Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Müllerová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.80 Kolín 08.05.2018
60 m 08.84 h Praha - Strahov 08.12.2018
150 m 23.0 Kolín 07.05.2016
200 m 28.56 Kolín 12.06.2019
300 m 51.73 Nymburk 29.05.2016
600 m 1:58.32 Vlašim 08.06.2016
800 m 2:42.69 Kolín 01.09.2017
800 m 2:44.81 h Praha-Strahov 14.01.2018
1000 m 3:53.2 h Praha - Strahov 08.12.2018
1500 m 6:17.76 Kladno 27.04.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.78 Kolín 30.04.2016
skok vysoký 1.17 Kolín 17.05.2016
skok vysoký 1.20 h Kolín 13.12.2017
skok daleký 4.31 Kolín 08.05.2019
pohár rozhlasu 1327 Kolín 16.05.2018
hod kriketovým míčkem 27.75 Kolín 20.09.2018
pětiboj 1482 Kolín 30.04.2016
čtyřboj 1522 Kolín 20.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.80 Kolín 08.05.2018
60 m 08.84 h Praha - Strahov 08.12.2018
800 m 2:44.81 h Praha-Strahov 14.01.2018
800 m 2:51.08 Kolín 16.05.2018
1000 m 3:53.2 h Praha - Strahov 08.12.2018
1500 m 6:17.76 Kladno 27.04.2018
skok daleký 4.16 Kolín 08.05.2018
pohár rozhlasu 1327 Kolín 16.05.2018
hod kriketovým míčkem 27.75 Kolín 20.09.2018
čtyřboj 1522 Kolín 20.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/Jky/B02 7 Praha - Strahov 3:53.2
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Jky/R07 1 Praha - Strahov 08.84
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) čtyřboj/Žky 9 Kolín 1522
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) 60 m/Žky 10= Kolín 09.04
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) 800 m/Žky 7 Kolín 2:58.65
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) hod kriketovým míčkem/Žky 15 Kolín 27.75
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) skok daleký/Žky Kolín 4.30
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Žky 9 Kolín 6:36.92
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky 23 Kolín 4.15
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky 6 Kolín 4.32
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B02 3 Kolín 2:51.48
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 800 m/Žky/B01 4 Kolín 2:51.08
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok daleký/Žky Kolín 4.24
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žky 4 Kolín 1327
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 60 m/Žky/R02 5 Kolín 08.80
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 800 m/Žky/F Kolín DNS
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) skok daleký/Žky 15 Kolín 4.16
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žky/F 8 Kladno 6:17.76
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R02 2 Kladno 08.88
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) skok daleký/Žky Kolín DNS
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 800 m/Žky Kolín DNS
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 60 m/Žky/R12 5 Praha-Strahov 08.91
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 800 m/Žky/B1 8 Praha-Strahov 2:44.81