Karta atleta

Export do excelu
  • Sombergová Jana
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 20.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.2 Kolín 17.05.2016
60 m 08.74 h Český Brod 10.12.2016
100 m 13.39 Kolín 01.05.2018
150 m 20.04 Beroun 15.06.2018
150 m 21.33 h Praha - Strahov 14.01.2017
200 m 28.33 Litomyšl 20.05.2018
300 m 44.20 Kolín 08.05.2017
600 m 1:54.95 Kolín 01.06.2015
800 m 2:38.68 Kolín 22.05.2018
800 m 3:13.39 h Praha-Strahov 11.01.2015
60 m překážek 12.17 Kolín 30.04.2016
60 m překážek 13.21 h Veletov 29.11.2015
sprintérský trojboj 1893 Kolín 23.08.2017
pohár rozhlasu 2086 Kolín 22.05.2018
pětiboj 1890 Kolín 30.04.2016
čtyřboj 1857 Kolín 18.09.2018
hod kriketovým míčkem 27.99 Kolín 30.04.2016
vrh koulí 3kg 07.22 Kolín 18.09.2018
skok daleký 4.40 Kolín 03.05.2017
skok daleký 4.02 h Český Brod 10.12.2016
skok vysoký 1.30 h Veletov 29.11.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) čtyřboj/Žky Kolín 1857
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky Kolín 08.56
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky Kolín 2:49.65
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky 5 Kolín 07.22
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky Kolín 4.21
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/FB 4= Kolín 08.65
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B01 5 Kolín 21.00
31.08.2018 3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R01 7 Kolín 08.67
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R05 1 Beroun 08.43
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B01 4 Beroun 20.04
15.06.2018 2. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/FA 4 Beroun 08.36
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/F 4 Kolín 08.43
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B01 5 Kolín 2:49.05
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R03 1 Kolín 08.35
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 800 m/Žky Kolín 2:38.68
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žky Kolín 08.26
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žky Kolín 2086
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B05 MS Litomyšl 28.33
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/R06 MS Litomyšl 13.68
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žky Kolín 08.52
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žky Kolín 1938
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 800 m/Žky/B03 1 Kolín 2:42.90
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 60 m/Žky/F 5 Kolín 08.38
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 60 m/Žky/R07 1 Kolín 08.38
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 300 m/Žky/B04 2 Kolín 44.92
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m/Ž/F 6 Kolín 13.72
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m/Ž/R01 Kolín 13.39
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/FB Kladno 08.39
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B08 2 Kladno 20.34
27.04.2018 1. kolo KPD st. žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R01 3 Kladno 08.42
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 60 m/Žky/B02 1 Kolín 08.50
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 150 m/Žky/B02 1 Kolín 20.52