Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Pardubská
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 29.11.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.34 h Praha-Stromovka 10.12.2016
60 m 08.35 Praha - Děkanka 14.06.2017
150 m 21.82 h Praha-Stromovka 11.02.2015
150 m 20.51 Praha-Podvinný Mlýn 01.06.2016
200 m 32.45 Praha - Strahov 05.10.2018
600 m 1:56.46 Praha-Jeseniova 09.06.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 10.15 h Praha-Stromovka 03.12.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 09.87 h Praha - Strahov 22.02.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 16.94 Praha - Eden 30.08.2017
skok vysoký 1.51 h Praha - Strahov 28.01.2018
skok vysoký 1.52 Olomouc 12.06.2018
skok daleký 4.63 h Praha - Stromovka 11.01.2017
skok daleký 4.53 Praha - Děkanka 10.06.2018
vrh koulí 2kg 09.22 Praha-Podvinný Mlýn 01.06.2016
vrh koulí 2kg 10.11 h Praha-Strahov 06.12.2016
hod diskem 0,75kg 26.68 Praha - Kotlářka 21.06.2017
hod kriketovým míčkem 37.28 Praha-Jeseniova 09.06.2016
pohár rozhlasu 1892 Kladno 06.06.2017
středoškolský pohár 1759 Praha - Strahov 05.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.56 h Praha - Strahov 27.01.2018
60 m 08.83 Praha - Jeseniova 03.05.2018
150 m 21.07 Praha-Stromovka 16.05.2018
200 m 32.45 Praha - Strahov 05.10.2018
skok vysoký 1.51 h Praha - Strahov 28.01.2018
skok vysoký 1.52 Olomouc 12.06.2018
skok daleký 4.53 Praha - Děkanka 10.06.2018
hod diskem 0,75kg 20.12 Praha - Podvinný mlýn 19.06.2018
pohár rozhlasu 1513 Praha - Kotlářka 23.05.2018
středoškolský pohár 1759 Praha - Strahov 05.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 1 - 5 středoškolský pohár/Dky 7 Praha - Strahov 1759
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 1 - 5 skok vysoký/Dky/F 7 Praha - Strahov 1.40
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 1 - 5 200 m/Dky/B03 3 Praha - Strahov 32.45
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) skok vysoký/Žky/F 5 Praha - Přátelství 1.42
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Žky/F 21 Praha - Přátelství 4.19
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) hod diskem 0,75kg/Žky 9 Praha - Podvinný mlýn 20.12
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žky 9 Praha - Podvinný mlýn 4.45
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Žky/F 18 Jihlava 1.44
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou skok daleký/Žky 15 Olomouc 4.67
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou skok vysoký/Žky 5 Olomouc 1.52
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou pohár rozhlasu/Žky Olomouc 0644
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žky 2= Praha - Děkanka 1.46
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky/K 19 Praha - Děkanka 4.53
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) skok daleký/Žky 7 Praha - Vokovice 4.35
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) skok vysoký/Žky Praha - Vokovice 1.46
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) skok vysoký/Žky Praha - Kotlářka 1.49
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) skok daleký/Žky Praha - Kotlářka 4.57
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) pohár rozhlasu/Žky 4 Praha - Kotlářka 1513
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) pohár rozhlasu/Žky 12 Praha - Kotlářka 1056
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B5 1 Praha-Stromovka 21.07
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky Praha-Stromovka 4.92
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) pohár rozhlasu/Žky 1= Praha - Jeseniova 0032
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) skok vysoký/Žky Praha - Jeseniova 1.47
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B02 3 Praha - Jeseniova 08.83
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) skok vysoký/Žky 8 Praha-Strahov 1.45
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žky/R5 2 Praha - Strahov 08.56
28.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) skok vysoký/Žky/F Praha - Strahov 1.51