Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Nováková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj Český Brod, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.99 Beroun 15.06.2018
60 m 09.09 h Český Brod 16.03.2019
150 m 23.16 h Praha - Strahov 05.02.2017
150 m 21.66 Beroun 15.06.2018
200 m 29.72 Čáslav 25.09.2019
300 m 52.76 Kolín 01.09.2017
800 m 3:11.29 Nymburk 29.09.2019
1000 m 5:32.2 Nymburk 27.09.2015
100 m překážek (0.76/8.20) 20.54 Kolín 12.05.2018
skok vysoký 1.30 h Velký Osek 28.03.2019
skok vysoký 1.32 Kolín 14.05.2019
skok daleký 4.31 Kolín 27.05.2018
skok daleký 4.28 h Praha - Strahov 08.12.2018
vrh koulí 2kg 06.61 h Praha-Strahov 20.02.2016
vrh koulí 2kg 06.31 Stará Boleslav 24.04.2016
vrh koulí 3kg 07.44 Nymburk 29.09.2019
hod oštěpem 500g 21.56 Kolín 25.05.2019
hod oštěpem 600g 20.19 Stará Boleslav 07.10.2017
pohár rozhlasu 0937 Kolín 16.05.2018
sedmiboj [Zky] 2326 Kolín 12.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.99 Beroun 15.06.2018
60 m 09.31 h Praha - Strahov 08.12.2018
150 m 21.66 Beroun 15.06.2018
200 m 30.47 Stará Boleslav 29.04.2018
800 m 3:17.59 Kolín 12.05.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 20.54 Kolín 12.05.2018
skok vysoký 1.30 Kolín 16.05.2018
skok vysoký 1.20 h Kolín 07.12.2018
skok daleký 4.31 Kolín 27.05.2018
skok daleký 4.28 h Praha - Strahov 08.12.2018
vrh koulí 3kg 06.64 Kolín 12.05.2018
hod oštěpem 500g 19.67 Kolín 12.05.2018
pohár rozhlasu 0937 Kolín 16.05.2018
sedmiboj [Zky] 2326 Kolín 12.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Jky 18 Praha - Strahov 4.28
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Jky/R08 6 Praha - Strahov 09.31
07.12.2018 Kolínská vánoční laťka ZŠ + Nejrychlejší páťák (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky 11= Kolín 1.20
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B06 2 Kolín 22.43
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky 22 Kolín 4.17
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B06 4 Beroun 21.66
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žky/F 24 Beroun 3.99
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R01 7 Beroun 08.99
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B09 2 Kolín 21.80
27.05.2018 KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky 20 Kolín 4.31
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žky 11 Kolín 09.15
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žky 20 Kolín 0937
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok vysoký/Žky 4 Kolín 1.30
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj [Zky]/Žky 29 Kolín 2326
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky 24= Kolín 1.28
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky 28 Kolín 4.00
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky 24 Kolín 06.64
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Žky 15 Kolín 19.67
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 7 Kolín 20.54
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B01 9 Kolín 3:17.59
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B01 5 Kolín 22.02
29.04.2018 1. kolo KPD mužů a žen (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Žky Stará Boleslav 30.47
29.04.2018 1. kolo KPD mužů a žen (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žky Stará Boleslav DNS
29.04.2018 1. kolo KPD mužů a žen (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žky 4 Stará Boleslav 4.36
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B02 4 Kladno 22.25
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R06 4 Kladno 09.16
15.04.2018 Předkolo oblastního přeboru družstev mužů a žen Středočeský kraj (TJ Spartak Čelákovice) 60 m/Ž 4 Stará Boleslav 09.28