Karta atleta

Export do excelu
  • Krbcová Lucie
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér Tomáš Korbel
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.10 Olomouc 12.06.2018
60 m 08.29 h Praha-Stromovka 10.12.2016
100 m 12.38 Rumburk 22.06.2019
150 m 18.99 Praha - Eden 11.05.2018
150 m 19.60 h Praha - Stromovka 02.12.2017
200 m 25.15 Rumburk 22.06.2019
200 m 25.56 h Praha - Stromovka 23.02.2019
300 m 41.73 Praha-Stromovka 16.05.2018
300 m 41.72 h Ostrava 03.03.2018
400 m 59.97 h Praha - Stromovka 02.02.2019
800 m 2:45.86 Praha - Přátelství 29.09.2018
60 m překážek 09.60 Praha-Eden 20.05.2016
60 m překážek 08.80 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m překážek 14.00 Olomouc 28.06.2019
200 m překážek 29.07 Praha - Děkanka 10.06.2018
300 m překážek 44.35 Praha - Eden 25.05.2019
400 m překážek 69.15 Praha - Děkanka 15.05.2019
sprintérský trojboj 2387 Praha - Kotlářka 26.04.2018
pohár rozhlasu 2216 Olomouc 12.06.2018
středoškolský pohár 1106 Praha - Strahov 05.10.2018
pětiboj 2711 Praha-Eden 20.05.2016
sedmiboj 3948 Praha - Přátelství 29.09.2018
hod oštěpem 500g 21.68 Praha - Přátelství 29.09.2018
hod kriketovým míčkem 40.75 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
vrh koulí 2kg 08.55 Praha-Jeseniova 12.05.2016
vrh koulí 3kg 08.08 Praha - Přátelství 29.09.2018
skok daleký 4.73 Praha - Přátelství 29.09.2018
skok daleký 4.29 h Praha - Stromovka 15.02.2017
skok vysoký 1.44 Praha - Strahov 05.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.18 Praha - Eden 03.05.2019
100 m 12.38 Rumburk 22.06.2019
200 m 25.15 Rumburk 22.06.2019
200 m 25.56 h Praha - Stromovka 23.02.2019
300 m 42.27 h Praha-Strahov 11.01.2019
400 m 59.97 h Praha - Stromovka 02.02.2019
60 m překážek 08.80 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m překážek 14.00 Olomouc 28.06.2019
300 m překážek 44.35 Praha - Eden 25.05.2019
400 m překážek 69.15 Praha - Děkanka 15.05.2019
skok daleký 4.68 Bílina 18.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/Žky/B1 2 Praha - Strahov 42.76
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Žky/FA 4 Praha - Strahov 08.97
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Žky/R1 4 Praha - Strahov 08.99
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B1 2 Praha-Stromovka 09.09
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žky/B01 3 Hranice 19.50
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m př./Žky/B01 3 Hranice 14.93
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m př./Žky/B01 1 Hranice 29.98
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 1 - 5 strPohar/Dky 16 Praha - Strahov 1106
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 1 - 5 dálka/Dky/F Praha - Strahov 4.97
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 1 - 5 výška/Dky/F Praha - Strahov 1.44
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) sedmiboj/Žky Praha - Přátelství 3948
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žky/B02 10 Praha - Přátelství 2:45.86
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B02 1 Praha - Přátelství 19.52
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m př./Žky/B03 1 Praha - Přátelství 15.02
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 3kg/Žky 12 Praha - Přátelství 08.08
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žky 7 Praha - Přátelství 4.73
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) oštěp 500g/Žky 11 Praha - Přátelství 21.68
29.09.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Žky Praha - Přátelství 1.44
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m př./Žky/R3 1 Jablonec nad Nisou 14.43
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m př./Žky/F Jablonec nad Nisou 14.29
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m př./Žky/R2 1 Jablonec nad Nisou 29.68
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m př./Žky/F 4 Jablonec nad Nisou 29.39
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) 200 m př./Žky/B01 1 Praha - Eden 29.54
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) 100 m př./Žky/B01 1 Praha - Eden 14.86
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) 150 m/Žky/B01 2 Praha - Eden 19.21
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žky/B02 1 Praha - Eden 14.64
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žky/B01 1 Praha - Eden 29.78
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m př./Žky/B01 2 Praha - Přátelství 15.07
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B01 1 Praha - Přátelství 42.28
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/FA Kladno 13.12
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R1 2 Kladno 13.40
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B1 2 Kladno 27.01
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 100 m př./Žky/B01 2 Praha - Podvinný mlýn 14.78
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) dálka/Žky 4 Praha - Podvinný mlýn 4.66
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m př./Žky/B1 6 Jihlava 14.57
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 60 m/Žky/B01 6 Olomouc 08.10
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou dálka/Žky 6 Olomouc 4.99
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou poharR/Žky Olomouc 2216
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m př./Žky/B01 1 Praha - Děkanka 29.07
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/R01 2 Praha - Děkanka 14.65
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B01 1 Praha - Děkanka 18.99
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/FA Praha - Děkanka 14.41
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m/Žky/B01 1 Praha - Vokovice 08.12
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 200 m př./Žky/B02 1 Praha - Vokovice 29.67
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) 60 m/Žky/B01 1 Praha - Kotlářka 08.15
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) dálka/Žky Praha - Kotlářka 4.77
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) poharR/Žky 6 Praha - Kotlářka 1301
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m př./Žky/B2 1 Praha-Stromovka 15.1
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B2 1 Praha-Stromovka 41.73
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B01 1 Praha - Eden 18.99
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žky/B01 1 Praha - Eden 14.89
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) poharR/Žky 1= Praha - Jeseniova 0032
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) dálka/Žky Praha - Jeseniova 4.88
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B01 1 Praha - Jeseniova 08.44
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) sprint. tr/Ž Praha - Kotlářka 2387
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) 100 m/Ž/B03 2 Praha - Kotlářka 12.72
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) 60 m/Ž/B02 1 Praha - Kotlářka 08.23
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) 200 m/Ž/B01 2 Praha - Kotlářka 26.09
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) výška/Žky/F02 7 Praha - Jeseniova 1.34
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 100 m př./Žky/B04 1 Praha - Jeseniova 15.33
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/R2 2 Ostrava 41.93
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R1 2 Ostrava 09.09
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/F 5 Ostrava 09.07
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/F 6 Ostrava 41.72
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B6 1 Praha-Strahov 19.66
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B02 2 Jablonec nad Nisou 27.26
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žky/B01 1 Jablonec nad Nisou 09.30
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B2 1 Praha-Stromovka 08.37
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B1 2 Praha-Stromovka 42.94
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žky/FA 4 Praha - Strahov 20.11
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žky/R2 1 Praha - Strahov 19.89
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žky/FA Praha - Strahov 09.08
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žky/R2 1 Praha - Strahov 09.37
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m př./Žky/B1 Praha - Strahov DNF