Karta atleta

Export do excelu
  • Tesařová Lucie
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.95 Ostrava - Vítkovice 27.9.2018
60 m 09.17 h Ostrava 13.2.2018
150 m 21.87 Frýdek-Místek 19.6.2018
150 m 21.73 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
200 m 29.96 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
300 m 50.35 Ostrava - Vítkovice 27.9.2018
800 m 3:15.45 Ostrava - Vítkovice 11.6.2018
60 m překážek 12.43 Ostrava - Vítkovice 5.12.2017
60 m překážek 11.19 h Ostrava - Vítkovice 27.2.2018
100 m překážek 18.70 Třinec 22.5.2018
pohár rozhlasu 0955 Ostrava - Porubská 10.5.2018
čtyřboj 0879 Ostrava - Vítkovice 5.12.2017
skok daleký 4.33 Ostrava - Vítkovice 27.9.2018
skok vysoký 1.41 Třinec 4.9.2018
skok vysoký 1.45 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 29.96 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
skok vysoký 1.44 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B08 2 Ostrava - Vítkovice 21.73
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky/F 7 Ostrava - Vítkovice 1.45
27.09.2018 Kontrolní závody - pouze pro závodníky SSK Vítkovice (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B01 4 Ostrava - Vítkovice 50.35
27.09.2018 Kontrolní závody - pouze pro závodníky SSK Vítkovice (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 4 Ostrava - Vítkovice 4.33
27.09.2018 Kontrolní závody - pouze pro závodníky SSK Vítkovice (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/B02 1 Ostrava - Vítkovice 08.95
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Žky Hranice NM
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 5 Třinec 1.41
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žky/B02 4 Třinec 19.17
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žky/B05 3 Frýdek-Místek 21.87
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 100 m př./Žky/B03 4 Frýdek-Místek 19.11
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žky 13 Frýdek-Místek 1.31
11.06.2018 Ostravský běžecký pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky 10 Ostrava - Vítkovice 3:15.45
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 8 Třinec 1.35
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žky/B02 6 Třinec 18.70
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) výška/Žky 6= Ostrava - Porubská 1.30
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) poharR/Žky Ostrava - Porubská 0955
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) 60 m/Žky/B06 2 Ostrava - Porubská 09.08
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B03 4 Opava 22.02
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 100 m př./Žky/B02 4 Opava 18.97
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) výška/Žky 20 Opava 1.27
27.02.2018 Kontrolní měřený trénink (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B2 1 Ostrava - Vítkovice 22.30
27.02.2018 Kontrolní měřený trénink (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/F 7 Ostrava - Vítkovice 11.19
27.02.2018 Kontrolní měřený trénink (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 7 Ostrava - Vítkovice 1.30
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Jky/F 16 Ostrava 1.29
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R3 5 Ostrava 11.19
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Jky/B9 2 Ostrava 22.38
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R6 4 Ostrava 09.17
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R2 4 Ostrava 11.22
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/F 8 Ostrava 11.54
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Ž/F 16 Ostrava 1.28
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R2 4 Ostrava 11.37
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Ž/F 5 Ostrava 1.29
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R5 6 Ostrava - Vítkovice 11.31
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 21 Ostrava - Vítkovice 1.31
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R14 5 Ostrava 09.30
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R4 5 Ostrava 11.41
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 16 Ostrava 1.28