Karta atleta

Export do excelu
  • Alžběta Rečková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.87 Opava 10.10.2018
150 m 22.94 h Ostrava 03.02.2017
800 m 2:52.47 h Ostrava 13.01.2018
800 m 2:53.86 Opava 29.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.36 Třinec 09.10.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.80 h Ostrava 16.12.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 10.58 h Ostrava 13.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 18.07 Opava 04.05.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 18.33 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
skok vysoký 1.55 h Třinec 07.12.2018
skok vysoký 1.57 Plzeň 11.06.2019
skok daleký 3.87 h Otrokovice 19.01.2017
skok daleký 3.58 Hranice 26.04.2017
vrh koulí 2kg 07.63 Přerov 21.04.2016
vrh koulí 3kg 07.63 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 3kg 09.00 Kopřivnice 21.05.2019
hod kriketovým míčkem 39.58 Třinec 03.10.2017
pohár rozhlasu 1132 Plzeň 11.06.2019
pětiboj 1472 Třinec 09.10.2016
pětiboj hala [Zky] 2374 h Ostrava 13.01.2018
čtyřboj 2030 Kopřivnice 18.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.87 Opava 10.10.2018
800 m 2:52.47 h Ostrava 13.01.2018
800 m 2:53.86 Opava 29.05.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 10.58 h Ostrava 13.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 18.18 Opava 03.05.2018
skok vysoký 1.55 h Ostrava 13.01.2018
skok vysoký 1.55 Kopřivnice 18.09.2018
skok daleký 3.86 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 3kg 07.63 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 3kg 08.77 Opava 10.10.2018
pohár rozhlasu 1038 Kopřivnice 23.05.2018
pětiboj hala [Zky] 2374 h Ostrava 13.01.2018
čtyřboj 2030 Kopřivnice 18.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2018 Kopřivnická laťka (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) skok vysoký/Žky/F Kopřivnice 1.55
07.12.2018 Vánoční laťka - finále (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žky/F 4= Třinec 1.55
25.10.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/Žky/B01 3 Kopřivnice 09.1
25.10.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) vrh koulí 3kg/Žky Kopřivnice 07.75
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) čtyřboj/Žky 20 Opava 1960
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) 800 m/Žky/B05 12 Opava 3:08.58
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) skok vysoký/Žky 7 Opava 1.50
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) 60 m/Žky/B03 5= Opava 08.87
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) vrh koulí 3kg/Žky 8 Opava 08.77
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) čtyřboj/Žky 10= Opava 1876
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B02 7 Opava 09.10
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) 800 m/Žky 12 Opava 3:06.63
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) vrh koulí 3kg/Žky 6 Opava 08.13
26.09.2018 Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Žky Opava 1.50
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) čtyřboj/Žky Kopřivnice 2030
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) 60 m/Žky/B5 1 Kopřivnice 08.6
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) skok vysoký/Žky Kopřivnice 1.55
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) vrh koulí 3kg/Žky Kopřivnice 07.91
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) 800 m/Žky/B2 6 Kopřivnice 3:09.1
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žky/F Třinec DNS
04.09.2018 OPD st. žactva - 4. kolo (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 Třinec DNS
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 3 Frýdek-Místek 18.84
19.06.2018 KP MSK družstev st. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok vysoký/Žky Frýdek-Místek 1.50
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok vysoký/Žky/F Brno-Pod Palackého vrchem DNS
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) skok vysoký/Žky 5= Opava 1.44
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) pohár rozhlasu/Žky 22 Opava 0979
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) 800 m/Žky 6 Opava 2:53.86
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 800 m/Žky 9 Kopřivnice 2:59.32
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) skok vysoký/Žky Kopřivnice 1.54
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) pohár rozhlasu/Žky 9 Kopřivnice 1038
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žky/F 1= Třinec 1.46
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Žky/F 11 Třinec 07.97
22.05.2018 OPD staršího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 8 Třinec 19.28
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 4 Opava 18.18
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) vrh koulí 3kg/Žky 12 Opava 08.36
03.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Žky 3= Opava 1.47
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj hala [Zky]/Žky 17 Ostrava 2374
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B4 3 Ostrava 10.58
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žky 5 Ostrava 1.55
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 13 Ostrava 07.63
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky 15 Ostrava 3.86
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B2 9 Ostrava 2:52.47