Karta atleta

Export do excelu
  • Váchová Tereza
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AC Vysoké Mýto z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.52 Litomyšl 11.05.2017
60 m 08.50 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
150 m 20.77 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
150 m 21.32 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
300 m 47.13 Chrudim 06.05.2018
300 m 47.63 h Praha-Stromovka 31.01.2018
800 m 2:52.04 Litomyšl 19.09.2015
60 m překážek 13.43 Litomyšl 19.09.2015
60 m překážek 13.82 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
100 m překážek 17.70 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
pohár rozhlasu 1314 Litomyšl 03.05.2018
středoškolský pohár 1123 Pardubice 18.09.2019
pětiboj 1402 Litomyšl 19.09.2015
hod kriketovým míčkem 23.99 Litomyšl 19.09.2015
vrh koulí 3kg 07.52 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
skok daleký 3.76 Vysoké Mýto 01.05.2018
skok daleký 3.58 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
skok vysoký 1.54 Litomyšl 03.05.2018
skok vysoký 1.36 h Pardubice 21.01.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) výška/Jky/F Hradec Králové NM
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Jky/B02 Jablonec nad Nisou DNS
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Jky 10= Jablonec nad Nisou 1.40
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) výška/Ž/F Mladá Boleslav NM
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 300 m/Žky/B03 3 Litomyšl 48.39
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/R02 2 Litomyšl 08.62
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Ž/F Kolín NM
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) sedmiboj/Žky/F Ústí nad Orlicí DNF
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) koule 3kg/Žky 9 Ústí nad Orlicí 07.52
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) výška/Žky 4= Ústí nad Orlicí 1.35
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 100 m př./Žky/R 6 Ústí nad Orlicí 17.70
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 150 m/Žky/B01 2 Ústí nad Orlicí 20.77
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 800 m/Žky Ústí nad Orlicí DNS
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) oštěp 500g/Žky Ústí nad Orlicí DNS
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) dálka/Žky Ústí nad Orlicí DNS
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Svitavy, Kategorie III a IV (Kubíček Jan, jan.kubicek@skm-lit.cz, 777249816) výška/Žky Litomyšl 1.44
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Svitavy, Kategorie III a IV (Kubíček Jan, jan.kubicek@skm-lit.cz, 777249816) poharR/Žky 9 Litomyšl 1179
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Svitavy, Kategorie III a IV (Kubíček Jan, jan.kubicek@skm-lit.cz, 777249816) 60 m/Žky/B03 2 Litomyšl 08.78
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) výška/Žky 6= Chrudim 1.38
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 300 m/Žky/B01 3 Chrudim 47.13
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žky/R04 3= Chrudim 08.58
06.05.2018 1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žky/FB Chrudim DNS
03.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou Litomyšl Kategorie III a IV (Kubíček Jan, jan.kubicek@skm-lit.cz, 777249816) poharR/Žky Litomyšl 1314
03.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou Litomyšl Kategorie III a IV (Kubíček Jan, jan.kubicek@skm-lit.cz, 777249816) výška/Žky Litomyšl 1.54
03.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou Litomyšl Kategorie III a IV (Kubíček Jan, jan.kubicek@skm-lit.cz, 777249816) 60 m/Žky/B02 1 Litomyšl 08.45
01.05.2018 Otevírání sezóny – oddílové přebory AC Vysoké Mýto (AC Vysoké Mýto) 150 m/Žky Vysoké Mýto 21.19
01.05.2018 Otevírání sezóny – oddílové přebory AC Vysoké Mýto (AC Vysoké Mýto) dálka/Žky Vysoké Mýto 3.76
01.05.2018 Otevírání sezóny – oddílové přebory AC Vysoké Mýto (AC Vysoké Mýto) 60 m/Žky Vysoké Mýto 08.42
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) dálka/Žky/F 22 Jablonec nad Nisou 3.58
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/Žky/R04 2 Jablonec nad Nisou 08.57
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/Žky/F 4 Jablonec nad Nisou 08.50
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 150 m/Žky/B02 2 Jablonec nad Nisou 21.32
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 6 Praha-Stromovka 08.66
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B9 3 Praha-Stromovka 47.63
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 150 m/Žky/B3 3 Praha - Strahov 21.71
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žky/R4 2 Praha - Strahov 08.56