Karta atleta

Export do excelu
  • Helena Rothanzlová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Pařík Květoslav
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.72 Kolín 05.09.2014
60 m 08.59 Kolín 08.05.2018
60 m 08.59 h Praha - Strahov 12.01.2019
100 m 13.30 Kolín 01.05.2019
150 m 23.44 h Praha-Strahov 29.01.2016
150 m 21.08 Kolín 12.05.2018
200 m 28.82 h Praha - Strahov 11.02.2018
200 m 27.81 Kolín 12.06.2019
300 m 56.26 h Praha-Strahov 29.01.2016
300 m 51.81 Nymburk 29.05.2016
600 m 2:16.03 Kolín 01.06.2015
800 m 2:56.28 h Ostrava 13.01.2018
800 m 2:45.03 Kolín 12.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.79 h Veletov 28.02.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 12.08 Kolín 30.04.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 09.76 h Praha-Strahov 14.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 16.32 Kolín 12.05.2018
200 m překážek (0.76) 32.43 Hranice 06.10.2018
skok vysoký 1.62 h Veletov 03.02.2018
skok vysoký 1.60 Kolín 22.05.2018
skok daleký 5.03 h Praha - Strahov 08.12.2018
skok daleký 5.42 Kolín 25.05.2019
trojskok 10.70 h Praha - Strahov 11.01.2020
trojskok 11.21 Mladá Boleslav 04.07.2020
vrh koulí 3kg 06.37 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 3kg 06.64 Kolín 20.09.2018
hod oštěpem 500g 12.89 Kolín 12.05.2018
hod kriketovým míčkem 31.24 Kolín 30.04.2016
pohár rozhlasu 1282 Kolín 22.05.2018
pětiboj 1814 Kolín 30.04.2016
pětiboj hala [Zky] 2464 h Ostrava 13.01.2018
sedmiboj [Zky] 3559 Kolín 12.05.2018
čtyřboj 1932 Kolín 20.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.59 Kolín 08.05.2018
60 m 08.75 h Nymburk 02.12.2018
150 m 21.08 Kolín 12.05.2018
200 m 28.82 h Praha - Strahov 11.02.2018
800 m 2:56.28 h Ostrava 13.01.2018
800 m 2:45.03 Kolín 12.05.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.76 h Praha-Strahov 14.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 16.32 Kolín 12.05.2018
200 m překážek (0.76) 32.43 Hranice 06.10.2018
skok vysoký 1.62 h Veletov 03.02.2018
skok vysoký 1.60 Kolín 22.05.2018
skok daleký 5.06 Kolín 08.05.2018
skok daleký 5.03 h Praha - Strahov 08.12.2018
vrh koulí 3kg 06.37 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 3kg 06.64 Kolín 20.09.2018
hod oštěpem 500g 12.89 Kolín 12.05.2018
pohár rozhlasu 1282 Kolín 22.05.2018
pětiboj hala [Zky] 2464 h Ostrava 13.01.2018
sedmiboj [Zky] 3559 Kolín 12.05.2018
čtyřboj 1932 Kolín 20.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R4 6 Praha - Strahov 10.21
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) skok daleký/Žky/FA 11 Praha - Strahov 4.82
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) skok vysoký/Žky/F Praha - Strahov 1.52
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Jky 4= Praha - Strahov 1.45
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 Praha - Strahov DNF
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Jky Praha - Strahov 5.03
07.12.2018 Kolínská vánoční laťka ZŠ + Nejrychlejší páťák (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky Kolín 1.55
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky Nymburk 4.88
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky Nymburk 09.99
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/B02 2 Nymburk 08.75
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky 14 Hranice 4.61
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žky 12= Hranice 1.45
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B03 2 Hranice 32.43
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Žky Jablonec nad Nisou NM
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) čtyřboj/Žky Kolín 1932
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) 60 m/Žky 4 Kolín 08.78
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) 800 m/Žky 5 Kolín 2:55.48
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) vrh koulí 3kg/Žky 13 Kolín 06.64
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) skok vysoký/Žky Kolín 1.47
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) čtyřboj/Žky Kolín 1747
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky Kolín 08.54
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky Kolín 3:03.65
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky 10 Kolín 06.43
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky Kolín 4.49
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Žky/F 10 Třebíč 1.45
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žky/F 9 Třebíč 4.75
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m překážek (0.76)/Žky/B03 1 Třebíč 32.30
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok daleký/Žky/KB 11 Brno 4.53
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žky/R7 8 Brno 08.93
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 7 Brno 18.05
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok vysoký/Žky/FA 10 Brno 1.53
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky Kolín DNS
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 Kolín DNS
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky Kolín NM
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Ž/F Jablonec nad Nisou NM
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B4 MS Kolín 09.03
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Ž 4 Kolín 1.45
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Ž 5 Kolín 4.58
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) skok vysoký/Ž/F 8 Mladá Boleslav 1.50
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žky/F 13 Beroun 4.42
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žky/F 4 Beroun 1.49
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 4 Beroun 16.54
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) skok vysoký/Ž/F 9 Nové Město nad Metují 1.47
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky Kolín 4.85
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky Kolín 1.50
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Kolín DNF
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky 4 Kolín 1.53
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky 5 Kolín 4.83
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 4 Kolín 16.32
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok vysoký/Žky Kolín 1.60
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok daleký/Žky Kolín 4.95
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žky 7 Kolín 1282
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Ž/F 11 Kolín 4.80
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Ž/F 8 Kolín 1.54
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok daleký/Žky Kolín 4.98
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok vysoký/Žky Kolín 1.50
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žky 8 Kolín 1175
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj [Zky]/Žky 8 Kolín 3559
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B03 4 Kolín 2:45.03
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B05 5 Kolín 21.08
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 3 Kolín 16.32
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky Kolín 1.58
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky Kolín 4.93
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky 27 Kolín 06.48
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Žky 25 Kolín 12.89
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 60 m/Žky/R02 2 Kolín 08.59
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) skok daleký/Žky Kolín 5.06
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) skok vysoký/Žky 2= Kolín 1.58
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žky/F Kladno 1.55
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky Kladno 4.51
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 4 Kladno 18.73
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) skok daleký/Žky Kolín 4.95
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 150 m/Žky/B03 2 Kolín 21.22
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Kolín 17.30
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žky/F 16= Ostrava 1.47
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 200 m/Ž/B02 2 Praha - Strahov 28.82
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 2 Veletov 10.80
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 2 Veletov 10.51
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky Veletov 1.62
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm MS Veletov 4.81
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B8 6 Praha-Stromovka 08.90
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky 5 Praha-Stromovka 1.52
24.01.2018 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B3 8 Jablonec nad Nisou 08.98
24.01.2018 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 4 Jablonec nad Nisou 09.90
20.01.2018 Veřejné halové závody - skoky (AC Pardubice) skok vysoký/Ž Pardubice 1.60
20.01.2018 Veřejné halové závody - skoky (AC Pardubice) skok daleký/Ž 6 Pardubice 4.71
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 3= Praha-Strahov 09.76
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) skok vysoký/Žky/F 4 Praha-Strahov 1.47
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj hala [Zky]/Žky 12 Ostrava 2464
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 1 Ostrava 09.87
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žky 8= Ostrava 1.49
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 29 Ostrava 06.37
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky 18 Ostrava 4.47
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B1 9 Ostrava 2:56.28
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 3 Chemnitz 10.17
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) skok daleký/Žky/FA 10 Chemnitz 4.57