Karta atleta

Export do excelu
  • Kučerová Sára
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.56 Praha - Eden 21.6.2017
60 m 08.50 h Praha - Strahov 15.12.2018
100 m 14.16 Praha - Děkanka 15.5.2019
150 m 21.09 Praha - Děkanka 10.6.2018
150 m 21.01 h Praha-Stromovka 1.12.2018
200 m 28.86 Sušice 19.5.2019
200 m 28.73 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 46.07 Praha - Děkanka 10.6.2018
300 m 46.43 h Praha-Strahov 16.12.2017
600 m 2:03.24 Praha-Podvinný Mlýn 1.6.2016
800 m 2:45.85 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
60 m překážek 12.44 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
pohár rozhlasu 0246 Praha 4 a Praha 12 27.4.2017
pětiboj 1818 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
hod kladivem 3kg 12.82 Praha - Děkanka 19.10.2018
hod kriketovým míčkem 31.75 Přerov 12.5.2016
vrh koulí 2kg 06.38 Praha-Jeseniova 9.6.2016
vrh koulí 3kg 06.34 Praha - Děkanka 22.10.2018
skok daleký 3.71 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
skok vysoký 1.16 Praha-Jeseniova 12.5.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.60 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 14.16 Praha - Děkanka 15.5.2019
200 m 28.86 Sušice 19.5.2019
200 m 28.73 h Praha - Stromovka 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žky/B9 3 Praha - Strahov 21.21
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žky/R4 3 Praha - Strahov 08.50
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B6 3 Praha-Stromovka 21.01
22.10.2018 Podzimní závody ve vrhu koulí (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žky Praha - Děkanka 06.34
19.10.2018 Podzimní závody v hodu kladivem (Spartak Praha 4) kladivo 3kg/Žky Praha - Děkanka 12.82
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R04 4 Praha - Děkanka 08.44
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B03 3 Praha - Děkanka 46.07
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B04 3 Praha - Děkanka 21.09
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) tyč/Žky/F Praha - Přátelství NM
29.05.2018 II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žky/B02 2 Praha - Přátelství 08.62
16.05.2018 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva - skupina A (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B02 2 Praha - Děkanka 46.63
16.05.2018 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva - skupina A (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B01 5 Praha - Děkanka 08.62
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B14 1 Praha - Eden 08.82
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B4 3 Praha - Děkanka 21.37
02.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/F1 Praha - Děkanka 08.75
18.04.2018 Klubové závody pro žactvo (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žky Praha - Děkanka DNS
18.04.2018 Klubové závody pro žactvo (Spartak Praha 4) dálka/Žky Praha - Děkanka DNS
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B18 2 Praha-Strahov 21.28
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B9 4 Praha-Stromovka 08.68
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B24 Praha-Stromovka DNS
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 300 m/Žky/B3 4 Praha - Strahov 47.20
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žky/R1 4 Praha - Strahov 08.62
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 150 m/Žky/B10 2 Praha - Strahov 21.72
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žky/R2 6 Praha - Strahov 08.79