Karta atleta

Export do excelu
  • Bundil Tomáš
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.1 Šternberk 25.4.2019
60 m 09.59 Olomouc 4.10.2017
60 m 08.31 h Šternberk 8.3.2019
150 m 21.44 Šumperk 12.9.2018
150 m 22.11 h Ostrava 13.1.2018
300 m 43.02 Olomouc 8.5.2019
300 m 43.68 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
600 m 1:51.7 Šternberk 25.4.2019
800 m 2:58.61 Olomouc 4.10.2017
800 m 2:29.39 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
1500 m 6:09.3 h Olomouc 16.3.2018
60 m překážek 12.93 Olomouc 4.10.2017
sprintérský trojboj 0986 Přerov 1.5.2018
pětiboj 0892 Olomouc 4.10.2017
čtyřboj 2214 Šternberk 25.4.2019
hod oštěpem 500g 16.06 Hranice 1.10.2017
hod oštěpem 600g 23.61 Olomouc 8.5.2019
hod kriketovým míčkem 36.07 Olomouc 4.10.2017
hod raketkou 40.72 Šternberk 25.4.2019
vrh koulí 3kg 07.00 h Olomouc 15.12.2017
vrh koulí 4kg 07.78 h Olomouc 25.1.2019
skok daleký 4.20 Šternberk 25.4.2019
skok daleký 4.47 h Šternberk 8.3.2019
Přespolní běh 0:02:46 Frýdek-Místek 3.11.2018
Beh do vrchu 0:52:20 Šternberk - Moravský Beroun 5.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.1 Šternberk 25.4.2019
60 m 08.31 h Šternberk 8.3.2019
300 m 43.02 Olomouc 8.5.2019
300 m 43.68 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
600 m 1:51.7 Šternberk 25.4.2019
800 m 2:29.39 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
1500 m 6:09.55 h Šternberk 8.3.2019
čtyřboj 2214 Šternberk 25.4.2019
hod oštěpem 600g 23.61 Olomouc 8.5.2019
hod raketkou 40.72 Šternberk 25.4.2019
vrh koulí 4kg 07.78 h Olomouc 25.1.2019
skok daleký 4.20 Šternberk 25.4.2019
skok daleký 4.47 h Šternberk 8.3.2019
Přespolní běh 0:05:02 Šternberk 14.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.11.2018 Běžecký pohár OK 10 (AK Šternberk) Přespolní běh/Žci/B02 2 Frýdek-Místek 0:02:46
22.09.2018 Běžecký pohár OK 8. závod Brádelníček (Atletický klub Šternberk ) Přespolní běh/Žci Šternberk 0:06:12
15.09.2018 Běžecký pohár OK 7. závod Uničovská maratonka (Atletický klub Šternberk ) Přespolní běh/Žci Šternberk 0:03:53
12.09.2018 KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk) 300 m/Žci/F 5 Šumperk 45.31
12.09.2018 KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk) 150 m/Žci/B02 2 Šumperk 21.44
19.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 300 m/Žci/B02 5 Přerov 47.41
19.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 150 m/Žci/B02 1 Přerov 22.03
19.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) oštěp 600g/Žci 9 Přerov 21.18
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žci/B04 1 Šumperk 22.02
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žci/B01 4 Šumperk 46.70
31.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje (TJ Šumperk, z.s.) oštěp 600g/Žci/F 11 Šumperk 17.37
16.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 600g/Žci/F 12 Olomouc 17.79
16.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žci/B01 6 Olomouc 47.14
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 300 m/Žci/B02 6 Olomouc 45.86
05.05.2018 Běžecký pohár OK 6. závod Hášův běh (Atletický klub Šternberk z.s.) Vrchy/Žci 8 Šternberk - Moravský Beroun 0:52:20
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/Žci 6 Přerov 0986
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žci/B01 6 Přerov 08.71
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Žci/B01 6 Přerov 29.32
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Žci/B01 6 Přerov 13.92
21.04.2018 Běžecký pohár OK 5. závod Jarní běh parkem (AK Šternberk) Přespolní běh/Žci Šternberk 0:05:26
07.04.2018 Běžecký pohár OK 4. závod Běh vítězství (AK Šternberk) Přespolní běh/Žci 6 Hranice 0:08:29
04.04.2018 Přebor Šternberka v přespolním běhu šternberských škol (AK Šternberk) Přespolní běh/Žci 12 Šternberk 0:05:38
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žci 65 Dolní Dobrouč 13:51
17.03.2018 8. ročník Jarního běhu (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) Přespolní běh/Žci Přerov 6:22
16.03.2018 Přebor Šternberka základních škol (AK Šternberk z.s.) 60 m/Žci/R3 3 Olomouc 08.8
16.03.2018 Přebor Šternberka základních škol (AK Šternberk z.s.) 1500 m/Žci/F 9 Olomouc 6:09.3
16.03.2018 Přebor Šternberka základních škol (AK Šternberk z.s.) koule 4kg/Žci 12 Olomouc 06.43
24.02.2018 Běžecký pohár OK 1. závod Rohálovská (AK Šternberk z.s.) Přespolní běh/Žci Prusinovice 0:05:55
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) koule 4kg/Žci 8 Olomouc 06.97
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žci/R07 3 Olomouc 08.94
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B5 1 Ostrava - Vítkovice 46.81
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žci/FB 11 Olomouc 3.10
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 4kg/Žci 10 Olomouc 06.91
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B8 4 Ostrava 22.65
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B4 3 Ostrava 47.99
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/M/B6 3 Ostrava 22.11
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/M/B6 3 Ostrava 48.90
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) koule 4kg/Žci 16 Olomouc 06.38
12.01.2018 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žci 27 Olomouc 3.96