Karta atleta

Export do excelu
  • Hrušková Anita
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.15 Brno 11.9.2017
60 m 09.84 h Veletov 29.11.2015
100 m 14.83 Kolín 7.6.2017
150 m 23.13 Vlašim 18.5.2016
150 m 23.07 h Praha - Strahov 27.1.2017
200 m 28.66 Kladno 11.5.2019
300 m 51.28 h Praha - Strahov 27.1.2017
800 m 2:55.7 Nymburk 16.5.2017
800 m 3:05.75 h Veletov 29.11.2015
60 m překážek 12.69 Kolín 30.4.2016
60 m překážek 11.04 h Praha - Strahov 10.12.2017
100 m překážek 16.14 Kolín 25.5.2019
200 m překážek 37.21 Kladno 16.9.2017
pohár rozhlasu 0866 Nymburk 16.5.2017
středoškolský pohár 0736 Pardubice 18.9.2019
pětiboj 1438 Kolín 30.4.2016
hod kriketovým míčkem 22.87 Kolín 30.4.2016
skok daleký 4.04 Kolín 30.4.2016
skok o tyči 2.80 Kolín 31.8.2018
skok o tyči 2.60 h Ostrava 3.3.2018
skok vysoký 1.68 Vlašim 30.8.2019
skok vysoký 1.56 h Praha - Strahov 12.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 28.66 Kladno 11.5.2019
100 m překážek 16.14 Kolín 25.5.2019
středoškolský pohár 0736 Pardubice 18.9.2019
skok o tyči 2.70 Praha - Eden 14.9.2019
skok vysoký 1.68 Vlašim 30.8.2019
skok vysoký 1.56 h Praha - Strahov 12.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) tyč/Žky 7= Hranice 2.61
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Žky Hranice 1.61
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Žky Jablonec nad Nisou DNS
17.09.2018 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) strPohar/Dky 16 Městský stadion Pardubice, Dukla 0689
17.09.2018 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) výška/Dky/F Městský stadion Pardubice, Dukla 1.56
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) výška/Žky/F Třebíč 1.54
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) tyč/Žky/F 4 Třebíč 2.70
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Žky Kolín 2.80
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky 6 Kolín 1.45
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Ž/F 8= Jablonec nad Nisou 1.43
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Ž/F 9 Jablonec nad Nisou 2.41
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Ž 2= Kolín 1.50
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) tyč/Ž/F 10= Mladá Boleslav 2.54
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) výška/Ž/F 7 Mladá Boleslav 1.50
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) tyč/Žky/F Beroun 2.50
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) výška/Žky/F Beroun 1.53
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) tyč/Ž/F 10 Nové Město nad Metují 2.60
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Žky Kolín 2.50
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Ž/F 9= Kolín 2.52
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 60 m/Žky/B01 3 Kolín 09.09
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 150 m/Žky/B01 3 Kolín 22.02
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Žky/F 10 Ostrava 2.60
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň tyč/Žky/F MS Praha - Stromovka 2.35
24.01.2018 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Ž/F Jablonec nad Nisou 2.50
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 150 m/Žky/B16 Praha-Strahov DNS
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) tyč/Žky/F Praha-Strahov 2.60