Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Vysoká
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér: Černý Vladimír
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.67 Třinec 04.09.2018
150 m 22.83 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
150 m 22.86 Třinec 30.04.2019
200 m 30.68 Třinec 18.05.2019
300 m 49.55 Třinec 26.06.2019
400 m 69.30 Břeclav 24.08.2019
600 m 1:49.59 Ostrava - Vítkovice 17.09.2019
800 m 2:46.35 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
800 m 2:47.19 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
1500 m 5:12.29 Třinec 29.08.2020
3000 m 13:13.9 Frýdek-Místek 10.04.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 22.43 Třinec 06.10.2018
skok vysoký 1.13 Třinec 06.10.2018
skok daleký 3.50 Třinec 07.10.2018
vrh koulí 3kg 05.16 Třinec 06.10.2018
hod oštěpem 500g 11.61 Třinec 07.10.2018
pohár rozhlasu 0474 Třinec 09.05.2019
sedmiboj [Zky] 1835 Třinec 07.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.67 Třinec 04.09.2018
150 m 23.07 Frýdek-Místek 19.06.2018
150 m 22.83 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
300 m 50.30 Brno 12.09.2018
600 m 2:04.0 Frýdek-Místek 11.04.2018
800 m 2:48.61 Třinec 07.10.2018
800 m 2:49.38 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
1500 m 6:01.67 Brno 11.09.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 22.43 Třinec 06.10.2018
skok vysoký 1.13 Třinec 06.10.2018
skok daleký 3.50 Třinec 07.10.2018
vrh koulí 3kg 05.16 Třinec 06.10.2018
hod oštěpem 500g 11.61 Třinec 07.10.2018
sedmiboj [Zky] 1835 Třinec 07.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B03 5 Ostrava - Vítkovice 2:49.38
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B09 4 Ostrava - Vítkovice 22.83
07.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) sedmiboj [Zky]/Žky 7 Třinec 1835
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky 8 Třinec 23.41
07.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky 5 Třinec 2:48.61
07.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žky 7 Třinec 11.61
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Žky 8 Třinec 05.16
07.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky 6 Třinec 3.50
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žky 9 Třinec 1.13
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 4 Třinec 22.43
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 1500 m/Žky/F2 12 Brno 6:01.67
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žky/B10 8 Brno 50.30
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Žky/F 10 Třinec 6:04.22
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B05 3 Třinec 09.67
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žky/B04 5 Frýdek-Místek 23.07
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žky/F 14 Frýdek-Místek 2:55.34
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Žky/B08 5 Brno-Pod Palackého vrchem 22.93
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žky/B05 3 Brno-Pod Palackého vrchem 50.43
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky/F 12 Třinec 2:51.63
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B04 6 Třinec 23.47
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B05 8 Opava 23.41
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 800 m/Žky/B02 7 Opava 2:57.34
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/B04 6 Frýdek-Místek 09.75
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žky 10 Frýdek-Místek 3:00.04
18.04.2018 Čokoládová tretra - základní kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žky/B01 12 Frýdek-Místek 2:59.77
11.04.2018 27. ročník Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek z.s.) 600 m/Žky 14 Frýdek-Místek 2:04.0