Karta atleta

Export do excelu
  • Vlková Karolína
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.54 Zlín 18.08.2018
60 m 08.41 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
100 m 13.66 Uherské Hradiště 22.06.2019
150 m 20.91 Šumperk 17.09.2017
150 m 20.84 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
200 m 28.93 Břeclav 14.09.2019
300 m 48.29 Zlín 05.06.2019
300 m 50.65 h Ostrava 08.01.2017
800 m 3:04.90 Zlín 14.09.2016
60 m překážek 10.78 Znojmo 02.10.2016
60 m překážek 10.43 h Olomouc 12.01.2018
200 m překážek 32.78 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
pětiboj 2037 Zlín 14.09.2016
hod kriketovým míčkem 27.01 Zlín 14.09.2016
skok daleký 4.57 Zlín 18.04.2018
skok daleký 4.32 h Ostrava 21.01.2018
skok vysoký 1.33 Zlín 25.09.2019
skok vysoký 1.31 h Zlín 06.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.60 Holešov 01.05.2019
100 m 13.66 Uherské Hradiště 22.06.2019
150 m 21.03 Holešov 01.05.2019
200 m 28.93 Břeclav 14.09.2019
300 m 48.29 Zlín 05.06.2019
skok vysoký 1.33 Zlín 25.09.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2018 IV. kolo staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/B02 1 Uherské Hradiště 08.45
05.09.2018 IV. kolo staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žky/B01 3 Uherské Hradiště 33.65
25.08.2018 Memoriał Otylii Kałużowej i Pawła Kozubka oraz zawody U16 o puchar Haliny Góreckiej (AKS Chorzów) 100 m/Žky/B1 7 Chorzów 14.15
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 60 m/Žky/B02 2 Zlín 08.54
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 200 m př./Žky/B01 5 Zlín 35.52
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m př./Žky/B02 5 Brno-Pod Palackého vrchem 32.78
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žky/B01 3 Uherské Hradiště 32.86
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žky/F 11 Uherské Hradiště 4.33
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žky/F 7 Uherské Hradiště 4.37
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žky/B01 4 Uherské Hradiště 34.44
18.04.2018 II. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žky Zlín 4.57
18.04.2018 II. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žky/B01 1 Zlín 08.75
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R2 8 Ostrava - Vítkovice 08.67
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B1 5 Ostrava - Vítkovice 21.14
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R4 3 Ostrava 08.44
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B5 Ostrava DNS
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky/F1 25 Ostrava 4.32
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žky/FC Olomouc 10.96
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žky/R06 1 Olomouc 10.43
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R02 4 Olomouc 08.69