Karta atleta

Export do excelu
  • Obuškevičová Vendula
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.52 Praha - Podvinný mlýn 17.5.2017
60 m 09.19 h Praha-Stromovka 31.1.2018
300 m 49.91 Praha - Děkanka 31.5.2017
600 m 2:22.95 Praha-Campanus 29.9.2016
800 m 3:15.02 Praha-Kotlářka 4.10.2017
60 m překážek 12.90 Praha-Stromovka 21.6.2016
60 m překážek 11.62 h Praha-Stromovka 31.1.2018
pohár rozhlasu 1643 Praha - Kotlářka 23.5.2018
čtyřboj 1501 Praha-Kotlářka 4.10.2017
hod oštěpem 500g 22.51 Praha - Děkanka 10.6.2018
hod kriketovým míčkem 30.36 Praha-Campanus 29.9.2016
vrh koulí 2kg 07.23 Praha - Jeseniova 15.9.2016
vrh koulí 3kg 08.64 Praha - Jitřní 10.5.2018
skok daleký 4.16 Praha - Eden 21.6.2017
skok daleký 3.88 h Praha - Stromovka 10.1.2018
skok vysoký 1.49 Praha - Kotlářka 23.5.2018
skok vysoký 1.41 h Praha - Strahov 27.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) výška/Žky 7= Praha - Eden 1.42
05.09.2018 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žky 23 Praha - Eden 07.75
19.06.2018 III. kolo MPD žactva skupina "B" (Atletika Jižní Město z.s.) koule 3kg/Žky 6 Praha - Juliska 08.16
19.06.2018 III. kolo MPD žactva skupina "B" (Atletika Jižní Město z.s.) výška/Žky Praha - Juliska 1.43
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žky 18 Praha - Děkanka 07.79
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) oštěp 500g/Žky 13 Praha - Děkanka 22.51
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) výška/Žky 6 Praha - Děkanka 1.43
29.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žky 5 Praha - Eden 08.20
29.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (ASK Slavia Praha) výška/Žky 4 Praha - Eden 1.43
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) výška/Žky Praha - Kotlářka 1.49
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) dálka/Žky 9 Praha - Kotlářka 4.11
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) poharR/Žky Praha - Kotlářka 1643
19.05.2018 8. veřejné závody PAS - hod oštěpem (do 17 let) (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Žky 8 Praha - Eden 21.64
16.05.2018 1. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) dálka/Žky 8 Praha - Juliska 4.17
16.05.2018 1. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) oštěp 500g/Žky 7 Praha - Juliska 21.24
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 4, Kategorie IV dívky a III chlapci (Janouškovec Kamil, janouskovec) 60 m/Žky/B3 5 Praha - Jitřní 09.00
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 4, Kategorie IV dívky a III chlapci (Janouškovec Kamil, janouskovec) koule 3kg/Žky Praha - Jitřní 08.64
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 4, Kategorie IV dívky a III chlapci (Janouškovec Kamil, janouskovec) poharR/Žky Praha - Jitřní 1007
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B7 3 Praha-Stromovka 11.62
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B31 1 Praha-Stromovka 09.19
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) výška/Žky/F 9 Praha - Strahov 1.41
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B11 7 Praha - Stromovka 09.60
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 42 Praha - Stromovka 3.88