Karta atleta

Export do excelu
  • Jiří Rada
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér: Hyjánková Jana
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 11.30 Chomutov 14.08.2018
50 m 07.04 Chomutov 15.08.2017
60 m 07.50 Chomutov 30.05.2020
100 m 12.06 Bílina 17.08.2019
150 m 19.33 h Jablonec nad Nisou 25.02.2018
150 m 18.20 Děčín 05.06.2018
200 m 24.56 Bílina 17.08.2019
200 m 24.76 h Praha - Strahov 09.02.2020
300 m 38.51 h Ostrava 02.03.2019
300 m 37.47 Bílina 15.06.2019
800 m 2:45.69 Bílina 06.05.2017
60 m překážek (0.76) 10.63 Bílina 17.06.2017
60 m překážek (0.84) 09.54 h Praha-Stromovka 31.01.2018
100 m překážek (0.84) 15.42 Bílina 09.05.2018
200 m překážek (0.76) 31.30 Kladno 16.09.2017
skok vysoký 1.80 Klášterec nad Ohří 22.06.2019
skok vysoký 1.78 h Praha - Strahov 09.02.2020
skok daleký 5.56 Děčín 29.09.2019
hod kriketovým míčkem 37.86 Bílina 06.05.2017
pětiboj 1593 Bílina 06.05.2017
sprintérský trojboj 1964 Bílina 17.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 yardů 11.30 Chomutov 14.08.2018
60 m 07.72 Chomutov 06.09.2018
150 m 19.33 h Jablonec nad Nisou 25.02.2018
150 m 18.20 Děčín 05.06.2018
200 m 26.52 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
200 m 24.60 Děčín 02.09.2018
300 m 43.45 h Praha-Stromovka 31.01.2018
300 m 38.37 Jihlava 17.06.2018
60 m překážek (0.84) 09.54 h Praha-Stromovka 31.01.2018
100 m překážek (0.84) 15.42 Bílina 09.05.2018
skok vysoký 1.70 h Jablonec nad Nisou 25.02.2018
skok vysoký 1.75 Chomutov 14.08.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) skok vysoký/Žci/F Praha - Eden 1.72
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) 300 m/Žci/B01 1 Praha - Eden 40.09
06.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 60 m/Žci/FA 4 Chomutov 07.74
06.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 60 m/Žci/R05 1 Chomutov 07.72
06.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) skok vysoký/Žci Chomutov 1.75
06.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 150 m/Žci/B01 2 Chomutov 18.47
02.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (ASK Děčín) 200 m/M/B03 1 Děčín 24.60
02.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (ASK Děčín) skok vysoký/M/F 4 Děčín 1.69
01.09.2018 Souboj zemí Severní Čechy - Sasko - Dolní Slezsko (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žci 6 Jablonec nad Nisou 39.47
01.09.2018 Souboj zemí Severní Čechy - Sasko - Dolní Slezsko (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Žci 4 Jablonec nad Nisou 1.74
14.08.2018 Chomutovské úterý (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) skok vysoký/M/F Chomutov 1.75
14.08.2018 Chomutovské úterý (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 100 yardů/M/B02 2 Chomutov 11.30
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Žci/F 4= Jihlava 1.74
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 300 m/Žci/B4 4 Jihlava 38.37
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) 300 m/Žci/B01 1 Děčín 40.06
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) 150 m/Žci/B01 1 Děčín 18.20
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) skok vysoký/Žci/F 2= Děčín 1.64
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Bílina 15.48
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) skok vysoký/Žci Bílina 1.71
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 300 m/Žci/B01 2 Bílina 39.45
20.05.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 60 m/M/R01 4 Chomutov 07.89
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chomutov, Kategorie IV (Nobst Pavel, pavelnobst@seznam.cz, 604133118) 60 m/Žci Chomutov 07.83
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chomutov, Kategorie IV (Nobst Pavel, pavelnobst@seznam.cz, 604133118) skok vysoký/Žci Chomutov 1.72
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chomutov, Kategorie IV (Nobst Pavel, pavelnobst@seznam.cz, 604133118) pohár rozhlasu/Žci Chomutov 1620
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 2 Bílina 15.42
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 150 m/Žci/B04 2 Bílina 18.58
25.02.2018 Halový přebor staršího a mladšího žactva Ústeckého kraje (ÚKAS) 150 m/Žci/B01 3 Jablonec nad Nisou 19.33
25.02.2018 Halový přebor staršího a mladšího žactva Ústeckého kraje (ÚKAS) skok vysoký/Žci/F Jablonec nad Nisou 1.70
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 200 m/M/B06 3 Jablonec nad Nisou 26.52
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) skok vysoký/M/F 8 Jablonec nad Nisou 1.65
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 4 Praha-Stromovka 09.54
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B5 2 Praha-Stromovka 43.45