Karta atleta

Export do excelu
  • Vysoká Lucie
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.67 Třinec 4.9.2018
150 m 23.07 Frýdek-Místek 19.6.2018
150 m 22.83 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
300 m 50.30 Brno 10.9.2018
600 m 2:04.0 Frýdek-Místek 11.4.2018
800 m 2:48.61 Třinec 6.10.2018
800 m 2:46.35 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
1500 m 6:01.67 Brno 10.9.2018
3000 m 13:13.9 Frýdek-Místek 10.4.2019
100 m překážek 22.43 Třinec 6.10.2018
sedmiboj 1835 Třinec 6.10.2018
hod oštěpem 500g 11.61 Třinec 6.10.2018
vrh koulí 3kg 05.16 Třinec 6.10.2018
skok daleký 3.50 Třinec 6.10.2018
skok vysoký 1.13 Třinec 6.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:46.35 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
3000 m 13:13.9 Frýdek-Místek 10.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B03 5 Ostrava - Vítkovice 2:49.38
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B09 4 Ostrava - Vítkovice 22.83
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) sedmiboj/Žky 7 Třinec 1835
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky 8 Třinec 23.41
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky 5 Třinec 2:48.61
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žky 7 Třinec 11.61
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žky 8 Třinec 05.16
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky 6 Třinec 3.50
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) výška/Žky 9 Třinec 1.13
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žky/B02 4 Třinec 22.43
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 1500 m/Žky/F2 12 Brno 6:01.67
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žky/B10 8 Brno 50.30
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Žky/F 10 Třinec 6:04.22
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B05 3 Třinec 09.67
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žky/B04 5 Frýdek-Místek 23.07
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žky/F 14 Frýdek-Místek 2:55.34
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Žky/B08 5 Brno-Pod Palackého vrchem 22.93
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žky/B05 3 Brno-Pod Palackého vrchem 50.43
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky/F 12 Třinec 2:51.63
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B04 6 Třinec 23.47
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B05 8 Opava 23.41
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 800 m/Žky/B02 7 Opava 2:57.34
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/B04 6 Frýdek-Místek 09.75
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žky 10 Frýdek-Místek 3:00.04
18.04.2018 Čokoládová tretra - základní kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žky/B01 12 Frýdek-Místek 2:59.77
11.04.2018 27. ročník Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek z.s.) 600 m/Žky 14 Frýdek-Místek 2:04.0