Praha-Stromovka 08.67
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 300 m/Žky/B3 2 Praha - Strahov 44.22
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) tyč/Žky/F Praha - Strahov 2.51
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 300 m/Žky/B9 1 Praha - Strahov 45.01
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m př./Žky/B2 2 Praha - Strahov 10.01
18.01.2018 2. veřejné halové závody na Julisce (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/R5 1 Praha-Juliska 08.71
18.01.2018 2. veřejné halové závody na Julisce (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B3 2 Praha-Juliska 10.19
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 60 m př./Žky/B2 MS Praha-Strahov 10.00
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B5 1 Praha - Stromovka 08.78
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B4 3 Praha - Stromovka 20.94