Karta atleta

Export do excelu
  • Oborná Denisa
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.46 Opava 29.5.2018
60 m 08.35 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
150 m 20.64 Třinec 12.5.2018
150 m 21.50 h Ostrava 29.1.2016
300 m 51.98 Ostrava 29.9.2015
300 m 45.53 h Ostrava 23.2.2017
800 m 2:45.49 Třinec 12.5.2018
800 m 2:38.51 h Praha - Stromovka 9.2.2018
60 m překážek 10.18 Ostrava - Vítkovice 5.12.2017
60 m překážek 09.33 h Praha - Stromovka 8.2.2019
100 m překážek 15.84 Třinec 12.5.2018
200 m překážek 32.15 Třinec 22.5.2018
pohár rozhlasu 1148 Ostrava-město 12.5.2017
pětiboj 2217 Třinec 6.5.2016
pětiboj hala 2984 h Praha - Stromovka 8.2.2019
sedmiboj 3880 Třinec 12.5.2018
čtyřboj 2062 Ostrava - Vítkovice 5.12.2017
hod oštěpem 500g 27.69 Frýdek-Místek 19.6.2018
hod kriketovým míčkem 36.80 Ostrava 21.4.2016
vrh koulí 2kg 09.04 h Olomouc 11.12.2015
vrh koulí 3kg 10.73 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
vrh koulí 3kg 10.13 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
skok daleký 5.03 Jablonec nad Nisou 7.10.2017
skok daleký 5.19 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
skok vysoký 1.48 Hranice 16.9.2018
skok vysoký 1.50 h Praha - Stromovka 8.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.54 h Ostrava - Vítkovice 19.2.2019
800 m 2:44.45 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
60 m překážek 09.33 h Praha - Stromovka 8.2.2019
100 m překážek 16.48 Olomouc 25.5.2019
pětiboj hala 2984 h Praha - Stromovka 8.2.2019
vrh koulí 3kg 09.85 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
skok daleký 4.80 Olomouc 25.5.2019
skok daleký 5.19 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
skok vysoký 1.50 h Praha - Stromovka 8.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky/F 4 Ostrava - Vítkovice 10.13
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R02 3 Ostrava - Vítkovice 09.89
07.12.2018 Vánoční laťka - finále (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 13 Třinec 1.40
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 3kg/Žky 7 Hranice 10.22
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Žky 8= Hranice 1.45
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m př./Žky/B03 3 Hranice 16.62
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 3kg/Žky 12 Jablonec nad Nisou 10.37
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 3kg/Žky Hranice 10.26
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Žky 6 Hranice 1.48
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m př./Žky/B02 2 Hranice 16.12
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) koule 3kg/Žky/FA 9 Brno 09.96
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 100 m př./Žky/R3 3 Brno 16.16
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) oštěp 500g/Žky/FA 18 Brno 22.58
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žky/B01 2 Třinec 16.08
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky/F 16 Třinec 4.13
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žky/F 11 Třinec 24.31
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 3kg/Žky Frýdek-Místek 10.59
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 500g/Žky 5= Frýdek-Místek 27.69
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) koule 3kg/Žky/F 14 Jihlava 10.25
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) oštěp 500g/Žky/F 17 Brno-Pod Palackého vrchem 25.47
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 3kg/Žky/F 4 Brno-Pod Palackého vrchem 10.73
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) 60 m/Žky/B01 8 Opava 08.46
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) koule 3kg/Žky 7 Opava 09.68
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 200 m př./Žky/B01 4 Třinec 32.15
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žky/F 5 Třinec 26.95
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žky/F 4 Třinec 10.14
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) koule 3kg/Žky Frýdek-Místek 09.98
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 100 m př./Žky/B02 3 Frýdek-Místek 17.02
16.05.2018 KP MSK jednotlivců st. žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 200 m př./Žky/B02 2 Frýdek-Místek 32.20
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) sedmiboj/Žky 4 Třinec 3880
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B01 3 Třinec 20.64
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky/F 8 Třinec 2:45.49
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žky/B01 3 Třinec 15.84
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žky/F Třinec 27.34
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žky/F Třinec 09.78
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky/F 10 Třinec 4.57
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 4= Třinec 1.43
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) dálka/Žky 5 Ostrava - Porubská 4.55
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) koule 3kg/Žky Ostrava - Porubská 10.10
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) poharR/Žky Ostrava - Porubská 0536
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Žky 4 Opava 09.84
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 200 m př./Žky/B01 4 Opava 32.92
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Žky 7 Opava 4.84
27.02.2018 Kontrolní měřený trénink (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/F Ostrava - Vítkovice 09.54
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 11 Ostrava 4.53
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R2 1 Ostrava 09.62
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/F 5 Ostrava 09.63
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R1 1 Ostrava 09.61
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/F Ostrava 09.62
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Ž/F 12 Ostrava 4.81
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B1 5 Praha - Stromovka 2:38.51
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žky/B2 6 Praha - Stromovka 09.70
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Žky 9 Praha - Stromovka 1.45
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Žky 15 Praha - Stromovka 4.62
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 3kg/Žky 11 Praha - Stromovka 09.08
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj h/Žky/F 13 Praha - Stromovka 2853
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R4 1 Ostrava - Vítkovice 08.35
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R1 8 Ostrava 09.75
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky/F1 8 Ostrava 4.95
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Žky 7 Ostrava 2734
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/B1 7 Ostrava 09.83
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky Ostrava 1.49
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 5 Ostrava 08.93
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 14= Ostrava 4.65
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B1 7 Ostrava 2:50.93