Karta atleta

Export do excelu
  • Škorpilová Klára
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.30 Plzeň 9.9.2015
60 m 09.95 h Plzeň 29.1.2017
100 m 15.45 Písek 25.5.2019
150 m 23.79 Stříbro 3.6.2018
150 m 23.55 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 32.18 Nýřany 19.5.2019
200 m 32.63 h Praha - Stromovka 20.1.2019
300 m 51.43 Plzeň 18.5.2017
400 m 70.45 h Praha - Stromovka 20.1.2019
600 m 2:04.36 Plzeň 12.5.2016
800 m 2:41.68 Plzeň 18.5.2017
800 m 2:53.11 h Praha-Strahov 13.2.2016
1000 m 3:37.76 Plzeň 7.9.2016
1500 m 5:28.63 Stříbro 10.6.2017
3000 m 16:53.97 Praha - Eden 14.9.2019
60 m překážek 14.6 Plzeň 8.10.2015
pětiboj 0829 Plzeň 8.10.2015
hod diskem 1kg 15.92 Nýřany 22.6.2019
hod kladivem 4kg 13.35 Plzeň 8.6.2019
hod oštěpem 500g 28.24 Karlovy Vary 8.5.2019
hod oštěpem 600g 25.76 Nýřany 19.5.2019
hod kriketovým míčkem 22.79 Plzeň 8.10.2015
vrh koulí 3kg 06.50 Karlovy Vary 8.5.2019
vrh koulí 3kg 06.42 h Praha - Stromovka 24.2.2018
vrh koulí 4kg 05.32 Plzeň 8.6.2019
skok daleký 3.02 Plzeň 8.10.2015
skok daleký 3.53 h Plzeň 29.1.2017
skok o tyči 1.80 Plzeň 6.9.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 15.45 Písek 25.5.2019
150 m 23.55 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 32.18 Nýřany 19.5.2019
200 m 32.63 h Praha - Stromovka 20.1.2019
400 m 70.45 h Praha - Stromovka 20.1.2019
3000 m 16:53.97 Praha - Eden 14.9.2019
hod diskem 1kg 15.92 Nýřany 22.6.2019
hod kladivem 4kg 13.35 Plzeň 8.6.2019
hod oštěpem 500g 28.24 Karlovy Vary 8.5.2019
hod oštěpem 600g 25.76 Nýřany 19.5.2019
vrh koulí 3kg 06.50 Karlovy Vary 8.5.2019
vrh koulí 4kg 05.32 Plzeň 8.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) 300 m/Žky/B03 8 Praha - Eden 52.20
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) oštěp 500g/Žky/F 16 Praha - Eden 23.60
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) tyč/Žky 6 Plzeň 1.80
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) oštěp 500g/Žky Plzeň 24.52
06.09.2018 3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/Žky/F 8 Plzeň 6:15.38
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) 800 m/Žky/B02 3 Klatovy 2:46.15
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) oštěp 500g/Žky 12 Klatovy 18.86
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) oštěp 500g/Žky 10 Stříbro 19.38
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žky/B6 4 Stříbro 23.79
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) oštěp 500g/Žky/F 11 Domažlice 17.20
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) 300 m/Žky/B04 3 Domažlice 51.59
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň koule 3kg/Žky/F 11 Praha - Stromovka 06.42
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žky/R05 4 Praha - Stromovka 09.98
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žky/B07 Praha - Stromovka DNS
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B11 8 Praha-Stromovka 09.96