Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Pisková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Kostková Fatima
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Dálka 1540 895
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.97 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
60 m 08.04 Ostrava 01.06.2020
100 m 12.52 Třinec 23.08.2020
150 m 19.55 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
150 m 19.13 Ostrava - Vítkovice 05.06.2020
200 m 25.91 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2020
200 m 26.32 Frýdek-Místek 08.06.2020
300 m 47.01 Hranice 16.09.2018
600 m 2:09.60 Ostrava 06.05.2015
800 m 2:53.84 Třinec 12.05.2018
800 m 2:51.42 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.22 h Ostrava 01.03.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.81 Třinec 05.05.2016
60 m překážek 10.55 Ostrava - Vítkovice 05.12.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.90 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 09.87 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 16.59 Třinec 12.05.2018
200 m překážek (0.76) 31.63 Frýdek-Místek 19.06.2018
300 m překážek (0.76) 45.45 Opava 15.06.2020
skok vysoký 1.45 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
skok vysoký 1.47 Olomouc 08.06.2019
skok o tyči 3.37 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
skok o tyči 3.47 Olomouc 28.06.2019
skok daleký 5.64 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
skok daleký 6.10 Třinec 29.08.2020
trojskok 11.29 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
trojskok 11.43 Třinec 23.08.2020
vrh koulí 2kg 06.05 h Havířov 01.04.2016
vrh koulí 3kg 07.67 Třinec 12.05.2018
vrh koulí 3kg 08.35 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
hod oštěpem 500g 23.57 Třinec 12.05.2018
hod kriketovým míčkem 30.60 Ostrava 21.04.2016
pětiboj 1850 Ostrava 21.04.2016
pětiboj hala [Zky] 2381 h Ostrava 13.01.2018
pětiboj hala [Dky] 2744 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
sedmiboj [Zky] 3429 Třinec 12.05.2018
čtyřboj 1794 Ostrava - Vítkovice 05.12.2017
chůze dráha 3000 m 20:25.31 Jablonec nad Nisou 07.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.46 h Ostrava 21.01.2018
60 m 08.38 Frýdek-Místek 19.06.2018
100 m 13.61 Ostrava - Vítkovice 21.08.2018
150 m 20.80 Třinec 12.05.2018
300 m 47.01 Hranice 16.09.2018
800 m 2:57.11 h Ostrava 13.01.2018
800 m 2:53.84 Třinec 12.05.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.90 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 16.59 Třinec 12.05.2018
200 m překážek (0.76) 31.63 Frýdek-Místek 19.06.2018
skok vysoký 1.43 Frýdek-Místek 16.05.2018
skok vysoký 1.40 h Ostrava - Vítkovice 28.12.2018
skok o tyči 3.11 Hranice 06.10.2018
skok o tyči 2.80 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
skok daleký 5.22 Ostrava - Vítkovice 08.09.2018
skok daleký 5.06 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
vrh koulí 3kg 07.37 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 3kg 07.67 Třinec 12.05.2018
hod oštěpem 500g 23.57 Třinec 12.05.2018
pětiboj hala [Zky] 2381 h Ostrava 13.01.2018
sedmiboj [Zky] 3429 Třinec 12.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.12.2018 Tradiční Silvestrovská laťka (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Ž 8 Ostrava - Vítkovice 1.30
28.12.2018 Tradiční Silvestrovská laťka (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Ž 4 Ostrava - Vítkovice 1.40
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky/F Ostrava - Vítkovice 5.06
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Žky/F Ostrava - Vítkovice 2.80
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R05 4 Ostrava - Vítkovice 10.10
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky 5 Hranice 4.98
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) skok o tyči/Žky Hranice 3.11
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Žky 8 Jablonec nad Nisou 2.88
23.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žky 14 Jablonec nad Nisou 4.88
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky 5 Hranice 5.10
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) skok o tyči/Žky Hranice 3.00
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žky/B03 2 Hranice 47.01
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok daleký/Žky/KA 9 Brno 5.05
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žky/R5 3 Brno 08.49
08.09.2018 Finálové závody škol v rámci Kontinentálního poháru (ČAS) skok daleký/Jky Ostrava - Vítkovice 5.22
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/Žky/F Třinec NM
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 3 Třinec 32.11
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky/F Třinec 5.21
21.08.2018 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/R1 4 Ostrava - Vítkovice 13.61
21.08.2018 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/F 4 Ostrava - Vítkovice 13.66
21.08.2018 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Ž/F Ostrava - Vítkovice 4.87
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 1 Frýdek-Místek 31.63
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žky/B04 1 Frýdek-Místek 08.38
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žky/F 13 Jihlava 5.15
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/Žky/F 6 Brno-Pod Palackého vrchem 5.16
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok o tyči/Žky/F Brno-Pod Palackého vrchem 2.70
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/Žky/F Třinec 2.65
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky/F 6 Třinec 5.01
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok o tyči/Žky Frýdek-Místek 2.61
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok vysoký/Žky 4 Frýdek-Místek 1.43
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 150 m/Žky/B04 3 Frýdek-Místek 20.95
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) sedmiboj [Zky]/Žky 9 Třinec 3429
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B01 4 Třinec 20.80
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky/F 14 Třinec 2:53.84
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 7 Třinec 16.59
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žky/F 8 Třinec 23.57
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Žky/F 7 Třinec 07.67
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky/F Třinec 4.87
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žky/F 17 Třinec 1.31
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Žky 9= Opava 1.37
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Opava 17.39
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žky 6 Opava 5.02
04.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Žky/F 6 Ostrava 2.80
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Žky Ostrava 2.60
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky 10 Ostrava 4.60
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Jky/B10 Ostrava DNS
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 5 Ostrava 10.11
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 4 Ostrava 10.15
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Ž/F 14 Ostrava 1.33
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) skok vysoký/Žky/F Ostrava - Vítkovice DNS
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Ž/F 5= Ostrava 2.52
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Ž/F2 9 Ostrava 4.71
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 3 Ostrava - Vítkovice 09.90
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Žky 4 Ostrava - Vítkovice 2.52
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky 10 Ostrava - Vítkovice 4.97
27.01.2018 Župní přebor (tyč,koule) (TJ Sokol Opava) skok o tyči/Ž 9 Opava 2.25
25.01.2018 Mítink EA - Czech Indoor Gala (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Ž 7 Ostrava 4.83
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R3 2 Ostrava 08.46
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky/F1 10 Ostrava 4.87
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Žky Ostrava 2.47
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj hala [Zky]/Žky 16 Ostrava 2381
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 6 Ostrava 10.29
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žky 13 Ostrava 1.37
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 17 Ostrava 07.37
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky 11 Ostrava 4.74
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B1 10 Ostrava 2:57.11
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R3 3 Ostrava - Vítkovice 08.50