Karta atleta

Export do excelu
  • Kalátová Lucie
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.77 Praha - Eden 11.5.2018
60 m 08.68 h Praha - Stromovka 2.2.2019
150 m 20.30 Praha - Eden 3.5.2019
150 m 20.86 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 28.02 Praha - Juliska 11.5.2019
200 m 27.50 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 43.70 Kolín 1.5.2019
300 m 44.40 h Praha - Strahov 27.1.2018
600 m 1:54.58 Praha - Děkanka 2.5.2017
600 m 1:49.88 h Praha-Stromovka 17.2.2016
800 m 2:26.43 Praha - Děkanka 10.6.2018
800 m 2:28.45 h Praha-Stromovka 31.1.2018
1500 m 5:22.05 Praha - Eden 5.9.2018
60 m překážek 11.81 Praha-Strahov 9.6.2016
60 m překážek 11.21 h Praha - Stromovka 1.2.2017
sprintérský trojboj 1774 Praha - Kotlářka 26.4.2018
středoškolský pohár 0000 Praha - Kotlářka 5.10.2018
pětiboj 1926 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
hod oštěpem 500g 18.10 Praha - Přátelství 30.8.2018
hod kriketovým míčkem 31.65 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
vrh koulí 2kg 08.73 Praha-Stromovka 15.9.2016
vrh koulí 3kg 08.43 h Praha - Strahov 20.1.2018
skok daleký 3.93 Praha-Strahov 9.6.2016
skok daleký 3.86 h Praha-Stromovka 21.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.68 h Praha - Stromovka 2.2.2019
150 m 20.30 Praha - Eden 3.5.2019
150 m 20.86 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 28.02 Praha - Juliska 11.5.2019
200 m 27.50 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 43.70 Kolín 1.5.2019
800 m 2:33.46 Praha - Děkanka 15.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 strPohar/Dky 4= Praha - Kotlářka 0000
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 800 m/Dky/B02 4 Praha - Kotlářka 2:33.49
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 200 m/Dky/B02 2 Praha - Kotlářka 29.12
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/R1 6 Jablonec nad Nisou 2:33.18
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 1500 m/Žky 7 Praha - Eden 5:22.05
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) oštěp 500g/Žky/F 11 Praha - Přátelství 18.10
30.08.2018 I. finále MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žky/B01 7 Praha - Přátelství 2:33.70
27.06.2018 11. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/B01 4 Praha - Eden 44.88
19.06.2018 III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 1500 m/Žky Praha - Podvinný mlýn 5:24.08
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B01 4 Praha - Děkanka 2:26.43
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 800 m/Žky 4 Praha - Vokovice 2:35.42
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 800 m/Ž/B01 7 Praha - Děkanka 2:29.75
16.05.2018 1. kolo MPD staršího žactva skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Žky/F 4 Praha-Stromovka 5:31.39
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/B06 1 Praha - Eden 45.69
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B03 2 Praha - Eden 08.77
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B5 1 Praha - Děkanka 20.87
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/F Praha - Děkanka 2:36.0
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/F2 Praha - Děkanka 08.85
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) sprint. tr/Ž 15 Praha - Kotlářka 1774
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) 200 m/Ž/B03 2 Praha - Kotlářka 28.87
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) 100 m/Ž/B04 5 Praha - Kotlářka 14.13
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) 60 m/Ž/B04 4= Praha - Kotlářka 08.77
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/R3 4 Ostrava 2:29.91
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 300 m/Žky/B02 MS Praha - Stromovka 45.09
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 800 m/Žky/B1 2 Praha-Strahov 2:29.50
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B1 3 Praha-Stromovka 2:28.45
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 300 m/Žky/B3 3 Praha - Strahov 44.40
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) koule 3kg/Žky/F 18 Praha - Strahov 07.72
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 300 m/Žky/B2 3 Praha - Strahov 45.09
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) koule 3kg/Žky/F 8 Praha - Strahov 08.43
18.01.2018 2. veřejné halové závody na Julisce (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/R7 2 Praha-Juliska 08.84