Karta atleta

Export do excelu
  • Rečková Alžběta
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.87 Opava 10.10.2018
150 m 22.94 h Ostrava 3.2.2017
800 m 2:53.86 Opava 29.5.2018
800 m 2:52.47 h Ostrava 13.1.2018
60 m překážek 12.36 Třinec 8.10.2016
60 m překážek 10.58 h Ostrava 13.1.2018
100 m překážek 18.07 Opava 4.5.2017
pohár rozhlasu 1132 Plzeň 11.6.2019
pětiboj 1472 Třinec 8.10.2016
pětiboj hala 2374 h Ostrava 13.1.2018
čtyřboj 2030 Kopřivnice 18.9.2018
hod kriketovým míčkem 39.58 Třinec 3.10.2017
vrh koulí 2kg 07.63 Přerov 21.4.2016
vrh koulí 3kg 09.00 Kopřivnice 21.5.2019
vrh koulí 3kg 07.63 h Ostrava 13.1.2018
skok daleký 3.58 Hranice 26.4.2017
skok daleký 3.87 h Otrokovice 19.1.2017
skok vysoký 1.57 Plzeň 11.6.2019
skok vysoký 1.55 h Třinec 7.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 3:21.78 Kopřivnice 21.5.2019
100 m překážek 18.33 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
pohár rozhlasu 1132 Plzeň 11.6.2019
vrh koulí 3kg 09.00 Kopřivnice 21.5.2019
skok vysoký 1.57 Plzeň 11.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2018 Kopřivnická laťka (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) výška/Žky/F Kopřivnice 1.55
07.12.2018 Vánoční laťka - finále (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 4= Třinec 1.55
25.10.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/Žky/B01 3 Kopřivnice 09.1
25.10.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) koule 3kg/Žky Kopřivnice 07.75
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) čtyřboj/Žky 20 Opava 1960
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) 800 m/Žky/B05 12 Opava 3:08.58
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) výška/Žky 7 Opava 1.50
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) 60 m/Žky/B03 5= Opava 08.87
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) koule 3kg/Žky 8 Opava 08.77
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) čtyřboj/Žky 10= Opava 1876
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B02 7 Opava 09.10
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) 800 m/Žky 12 Opava 3:06.63
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Žky 6 Opava 08.13
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) výška/Žky Opava 1.50
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) čtyřboj/Žky Kopřivnice 2030
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) 60 m/Žky/B5 1 Kopřivnice 08.6
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) výška/Žky Kopřivnice 1.55
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) koule 3kg/Žky Kopřivnice 07.91
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) 800 m/Žky/B2 6 Kopřivnice 3:09.1
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F Třinec DNS
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žky/B02 Třinec DNS
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 100 m př./Žky/B03 3 Frýdek-Místek 18.84
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žky Frýdek-Místek 1.50
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) výška/Žky/F Brno-Pod Palackého vrchem DNS
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) výška/Žky 5= Opava 1.44
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) poharR/Žky 22 Opava 0979
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) 800 m/Žky 6 Opava 2:53.86
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 800 m/Žky 9 Kopřivnice 2:59.32
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) výška/Žky Kopřivnice 1.54
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) poharR/Žky 9 Kopřivnice 1038
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 1= Třinec 1.46
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žky/F 11 Třinec 07.97
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žky/B02 8 Třinec 19.28
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 100 m př./Žky/B03 4 Opava 18.18
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Žky 12 Opava 08.36
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) výška/Žky 3= Opava 1.47
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Žky 17 Ostrava 2374
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/B4 3 Ostrava 10.58
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 5 Ostrava 1.55
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 13 Ostrava 07.63
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 15 Ostrava 3.86
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B2 9 Ostrava 2:52.47