Karta atleta

Export do excelu
  • Bouzková Barbora
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.24 Plzeň 3.5.2017
60 m 08.92 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m 13.82 Domažlice 17.8.2019
150 m 22.27 Plzeň 3.5.2017
150 m 22.67 h Praha-Strahov 16.12.2017
200 m 27.37 Písek 25.5.2019
200 m 29.33 h Praha - Stromovka 20.1.2019
300 m 52.86 Klatovy 23.6.2016
300 m 49.26 h Praha-Stromovka 31.1.2018
800 m 2:47.76 Karlovy Vary 11.5.2019
60 m překážek 11.59 Kolín 30.4.2016
60 m překážek 10.17 h Plzeň 27.1.2019
100 m překážek 15.94 Písek 25.5.2019
200 m překážek 35.34 Stříbro 3.6.2018
300 m překážek 49.80 Písek 31.8.2019
pětiboj 1369 Kolín 30.4.2016
sedmiboj 3380 Karlovy Vary 11.5.2019
hod oštěpem 500g 15.56 Karlovy Vary 11.5.2019
hod kriketovým míčkem 22.11 Plzeň 8.10.2015
vrh koulí 3kg 08.23 Písek 31.8.2019
skok daleký 4.48 Karlovy Vary 11.5.2019
skok daleký 4.35 h Plzeň 21.1.2018
skok vysoký 1.61 Kolín 15.9.2019
skok vysoký 1.55 h Praha - Stromovka 20.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.92 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m 13.82 Domažlice 17.8.2019
200 m 27.37 Písek 25.5.2019
200 m 29.33 h Praha - Stromovka 20.1.2019
800 m 2:47.76 Karlovy Vary 11.5.2019
60 m překážek 10.17 h Plzeň 27.1.2019
100 m překážek 15.94 Písek 25.5.2019
300 m překážek 49.80 Písek 31.8.2019
sedmiboj 3380 Karlovy Vary 11.5.2019
hod oštěpem 500g 15.56 Karlovy Vary 11.5.2019
vrh koulí 3kg 08.23 Písek 31.8.2019
skok daleký 4.48 Karlovy Vary 11.5.2019
skok daleký 4.27 h Plzeň 27.1.2019
skok vysoký 1.61 Kolín 15.9.2019
skok vysoký 1.55 h Praha - Stromovka 20.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) výška/Žky MS Plzeň 1.41
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 100 m př./Žky/B02 MS Plzeň 17.80
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) 200 m př./Žky/B02 4 Klatovy 36.00
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) dálka/Žky 13 Stříbro 3.93
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m př./Žky/B2 1 Stříbro 35.34
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m př./Žky/B2 1 Stříbro 17.09
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) dálka/Žky/F 11 Domažlice 3.84
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) 100 m př./Žky/B01 2 Domažlice 17.97
11.02.2018 2. testovací závody - dálka (AK Škoda Plzeň) dálka/Žky 10 Plzeň 4.09
11.02.2018 2. testovací závody na 60 m (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žky/B06 1 Plzeň 09.33
11.02.2018 2. testovací závody na 60 m př. (AK Škoda Plzeň) 60 m př./Žky/B03 3 Plzeň 10.90
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B3 5 Praha-Stromovka 10.84
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B12 4 Praha-Stromovka 49.26
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žky/R5 2 Plzeň 09.40
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žky/R3 2 Plzeň 10.70
21.01.2018 Testovací závody žactva ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žky 6 Plzeň 4.35