Karta atleta

Export do excelu
  • Schveinerová Viktorie
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.55 h Sokolov 14.01.2016
60 m 09.42 Karlovy Vary 08.06.2016
100 m 16.04 Karlovy Vary 01.05.2016
150 m 23.65 Chodov 08.09.2016
150 m 22.61 h Praha - Stromovka 20.01.2018
300 m 49.41 Plzeň 23.09.2016
500 m 1:30.13 Cheb 28.04.2018
600 m 1:53.00 Karlovy Vary 25.04.2018
800 m 2:32.64 Plzeň 10.06.2018
800 m 2:41.70 h Praha - Stromovka 20.01.2018
1000 m 3:22.46 Karlovy Vary 01.05.2018
1500 m 5:23.77 Nýřany 30.06.2018
3000 m 13:24.25 Kolín 17.09.2017
60 m překážek 13.57 Chodov 08.09.2016
pohár rozhlasu 0822 Ostrov 16.05.2018
vrh koulí 3kg 05.74 Ostrov 16.05.2018
skok daleký 2.96 h Sokolov 14.01.2016
Přespolní běh 12:35 Mladá Boleslav 30.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:43.36 h Praha - Stromovka 26.01.2019
Přespolní běh 12:35 Mladá Boleslav 30.03.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) 800 m/Žky/F 11 Praha - Eden 2:39.22
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Ž 4 Stříbro 2:39.65
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 1500 m/Ž/F Nýřany 5:23.77
14.06.2018 OMD - 1. kolo staršího a 2. kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary) 800 m/Žky Karlovy Vary 2:34.91
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Ž 6 Plzeň 2:32.64
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 1500 m/Žky/F 5 Stříbro 5:26.42
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 1500 m/Ž/F 4 Nýřany 5:23.83
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovy Vary, Kategorie IV (Ing. Karel Daníček, karel.danicek@1zsostrov.cz, 777612848) koule 3kg/Žky 25 Ostrov 05.74
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovy Vary, Kategorie IV (Ing. Karel Daníček, karel.danicek@1zsostrov.cz, 777612848) poharR/Žky 15 Ostrov 0822
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovy Vary, Kategorie IV (Ing. Karel Daníček, karel.danicek@1zsostrov.cz, 777612848) 800 m/Žky/B03 1 Ostrov 2:40.54
08.05.2018 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 500 m/Ž/F 5 Ostrov 1:30.21
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 300 m/Žky/B02 5 Chodov 50.54
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 800 m/Žky/F Chodov 2:35.23
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 1000 m/Ž/F 7 Karlovy Vary 3:22.46
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 500 m/Ž/B01 7 Cheb 1:30.13
25.04.2018 Oddílové přebory Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 600 m/Ž 7 Karlovy Vary 1:53.00
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žky Dolní Dobrouč DNF
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 150 m/Žky/B4 3 Praha - Stromovka 22.61
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 800 m/Žky/F 4 Praha - Stromovka 2:41.70
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) 800 m/Žky/B2 MS Praha-Strahov 2:45.94