Karta atleta

Export do excelu
  • Kotroušová Tereza
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér Štěpán Kříž
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.98 h Sokolov 18.01.2017
60 m 08.71 Stříbro 03.06.2018
60 m 08.81 h Praha - Stromovka 26.01.2019
100 m 14.23 Karlovy Vary 01.05.2018
150 m 21.51 Stříbro 10.06.2017
150 m 22.05 h Praha - Stromovka 20.01.2018
200 m 29.60 Nýřany 19.05.2019
200 m 29.79 h Praha - Stromovka 26.01.2019
300 m 48.44 Karlovy Vary 14.06.2018
600 m 2:13.51 h Praha-Stromovka 24.01.2015
800 m 2:59.53 Ostrov 16.05.2018
800 m 3:07.77 h Praha-Stromovka 23.01.2016
sprintérský trojboj 1485 Karlovy Vary 01.05.2017
pohár rozhlasu 0849 Ostrov 17.05.2019
pětiboj 0566 Mariánské Lázně 14.05.2014
trojboj 0589 Sokolov 05.06.2014
hod kriketovým míčkem 20.75 Chodov 14.04.2015
hod plným míčem 1kg 5.3 Sokolov 05.06.2014
skok daleký 3.96 Chodov 14.04.2015
skok daleký 3.85 h Praha - Stromovka 20.01.2018
Přespolní běh 1:11.4 Sokolov 05.06.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.88 Karlovy Vary 01.05.2019
60 m 08.81 h Praha - Stromovka 26.01.2019
100 m 14.31 Plzeň 08.06.2019
200 m 29.60 Nýřany 19.05.2019
200 m 29.79 h Praha - Stromovka 26.01.2019
300 m 49.64 Karlovy Vary 20.04.2019
800 m 3:17.15 Ostrov 17.05.2019
pohár rozhlasu 0849 Ostrov 17.05.2019
skok daleký 3.80 Ostrov 17.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Jky/R01 7 Písek 14.80
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Jky/B03 5 Písek 31.20
05.09.2018 2. kolo staršího a 3. kolo mladšího žactva - mistrovství družstev KKAS (TJ MDDM Ostrov) 150 m/Žky/B02 2 Ostrov 22.01
05.09.2018 2. kolo staršího a 3. kolo mladšího žactva - mistrovství družstev KKAS (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Žky/B01 6 Ostrov 08.96
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/Ž/FA 6 Stříbro 14.54
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/Ž/R01 4 Stříbro 14.48
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/Ž/B03 4 Stříbro 31.03
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 100 m/Ž/R03 3 Nýřany 14.52
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 100 m/Ž/FB 5 Nýřany 14.48
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 200 m/Ž/B02 6 Nýřany 30.49
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 200 m/Jky/B05 5 Sušice 30.55
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 100 m/Jky/R05 5 Sušice 14.24
14.06.2018 OMD - 1. kolo staršího a 2. kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary) 300 m/Žky/B02 3 Karlovy Vary 48.44
14.06.2018 OMD - 1. kolo staršího a 2. kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Žky/B01 5 Karlovy Vary 09.03
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/R02 6 Plzeň 14.54
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Ž/B03 6 Plzeň 30.36
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žky/R2 2 Stříbro 08.71
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žky/B3 2 Stříbro 49.31
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žky/B4 3 Stříbro 21.54
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 100 m/Ž/FB 6 Nýřany 14.52
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 100 m/Ž/R03 4 Nýřany 14.29
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovy Vary, Kategorie IV (Ing. Karel Daníček, karel.danicek@1zsostrov.cz, 777612848) dálka/Žky 17 Ostrov 3.45
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovy Vary, Kategorie IV (Ing. Karel Daníček, karel.danicek@1zsostrov.cz, 777612848) 800 m/Žky/B01 4 Ostrov 2:59.53
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovy Vary, Kategorie IV (Ing. Karel Daníček, karel.danicek@1zsostrov.cz, 777612848) poharR/Žky 30 Ostrov 0560
08.05.2018 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 100 m/Ž/B04 2 Ostrov 14.21
08.05.2018 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Ž/B03 3 Ostrov 08.91
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Ž/B06 3 Karlovy Vary 14.23
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Ž/B06 2 Karlovy Vary 08.87
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Ž/B01 4 Karlovy Vary 30.76
25.04.2018 Oddílové přebory Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m/Žky/B01 1 Karlovy Vary 08.92
25.04.2018 Oddílové přebory Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 300 m/Žky/B02 1 Karlovy Vary 50.85
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 150 m/Žky/B3 3 Praha - Stromovka 22.05
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m/Žky/B3 1 Praha - Stromovka 08.90
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) dálka/Žky Praha - Stromovka 3.85