Karta atleta

Export do excelu
  • Frantová Vendula
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Svitavy, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.64 Litomyšl 4.8.2018
60 m 08.67 h Praha - Strahov 20.1.2018
100 m 13.85 Litomyšl 4.8.2018
150 m 20.66 Svitavy 28.4.2018
150 m 21.47 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
200 m 28.18 Litomyšl 4.8.2018
200 m 28.35 h Praha - Stromovka 27.1.2019
300 m 44.37 Brno 10.9.2018
300 m 45.08 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
400 m 67.08 h Praha - Stromovka 27.1.2019
800 m 2:44.16 Svitavy 28.4.2018
1500 m 6:24.03 Pardubice 24.5.2015
60 m překážek 11.90 Litomyšl 25.5.2016
60 m překážek 10.26 h Praha - Stromovka 27.1.2019
100 m překážek 18.02 Chrudim 6.5.2018
200 m překážek 33.48 Svitavy 27.5.2018
sprintérský trojboj 1907 Litomyšl 4.8.2018
pětiboj 1392 Svitavy 30.4.2016
hod kriketovým míčkem 16.47 Svitavy 30.4.2016
skok daleký 4.09 Litomyšl 11.5.2017
skok vysoký 1.05 Litomyšl 27.5.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 28.35 h Praha - Stromovka 27.1.2019
400 m 67.08 h Praha - Stromovka 27.1.2019
60 m překážek 10.26 h Praha - Stromovka 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B05 6 Ostrava - Vítkovice 22.31
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R07 4 Ostrava - Vítkovice 08.91
15.12.2018 Vánoční hala staršího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R04 6 Ostrava - Vítkovice 10.81
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m př./Žky/B02 1 Třebíč 32.63
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žky/R8 5 Brno 08.70
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 300 m/Žky/B5 2 Brno 44.37
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m př./Žky/B02 1 Pardubice 32.32
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 150 m/Žky/B02 2 Pardubice 21.05
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/Žky/F 6 Pardubice 6:54.09
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprint. tr/Ž 9 Litomyšl 1907
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Ž/B02 3 Litomyšl 08.64
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B02 2 Litomyšl 13.85
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B02 1 Litomyšl 28.18
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 300 m/Žky/B01 4 Litomyšl 46.10
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Žky/F 23 Litomyšl 3.67
10.06.2018 KPJ žactva (TJ Svitavy) 300 m/Žky/B02 3 Svitavy 46.07
10.06.2018 KPJ žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žky/R02 4 Svitavy 08.83
03.06.2018 2. kolo společného KPD mužů a žen (TJ Svitavy, z.s.) 200 m/Ž/B02 4 Svitavy 28.68
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) 800 m/Žky/F 7 Svitavy 2:45.96
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) 200 m př./Žky/B01 4 Svitavy 33.48
27.05.2018 2. kolo KPD žactva (TJ Svitavy, z.s.) 150 m/Žky/B01 Svitavy DNS
20.05.2018 1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS) (SK Týniště nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž/FB 4 Týniště nad Orlicí 13.98
20.05.2018 1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS) (SK Týniště nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž/R01 4 Týniště nad Orlicí 14.02
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 300 m/Žky/B02 1 Chrudim 44.53
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 100 m př./Žky/B03 3 Chrudim 18.02
28.04.2018 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) 150 m/Žky/B2 MS Svitavy 20.66
28.04.2018 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) 800 m/Žky/F MS Svitavy 2:44.16
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 300 m/Žky/B01 1 Jablonec nad Nisou 45.08
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 150 m/Žky/B01 3 Jablonec nad Nisou 21.61
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/Žky/R02 2 Jablonec nad Nisou 08.71
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/Žky/F 7 Jablonec nad Nisou 08.74
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 300 m/Žky/B11 1 Praha - Strahov 46.08
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žky/R3 5 Praha - Strahov 08.67