Karta atleta

Export do excelu
  • Rothanzlová Helena
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.72 Kolín 5.9.2014
60 m 08.59 Kolín 8.5.2018
60 m 08.5 h Český Brod 16.12.2017
100 m 13.30 Kolín 1.5.2019
150 m 21.08 Kolín 12.5.2018
150 m 23.44 h Praha-Strahov 29.1.2016
200 m 27.81 Kolín 12.6.2019
200 m 28.82 h Praha - Strahov 11.2.2018
300 m 51.81 Nymburk 29.5.2016
300 m 56.26 h Praha-Strahov 29.1.2016
600 m 2:16.03 Kolín 1.6.2015
800 m 2:45.03 Kolín 12.5.2018
800 m 2:56.28 h Ostrava 13.1.2018
60 m překážek 12.08 Kolín 30.4.2016
60 m překážek 09.76 h Praha-Strahov 14.1.2018
100 m překážek 16.32 Kolín 12.5.2018
200 m překážek 32.43 Hranice 6.10.2018
pohár rozhlasu 1282 Kolín 22.5.2018
pětiboj 1814 Kolín 30.4.2016
pětiboj hala 2464 h Ostrava 13.1.2018
sedmiboj 3559 Kolín 12.5.2018
čtyřboj 1932 Kolín 20.9.2018
hod oštěpem 500g 12.89 Kolín 12.5.2018
hod kriketovým míčkem 31.24 Kolín 30.4.2016
vrh koulí 3kg 06.64 Kolín 20.9.2018
vrh koulí 3kg 06.37 h Ostrava 13.1.2018
skok daleký 5.42 Kolín 25.5.2019
skok daleký 5.03 h Praha - Strahov 8.12.2018
trojskok 11.06 Hradec Králové 18.5.2019
trojskok 10.45 h Praha - Stromovka 2.2.2019
skok vysoký 1.60 Kolín 22.5.2018
skok vysoký 1.62 h Veletov 3.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.59 h Praha - Strahov 12.1.2019
100 m 13.30 Kolín 1.5.2019
200 m 27.81 Kolín 12.6.2019
pohár rozhlasu 1192 Kolín 21.5.2019
skok daleký 5.42 Kolín 25.5.2019
skok daleký 4.62 h Praha - Stromovka 20.1.2019
trojskok 11.06 Hradec Králové 18.5.2019
trojskok 10.45 h Praha - Stromovka 2.2.2019
skok vysoký 1.52 Kolín 21.5.2019
skok vysoký 1.55 h Velký Osek 28.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Žky/R4 6 Praha - Strahov 10.21
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) dálka/Žky/FA 11 Praha - Strahov 4.82
15.12.2018 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) výška/Žky/F Praha - Strahov 1.52
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Jky 4= Praha - Strahov 1.45
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žky/B01 Praha - Strahov DNF
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Jky Praha - Strahov 5.03
07.12.2018 Kolínská vánoční laťka ZŠ + Nejrychlejší páťák (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky Kolín 1.55
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky Nymburk 4.88
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žky Nymburk 09.99
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/B02 2 Nymburk 08.75
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žky 14 Hranice 4.61
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Žky 12= Hranice 1.45
06.10.2018 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m př./Žky/B03 2 Hranice 32.43
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Žky Jablonec nad Nisou NM
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) čtyřboj/Žky Kolín 1932
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) 60 m/Žky 4 Kolín 08.78
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) 800 m/Žky 5 Kolín 2:55.48
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) koule 3kg/Žky 13 Kolín 06.64
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) výška/Žky Kolín 1.47
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) čtyřboj/Žky Kolín 1747
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky Kolín 08.54
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky Kolín 3:03.65
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky 10 Kolín 06.43
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky Kolín 4.49
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) výška/Žky/F 10 Třebíč 1.45
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žky/F 9 Třebíč 4.75
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m př./Žky/B03 1 Třebíč 32.30
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žky/KB 11 Brno 4.53
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žky/R7 8 Brno 08.93
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 100 m př./Žky/R3 7 Brno 18.05
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) výška/Žky/FA 10 Brno 1.53
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky Kolín DNS
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/B01 Kolín DNS
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky Kolín NM
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Ž/F Jablonec nad Nisou NM
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B4 MS Kolín 09.03
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Ž 4 Kolín 1.45
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Ž 5 Kolín 4.58
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) výška/Ž/F 8 Mladá Boleslav 1.50
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Žky/F 13 Beroun 4.42
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) výška/Žky/F 4 Beroun 1.49
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m př./Žky/B01 4 Beroun 16.54
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) výška/Ž/F 9 Nové Město nad Metují 1.47
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky Kolín 4.85
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky Kolín 1.50
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/F Kolín DNF
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky 4 Kolín 1.53
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 5 Kolín 4.83
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/R01 4 Kolín 16.32
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) výška/Žky Kolín 1.60
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) dálka/Žky Kolín 4.95
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žky 7 Kolín 1282
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Ž/F 11 Kolín 4.80
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Ž/F 8 Kolín 1.54
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) dálka/Žky Kolín 4.98
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) výška/Žky Kolín 1.50
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žky 8 Kolín 1175
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj/Žky 8 Kolín 3559
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B03 4 Kolín 2:45.03
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B05 5 Kolín 21.08
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/B02 3 Kolín 16.32
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky Kolín 1.58
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky Kolín 4.93
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky 27 Kolín 06.48
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Žky 25 Kolín 12.89
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 60 m/Žky/R02 2 Kolín 08.59
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) dálka/Žky Kolín 5.06
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) výška/Žky 2= Kolín 1.58
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) výška/Žky/F Kladno 1.55
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žky Kladno 4.51
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Žky/B01 4 Kladno 18.73
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) dálka/Žky Kolín 4.95
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 150 m/Žky/B03 2 Kolín 21.22
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 100 m př./Žky Kolín 17.30
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky/F 16= Ostrava 1.47
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 200 m/Ž/B02 2 Praha - Strahov 28.82
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žky/B1 2 Veletov 10.80
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žky/B2 2 Veletov 10.51
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky Veletov 1.62
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žkm MS Veletov 4.81
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B8 6 Praha-Stromovka 08.90
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žky 5 Praha-Stromovka 1.52
24.01.2018 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B3 8 Jablonec nad Nisou 08.98
24.01.2018 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žky/F 4 Jablonec nad Nisou 09.90
20.01.2018 Veřejné halové závody - skoky (AC Pardubice) výška/Ž Pardubice 1.60
20.01.2018 Veřejné halové závody - skoky (AC Pardubice) dálka/Ž 6 Pardubice 4.71
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 60 m př./Žky/B1 3= Praha-Strahov 09.76
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) výška/Žky/F 4 Praha-Strahov 1.47
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Žky 12 Ostrava 2464
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/B3 1 Ostrava 09.87
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 8= Ostrava 1.49
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 29 Ostrava 06.37
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 18 Ostrava 4.47
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B1 9 Ostrava 2:56.28
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m př./Žky/R3 3 Chemnitz 10.17
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) dálka/Žky/FA 10 Chemnitz 4.57