Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Křížková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: Klíma Lukáš
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    200 m 1701 922
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.90 Brno 26.06.2017
60 m 08.00 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
100 m 12.49 Uherské Hradiště 22.06.2019
150 m 19.24 h Ostrava 21.01.2018
150 m 19.08 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
200 m 25.49 Opava 08.06.2019
200 m 25.36 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
300 m 44.39 Vyškov 21.06.2016
300 m 43.95 h Ostrava 03.02.2017
800 m 2:55.33 Třinec 09.10.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 10.00 Olomouc 25.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 09.80 h Ostrava 10.12.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 08.61 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m překážek (0.84) 15.06 Opava 08.06.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 14.64 Znojmo 28.06.2020
200 m překážek (0.76) 30.51 Hranice 16.09.2018
skok daleký 3.99 h Ostrava 29.01.2016
skok daleký 4.56 Olomouc 08.05.2017
hod kriketovým míčkem 40.51 Třinec 09.10.2016
pohár rozhlasu 1028 Vyškov 07.05.2019
pětiboj 2508 Třinec 08.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.34 h Olomouc 12.01.2018
60 m 08.07 Břeclav 27.05.2018
100 m 12.82 Jihlava 19.05.2018
150 m 19.24 h Ostrava 21.01.2018
150 m 19.08 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
200 m 26.65 Vyškov 25.08.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.06 h Ostrava 21.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 14.80 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
200 m překážek (0.76) 30.51 Hranice 16.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 3 Jablonec nad Nisou 14.74
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 7 Jablonec nad Nisou 14.80
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 1 Hranice 30.51
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Hranice 14.98
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žky/R1 7 Brno 08.17
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žky/FA 7 Brno 08.11
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 3 Brno 15.55
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA 4 Brno 15.26
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Ž/R01 3 Vyškov 13.15
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Ž/B01 3 Vyškov 26.65
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Ž/FB Vyškov 13.20
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žky/B2 7 Jihlava 08.26
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 2 Jihlava 14.95
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 1 Břeclav 15.57
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/R02 1 Břeclav 08.08
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/FA Břeclav 08.05
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Brno-Pod Palackého vrchem 15.04
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 2 Brno-Pod Palackého vrchem 15.07
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Žky/B01 4 Brno-Pod Palackého vrchem 19.08
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/R02 1 Břeclav 08.07
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/B09 1 Břeclav 19.29
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/F Břeclav 08.12
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 1 Břeclav 15.38
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 100 m/Ž/R02 2 Jihlava 12.83
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 200 m/Ž Jihlava 26.93
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 100 m/Ž/FA 4 Jihlava 12.82
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 1 Vyškov 31.59
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 1 Vyškov 15.32
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 4 Ostrava 09.18
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 6 Ostrava 09.19
04.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/R4 2 Ostrava 19.33
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B1 3 Ostrava - Vítkovice 19.37
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 2 Ostrava - Vítkovice 09.06
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Ostrava - Vítkovice 09.08
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B2 2 Ostrava 19.24
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 2 Ostrava 09.06
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Ostrava 09.19
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R01 2 Olomouc 08.34
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 1 Olomouc 09.24
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA Olomouc 09.35
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/FB Olomouc DNS