Karta atleta

Export do excelu
  • Červená Michaela
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.73 h Otrokovice 14.2.2019
60 m 08.45 Olomouc 8.5.2018
60 m 08.55 h Olomouc 9.2.2019
100 m 13.47 Přerov 1.5.2018
150 m 20.49 Olomouc 16.5.2018
150 m 21.02 h Ostrava 21.1.2018
200 m 27.89 Přerov 1.5.2018
200 m 27.97 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
300 m 42.93 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
300 m 44.29 h Ostrava 3.3.2018
400 m 64.28 Hranice 9.6.2018
400 m 64.02 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
600 m 1:51.66 Olomouc 24.8.2016
800 m 2:35.13 Šumperk 3.9.2016
800 m 2:40.22 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
60 m překážek 12.78 Šumperk 29.9.2016
60 m překážek 11.32 h Ostrava 13.1.2018
300 m překážek 55.84 Vyškov 11.5.2019
400 m překážek 87.10 Hranice 18.5.2019
sprintérský trojboj 2081 Přerov 1.5.2018
pětiboj 2006 Šumperk 29.9.2016
pětiboj hala 1986 h Ostrava 13.1.2018
hod kriketovým míčkem 36.10 Šumperk 17.5.2016
vrh koulí 3kg 05.83 h Ostrava 13.1.2018
skok daleký 4.18 Šumperk 29.9.2016
skok daleký 4.56 h Otrokovice 14.2.2019
skok vysoký 1.25 h Ostrava 13.1.2018
Přespolní běh 0:02:58 Frýdek-Místek 3.11.2018
Beh do vrchu 0:52.5 Moravský Beroun 6.5.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 05.73 h Otrokovice 14.2.2019
60 m 08.55 h Olomouc 9.2.2019
200 m 28.73 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
200 m 27.97 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
400 m 64.54 Hranice 18.5.2019
400 m 64.02 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
300 m překážek 55.84 Vyškov 11.5.2019
400 m překážek 87.10 Hranice 18.5.2019
skok daleký 4.56 h Otrokovice 14.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.11.2018 Běžecký pohár OK 10 (AK Šternberk) Přespolní běh/Žky/B01 2 Frýdek-Místek 0:02:58
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 200 m/Ž/B03 2 Hranice 28.18
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 400 m/Ž/B03 2 Hranice 69.55
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B04 MS Praha - Eden 28.42
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žky/R3 7 Jablonec nad Nisou 45.62
15.09.2018 Běžecký pohár OK 7. závod Uničovská maratonka (Atletický klub Šternberk ) Přespolní běh/Žky 7 Šternberk 0:04:14
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žky/R4 8 Brno 08.64
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žky/B3 6 Brno 45.26
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/Ž/B02 2 Šumperk 28.01
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m/Ž/F Šumperk 66.85
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Ž/B02 3 Přerov 21.14
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Ž/B01 4 Přerov 45.92
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m/Ž/B02 2 Hranice 67.02
19.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 150 m/Žky/B01 5 Přerov 21.34
19.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 300 m/Žky/B01 4 Přerov 46.58
19.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žky/B01 7 Přerov 08.57
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 300 m/Žky/B3 4 Jihlava 43.82
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m/Ž/B02 4 Hranice 64.28
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Žky/B03 Brno-Pod Palackého vrchem DNS
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žky/B02 1 Brno-Pod Palackého vrchem 42.93
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žky/B01 6 Šumperk 08.64
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žky/B01 6 Šumperk 21.15
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žky/F Šumperk 43.57
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 400 m/Ž/B1 6 Olomouc 64.53
16.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žky/B01 4 Olomouc 20.49
16.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žky/B01 2 Olomouc 44.25
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 300 m/Žky/F Olomouc 44.00
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 60 m/Žky/B02 1 Olomouc 08.45
05.05.2018 Běžecký pohár OK 6. závod Hášův běh (Atletický klub Šternberk z.s.) Vrchy/Žky 6 Šternberk - Moravský Beroun 0:54:26
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/Žky 6 Přerov 2081
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Žky/B01 6 Přerov 27.89
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Žky/B01 6 Přerov 13.47
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žky/B02 1 Přerov 08.32
25.04.2018 Přebor Univerzity Palackého v atletice (AK Olomouc) 60 m/Žky Olomouc 08.64
25.04.2018 Přebor Univerzity Palackého v atletice (AK Olomouc) 100 m/Dky Olomouc 13.78
21.04.2018 Běžecký pohár OK 5. závod Jarní běh parkem (AK Šternberk) Přespolní běh/Žky 7 Šternberk 0:05:24
07.04.2018 Běžecký pohár OK 4. závod Běh vítězství (AK Šternberk) Přespolní běh/Žky 10 Hranice 0:08:41
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žky Dolní Dobrouč DNS
17.03.2018 8. ročník Jarního běhu (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) Přespolní běh/Žky 5 Přerov 7:08
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/R2 4 Ostrava 44.29
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Jky/B5 3 Ostrava 44.31
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) dálka/Žky/FA 14 Olomouc 4.24
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/R03 3 Olomouc 08.60
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/FC Olomouc 08.64
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) 800 m/Žky/B2 6 Ostrava - Vítkovice 2:52.18
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) 300 m/Žky/B3 2 Ostrava - Vítkovice 44.38
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B3 3 Ostrava - Vítkovice 44.54
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B2 6 Ostrava - Vítkovice 2:40.22
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/FC Olomouc 08.64
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/R7 1 Olomouc 08.63
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žky/FA 16 Olomouc 4.21
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Žky 16 Olomouc 1.25
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B10 1 Ostrava 21.02
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B3 1 Ostrava 45.13
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B2 7 Ostrava 2:41.05
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Žky 32 Ostrava 1986
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/B4 6 Ostrava 11.32
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 17 Ostrava 1.25
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 38 Ostrava 05.83
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 4 Ostrava 4.22
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B3 3 Ostrava 2:44.53