Karta atleta

Export do excelu
  • Viktorová Barbora
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.69 Plzeň 17.09.2019
60 m 09.06 h Plzeň 21.01.2018
100 m 13.70 Písek 25.05.2019
150 m 20.76 Kolín 12.05.2018
150 m 21.28 h Praha-Stromovka 07.02.2018
200 m 28.20 Plzeň 08.06.2019
200 m 27.64 h Praha - Stromovka 19.01.2020
300 m 45.40 Stříbro 03.06.2018
400 m 64.15 Nýřany 22.06.2019
800 m 2:39.83 Plzeň 17.06.2017
60 m překážek 11.75 Plzeň 07.09.2016
60 m překážek 09.93 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m překážek 16.72 Bílina 15.06.2019
200 m překážek 31.76 Klatovy 14.06.2018
300 m překážek 48.27 Praha - Eden 14.09.2019
400 m překážek 71.26 Jablonec nad Nisou 07.09.2019
středoškolský pohár 1255 Plzeň 17.09.2019
pětiboj 1994 Plzeň 04.10.2016
sedmiboj 2864 Kolín 12.05.2018
hod diskem 0,75kg 21.25 Plzeň 06.09.2018
hod kladivem 3kg 14.85 Plzeň 06.09.2018
hod kladivem 4kg 14.17 Plzeň 08.06.2019
hod oštěpem 500g 26.73 Stříbro 03.06.2018
hod kriketovým míčkem 36.46 Plzeň 02.07.2016
vrh koulí 3kg 08.53 Klatovy 14.06.2018
vrh koulí 3kg 08.58 h Praha-Stromovka 07.02.2018
skok daleký 4.31 Kolín 12.05.2018
skok daleký 4.09 h Plzeň 29.01.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 27.64 h Praha - Stromovka 19.01.2020
60 m překážek 09.93 h Praha - Stromovka 19.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) koule 3kg/Žky/F 16 Praha - Eden 08.09
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) disk 0,75kg/Žky/F 16 Praha - Eden 17.40
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) koule 3kg/Žky 12 Plzeň 07.23
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) disk 0,75kg/Žky 6 Plzeň 21.25
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) kladivo 3kg/Žky 9 Plzeň 14.85
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) 300 m/Žky/B01 4 Klatovy 46.10
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) 200 m př./Žky/B01 3 Klatovy 31.76
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) koule 3kg/Žky 8 Klatovy 08.53
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m př./Žky/B1 4 Stříbro 32.48
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) oštěp 500g/Žky 7 Stříbro 26.73
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žky/B1 5 Stříbro 45.40
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) 100 m př./Žky/B01 Domažlice DNF
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) 150 m/Žky/B02 3 Domažlice 21.04
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) 300 m/Žky/B03 2 Domažlice 45.47
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj/Žky 22 Kolín 2864
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B02 2 Kolín 20.76
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/B02 7 Kolín 17.65
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky Kolín NM
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 18 Kolín 4.31
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky 11 Kolín 08.21
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Žky 13 Kolín 20.87
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B01 2 Kolín 2:42.05
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň koule 3kg/Žky/F 7 Praha - Stromovka 07.99
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m př./Žky/B04 3 Praha - Stromovka 10.67
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žky/B04 Praha - Stromovka DNS
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 6 Praha-Stromovka 08.58
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B6 4 Praha-Stromovka 21.28
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žky/R7 2 Plzeň 09.06
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žky/R3 1 Plzeň 10.68
21.01.2018 Testovací závody žactva ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žky 9 Plzeň 4.01