Karta atleta

Export do excelu
  • Plzáková Markéta
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.46 Pacov 8.9.2018
60 m 08.53 h Praha - Strahov 20.1.2019
100 m 13.53 Třebíč 2.6.2019
200 m 28.35 Jihlava 22.6.2019
300 m 46.50 Pacov 8.9.2018
400 m 63.74 Pacov 7.9.2019
400 m 69.06 h Praha - Strahov 20.1.2019
800 m 2:30.29 Břeclav 31.8.2019
800 m 2:45.84 h Praha - Strahov 20.1.2018
1500 m 5:36.36 Třebíč 2.9.2018
Přespolní běh 13:50 Dolní Dobrouč 24.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.53 h Praha - Strahov 20.1.2019
100 m 13.53 Třebíč 2.6.2019
200 m 28.35 Jihlava 22.6.2019
400 m 63.74 Pacov 7.9.2019
400 m 69.06 h Praha - Strahov 20.1.2019
800 m 2:30.29 Břeclav 31.8.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 800 m/Ž/B02 2 Hranice 2:41.54
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 300 m/Žky/B02 2 Pacov 46.50
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B02 1 Pacov 08.46
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 1500 m/Žky/F Třebíč 5:36.36
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/R03 2 Třebíč 08.57
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/F 5 Třebíč 08.58
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1500 m/Ž/F 5 Vyškov 5:37.34
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Ž/R02 6 Vyškov 13.84
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 1500 m/Ž/F 7 Hodonín 5:47.62
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 100 m/Ž/R03 5 Hodonín 14.46
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 1500 m/Ž/F 9 Znojmo 5:42.67
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žky/F Pacov 2:40.21
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B01 4 Pacov 08.62
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 1500 m/Ž 6 Jihlava 5:37.51
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B01 5 Třebíč 08.61
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 1500 m/Žky/F Třebíč 5:50.55
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žky/F Jihlava 2:40.86
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žky/B08 1 Jihlava 08.67
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žky 45 Dolní Dobrouč 13:50
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 800 m/Žky/B2 5 Praha - Strahov 2:45.84