Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Štěrbová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér: Kraus Jan, Sutnar Aleš
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.98 h Praha - Stromovka 26.01.2019
60 m 09.00 Plzeň - Skvrňany 15.05.2019
150 m 20.98 Stříbro 10.06.2017
150 m 22.27 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 30.43 h Praha - Stromovka 26.01.2019
300 m 49.20 Domažlice 18.08.2018
400 m 66.70 Děčín 29.09.2019
600 m 2:25.04 h Praha-Strahov 16.02.2014
800 m 2:40.97 Plzeň 17.09.2019
1000 m 4:03.31 Sušice 28.05.2015
1500 m 6:56.43 Stříbro 27.09.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 13.59 h Praha-Strahov 13.02.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 12.98 Klatovy 23.06.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 11.07 h Praha - Stromovka 24.02.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 18.11 Praha - Eden 15.09.2018
200 m překážek (0.76) 37.28 Klatovy 14.06.2018
300 m překážek (0.76) 52.25 Praha - Eden 14.09.2019
400 m překážek (0.76) 76.12 Stříbro 25.08.2019
skok daleký 3.32 Plzeň 04.10.2016
skok daleký 3.28 h Plzeň 29.01.2017
vrh koulí 3kg 06.74 h Praha - Stromovka 10.01.2018
vrh koulí 3kg 08.34 Plzeň 17.09.2019
hod diskem 0,75kg 11.87 Klatovy 05.09.2017
hod oštěpem 500g 29.41 Domažlice 19.06.2020
hod oštěpem 600g 24.91 Nýřany 22.06.2019
hod kriketovým míčkem 30.78 Sušice 28.05.2015
pohár rozhlasu 0985 Plzeň - Skvrňany 15.05.2019
pětiboj 1251 Plzeň 04.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.22 Plzeň - Skvrňany 11.05.2018
150 m 22.60 h Praha - Stromovka 24.02.2018
150 m 22.01 Klatovy 14.06.2018
300 m 49.20 Domažlice 18.08.2018
800 m 2:55.57 Plzeň - Skvrňany 11.05.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 11.07 h Praha - Stromovka 24.02.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 18.11 Praha - Eden 15.09.2018
200 m překážek (0.76) 37.28 Klatovy 14.06.2018
vrh koulí 3kg 06.74 h Praha - Stromovka 10.01.2018
hod oštěpem 500g 25.89 Domažlice 16.05.2018
pohár rozhlasu 0918 Plzeň - Skvrňany 11.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 5 Praha - Eden 18.11
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) hod oštěpem 500g/Žky/F 15 Praha - Eden 23.79
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) hod oštěpem 500g/Žky 7 Plzeň 19.65
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 4 Plzeň 18.99
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 150 m/Ž/B03 6 Nýřany 22.92
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 60 m/Ž/B06 2 Nýřany 09.43
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 300 m/Žky/B02 4= Domažlice 49.20
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) 150 m/Žky/B04 1 Klatovy 22.01
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) 200 m překážek (0.76)/Žky/B03 4 Klatovy 37.28
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) hod oštěpem 500g/Žky 8 Klatovy 24.29
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) hod oštěpem 500g/Žky/F 4 Domažlice 25.89
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 3 Domažlice 18.39
11.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) pohár rozhlasu/Žky 18 Plzeň - Skvrňany 0918
11.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) 60 m/Žky/B04 5 Plzeň - Skvrňany 09.22
11.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) 800 m/Žky/B02 7 Plzeň - Skvrňany 2:55.57
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žky/B06 3 Praha - Stromovka 22.60
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 2 Praha - Stromovka 11.07
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 8 Praha-Stromovka 13.25
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R6 4 Plzeň 11.26
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 39 Praha - Stromovka 06.74